לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2005, 17:56
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
ביבי החליט לא כולם יחיו

מי שעני והתרופה לא בסל דינו כנראה למות .אדם עשיר יחיה והעני או אדם ממעמד הבינים. יצפה למותו באין תרופה שיוכל להשיג מכספו.

נתניהו: לא יוקצב כסף נוסף לסל התרופות
שר האוצר, בנימין נתניהו, אמר הערב כי לא יוקצב כסף נוסף לסל התרופות, וכי לא יתן שתיפרץ מסגרת התקציב. הוועדה שמונתה בנושא דרשה תוספת של 100 מיליוני שקלים לסל, וסירבה לקבוע אילו תרופות יכללו בו ללא התוספת.
חדשות נענע DisplayAds ("news.nana.co.il/PopUpTicker", "Bottom", "380", "40");
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://nsc.nana.co.il/update.php?ObjectName=Article&InstanceID=177551&PartnerID=&ServiceID=&Optional1=]
[img]http://statistik-gallup.net/V11***netvision_il/il/ISO-8859-8//[/img]
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://secure-uk.imrworldwide.com/cgi-bin/m?ci=netvision-il&cg=0&rd=1111164496859&si=http%3A//www.nana.co.il/Common/GeneralModules/Ticker/PopUp.asp%3FServiceID%3D16%26ArticleID%3D177551&rp=http%3A//news.fresh.co.il/ticker.php%3Fwidth%3D250%26height%3D100%26bgcolor%3DFFFFFF%26background%3D%26delay%3D%26genre%3D%26margin%3D0&sr=1280x1024&cd=32&lg=he&je=y&ck=y&tz=2&ct=lan&hp=n&tl=]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://secure-uk.imrworldwide.com/cgi-bin/m?ci=netvision-il&cg=0]
בטוח שעכשו כולם לא יתקיפו אותי. כי לכל אחד מאיתנו יכול להיות גורל כזה

אבל????????.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2005, 09:39
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הגבתי לההאשמה כנגד ביבי הקובע מי יחיה ומי ימות
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "מרגש אותי שקמת בשלוש דקות לשש בבוקר שבת"

ישנם "גרועים" ממנו המחליטים שנמות.

גם החלטותיו של ביבי בהקשר לסדר עדיפויות חלוקת התקציב, נובעות מלחצי המתנחלים ותומכיהם.
ההעדפה המוחלטת היא לשימור הכיבוש וההטבה עם המתנחלים וזה בא על חשבון הבריאות החינוך עיירות הפיתוח השקעות לפיתוח בתוך מדינת ישראל וכו'.

כלומר הכל מתחיל בהתנחלויות ומסתיים בהם. הגיע הזמן שהם יסיימו את "תרומתם" המפוקפקת.

אני קם מוקדם על מנת להעשיר את קופת המדינה (מס הכנסה + מע"מ) כדי לפרנס את כל האוכלי לחם חסד ואת המשך ההשקעות בשימורו של הכיבוש

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 19-03-2005 בשעה 09:44.
ישן 19-03-2005, 07:34
  שין - ים שין - ים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
בכל תקציב וגם בזה של השנה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "דמגוגיה מהסוג הנחות ביותר"

יש רזרבות לבלתי צפויים ולמגזרים שהמלך חפץ ביקרם ,רק שלשום התבשרנו ששרון מציע 600 מליון לש"ס אם תצטרף ותתמוך בתקציב (ש"ס כדוגמא ואין כאן הבעת דעה בעד או נגד).

הכל פשוט עניין של סדרי עדיפויות ,לכן הלחץ התקשורתי בהחלט במקום .

אני לא יודע אם תקציב השנה הוא טוב או רע ואני לא מתייחס להקצאות למגזרים ימין שמאל ערבים דתיים חילונים ,אני רק יודע שאם רוצים למצוא כסף למשהו חשוב כמו מערכת הבריאות זה אפשרי.

והסכום רבותי הוא פעוט 100 מליון מתוך תקציב של מיליארדים זו פשוט רשעות לשמה במיוחד במדינה שמוכנה לשלוח חצי צבא לכל פינה בעולם להציל 10 ישראלים שניתקעו על איזה הר בלי לחשבן להוצאות ולא מוכנה להציל אדם שגוסס כי זה מצטלם פחות הירואי ומביא פחות כותרות בעיתון.
ישן 19-03-2005, 16:15
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
גאוני, איך אתה היחיד שחשבת על זה?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שין - ים שמתחילה ב "בכל תקציב וגם בזה של השנה"

אתה צודק, בתקציב יש סעיפים רבים שאינם בריאות. הבעיה היא שכולם חשובים גם כן. גם אם לדעתך הם לא, לדעת אחרים הם כן. אותם אחרים יכולים להציע, למשל, לוותר על הצגות תיאטרון, או על מגרשי כדורגל, או על טנקים חדשים לצה"ל. אין לזה סוף. גודל תקציב הבריאות הוא נתון, ותאמין לי שעם הנתון הזה אפשר לעשות יותר. רמז: שיאני השכר של המגזר הציבורי כולם במע' הבריאות. רמז 2: המחירים שבהם קונה מע' הבריאות תרופות וציוד גבוהים להחריד.
אז ברור שהכי קל זה להאשים את האוצר/ביבי/המדינה/התקציב אבל זה לא פתרון. מדינת ישראל היא אחת המדינות שמשקיעות את אחוז התל"ג מהגבוהים בעולם בבריאות. ואגב, למרות כל הסיפורים ישראל מקום 8 בעולם בתוכלת חיים. אז בוא נכנס כולנו לפורפורציות המתאימות ולא נגרר אחרי פופוליזם ירוד.
ישן 19-03-2005, 16:45
  שין - ים שין - ים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
צודק ,חלק משיאני השכר במגזר הציבורי ממערכת הבריאות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "גאוני, איך אתה היחיד שחשבת על זה?"

אבל, המעסיק היא הממשלה ,כשאני בתור מעסיק לא בטוח אם עובד נותן לי תמורה לשכר אני לוקח דף עושה שלושה קוים ורושם יתרונות חסרונות וחלופות. אם הם יקרים ולא יעילים שיפטרו את כולם ויקימו מערך רפואה כמו שצריך אלא מאי הממשלה כמעביד מעדיפה לגלגל את הגזירות על ראש הציבור במקום להתמודד.

עכשיו תקפוץ ותגיד שנתניהו הוא הראשון שהחל להפריט ולתקן ואני אומר בולשיט.

נתניהו מסוגל רק על חלשים ראה ההסכם עם עובדי הנמלים ,הוא למעשה נכנע להם בהכל ואז יצא לברך על כשלונו כאילו ניצח,ראה את חששו מעובדי בזק וחברת חשמל את החלשים הוא מזמבר למה מי יצא נגדו וועד החולים?

גם בפוליטיקה הוא לא מסוגל ודווקא אתה שמחתימך משתמע שאתה בעל דעות ימניות יודע שהוא התקפל בפני עראפת בהסכם חברון ומסר שטח ללא שום תמורה.

כשמודדים תוחלת חיים סטטיסטית אתה שוב צודק אבל חולה הסרטן שרוצה לחיות הוא אדם ולא מספר בסטטיסטיקה ואני מעדיף שיצילו אותו מאשר יתקצבו את קישרי החכי"ם עם ציבור הבוחרים ,ישפצו את משרדיהם המפוארים עד גועל או ירכשו עבור עצמם מכוניות במליוני שקלים(מחק את המיותר).

נערך לאחרונה ע"י שין - ים בתאריך 19-03-2005 בשעה 16:48.
ישן 19-03-2005, 07:23
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
אני מבינה שאתה פותח בשביתת רעב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "ביבי החליט לא כולם יחיו"

מהיום, כדי להזדהות עם מעוטי היכולת שדינם נגזר ולנסות לשנות את רוע הגזירה. כל הכבוד!
חוץ מלהשמיץ ולהתעלם מעובדות אתה עושה עוד משהו למען החולים? (מקווה שכן).
לא מטרידה אותך, שהשחיקה במערכת הבריאות היא תהליך של שנים ארוכות, שיד כל הממשלות (וכל שרי האוצר) בה?
לא מטרידה אותך חגיגת השכר בשירותי הבריאות. בשעה שמדווח שבכל המשק השכר ירד, אצל בכירים בקופות, השכר עולה בצורה בלתי נתפסת?
וכל הרעש הזה, יהיה עד אישור התקציב (כי במדינה הזאת קונים שלטון בכסף - הוא יאושר בסופו של דבר), ויתחדש בשנה הבאה. ובמשך השנה, כולנו נידום.
אנחנו אשמים, אנחנו והשקט.

ויש מהיכן להוסיף כסף לתקציב. יש מהיכן. .

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

נערך לאחרונה ע"י סולידי,ספונטני,רגיש בתאריך 19-03-2005 בשעה 07:38.
ישן 19-03-2005, 09:05
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

רגיש? למי?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי סולידי,ספונטני,רגיש שמתחילה ב "אני מבינה שאתה פותח בשביתת רעב"

[בוקר טוב !!! והמון בריאות . אני רגיש

אתה עושה עוד משהו למען החולים? כן אני מחפש תשובה למחלות הסרטן . ולצערי אין לי חוץ מזה שתפסיקו לעשן . ועברו לחיים בריאים

ואני תורם בהוראת קבע שנתית לאגודה למלחמה בסרטן
וכל עמותה רשומה שמתרימה למטרות צודקות. קרי
מחלות קשות אחרות

אבל פתרון לחלוקה צודקת של הכסף יש ויש

במקום לזרוק כסף לש"ס ולשאר הישיבות השחורות . המערכת תוכל להציל מספר רב של חולים. לפחות חמישים חולים.

הפסקת השקעות בשטחים הכבושים עוד 200 חולים ,הצלחנו להציל לפחות 250 איש . ואני בטוח שרבים יותר.

"כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם מלואו".

מערכת הבריאות קורסת לא מהיום - נכון מאד

אז לא צריך לתקן עוולות של שנים קודמות. במקום זה ללכת עוד אחורה

הכסף הרב מאד שנשפך במתן משכורות שמנות צריך לטפל .

נ.ב הזקנה מהפרוזדור של ברק מרגישה טוב בבית הורים אי שם בצפון.

ועכשו ביבי החליט לא להגדיל את הסל
האם אתם מסוגלים לעמוד בפני חולה במחלה קשה שיש סיכוי שהתרופה שיכולה להציל את חייו לא כלול בסל. ואין בידו ולמשפחתו מלהשיגו.

בריאות לכל המשפחה

ישן 19-03-2005, 12:25
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
אם השאלה כלפי מי אני רגישה?
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "רגיש? למי?"

אני אסביר לך בסוף את פירוש הכינוי.
א. אני מסוגלת לקרוא וגם להבין פונט רגיל עם גוון שחור אפרורי . (עשית לי כאב ראש....)
ב. יפה לך שאתה תורם ויפה לחולים, אשר זוכים לתרומתך. אבל, זה בהחלט לא יביא את הפתרון לבעיה הנוכחית. ואני לא מזלזלת בתרומתך, חו"ח. הבעיה הנוכחית לא תיפטר עם ה"שקט" הקיים נמשך.
ג. בוודאי, שיש פתרון לחלוקה יותר צודקת, ובוודאי שיש גם מהיכן להוסיף עוד לתקציב הדל הזה. אבל, מבחינתך, אתה מאשים מגזר אחד או שנים, ושניהם משום, מה מצד אחד של המפה הפוליטית. מבחינתי, כל המיגזרים אשמים, וכל מפלגה אשר מקבלת את התנאים - אשמה לא פחות מהמציע.
וזה העיקר, שהפריע לי בתגובתך, הכעס מובן, אבל להפיל הכל על צד אחד ולהתעלם באופן מכוון מכל הסובב ומכל אלו, אשר אינם טומנים ידם בצלחת?
ד. "כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם מלואו". על זה אין לנו ויכוח.
ה. טוב, שאנו מסכימים שהמערכת קורסת לא מהיום, אני משום מה חוששת שתפיל את האשמה המתמשכת, שוב על מיגזר אחד. לתקן את המערכת, ידרוש ויתור מצד כל המפלגות.
תתאר לך מצב, שבו תקציב הביטחון, הגיע לאותה רמת שפל? איזה מפלגה (למעט האנטי ישראלים), הייתה יושבת מנגד ומצטיירת כאחת, שבשלה, יגרם למדינה עוד אסון?
חייבים להבריא את מערכת הבריאות, אני משאירה את המלאכה לגדולים ומקצועיים ממני (מה גם, שאין לי מושג ולו הקלוש ביותר, כיצד עושים את זה). מה שתלוי בנו, האזרחים, זה לא להמשיך לשבת בשקט.
ו. משכורות הבכירים - צריך לטפל? אתה יודע כמה חולים יכלו להינצל בסכומים המדוברים? זה כבר ממש פשע. מערכת קורסת והבכירים מרוויחים סכומים של 50,60,70,80 ו- 90 אלף ש"ח. והם מסוגלים עוד להסתכל באזרח הקטן, חסר היכולת ולא לאשר לו תרופות, או לא לאשר טיפולים. להטריד את החולה ולהיות קטנוניים על צילום עלוב, שהם עושים, או בשביל לחסוך לקופתם למשל, לשלוח חולה מאילת, לבדיקה בתל-אביב. אין שום שקיפות בהתנהלות כל הקופות או בחלוקת התקציבים הפנימיים שלהן.
ה"מחלה" הזו נגעה בכל הבכירים. אבל, זה פחות מקומם אותך?. אולי פשוט היינו צריכים לקרוא לכל בכיר "ביבי", אז זה היה מכעיס פה עוד כמה אנשים.
ז. אין לי מושג, מי זו הגברת מהפרוזדוור של ברק, אבל אני מאחלת לה בריאות טובה.
ח."ועכשו ביבי החליט לא להגדיל את הסל
האם אתם מסוגלים לעמוד בפני חולה במחלה קשה שיש סיכוי שהתרופה שיכולה להציל את חייו לא כלול בסל. ואין בידו ולמשפחתו מלהשיגו."

את המשפט הזה, צריך להפנות לכל ח"כ בכנסת ישראל. רצוי אולי עם ליווי תקשורתי....והבטחה ל"רווח" פוליטי.
ט. תודה. בריאות לכולם.

אתה עוד מאמין שלפוליטיקאים בארץ שלנו יש מצפון? אני כבר מזמן לא מאמינה.

הרגשתי חובה להגיב כלפיך במיוחד, לאחר תגובתי הראשונה. אך אני מסיימת את פעילותי באשכול זה, משום שאני לא רוצה להמשיך להיות חלק מאשכול, בו אחד החברים הגולשים, מאחל לילדים להיות חולים במחלות נוראיות, כדי ללמד לקח את אביהם.

שבת שלום.

אה, נזכרתי פירוש הכינוי זה "גופה".

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

נערך לאחרונה ע"י סולידי,ספונטני,רגיש בתאריך 19-03-2005 בשעה 12:50. סיבה: קר לי
ישן 20-03-2005, 15:58
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
אוי סליחה את צודק, אני ממש מצטער לא הייתה לי שום כוונה, אתה בכלל גאון
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "אדיוט עלוב נפש"

שמבין טוב טוב מה זה להיות שר האוצר במדינת ישראל
נכון!!!!!
יש תקציב לא מוגבל, וראוי שכל מי שנשקפת סכנה לחייב יקבל את הטיפול המתאים:
מערכת הביטחון - כד י להגן על המדינה (צה"ל, השב"כ, המוסד ואחרים..) נגיד 200 מליארד יהיו סכום יפה, שיאפשר להם לתפקד כראוי
משטרת ישראל- נגיד 50 מליארד, (שיהיה מספיק כסף להלחם בפשיעה-שרוצחת בנו בכל סוף שבוע + תצקציבים למשטרת התנועה, כי כל יום נהרג לפחות אדם וחצי על הכביש...)
משרד התחבורה 75 מליארד לתשתיות
המשרד לאיכות הסביבה
משרד החינוך - תוכניות למניעת האלימות
משרד התשיות לשיפור התשתיות של החומ"ס.
משרד הרווחה - לאנשים שפשוט רעבים (אתה שמעת על זה אי פעם חצוף...)
ועוד ועוד ועוד
אה סליחה נכון גם משרד הבריאות (שם משמלמים לכל מנהל קופ"ח ולכל מנהל בי"ח ולכל מנהל מחלקה בממוצע 35 אש"ח נטו!!!! (כמעט פי שתיים ממה ששנוא נפשך ביב מקבל לחודש...)
אז תריג
תפסיק עם הדמגוגיה העלובה שלך
אני באופן אישי בכלל לא תומך בביבי
הפעם האחרונה שהייתי בישיבה (לצערי) הייתה בתחילת שנות ה90'
ולגבי השירות הצבאי - הס מלהזכיר....
אבל לעניין העובהדה שאתה דמגוג עלוב- על זה אין וויכוח
ביבי עושה, עשה ויעשה כמיטב יכולתו למען עם ישראל
אז אתה מוזמן להתנצל בפניו
נ..ב פורים שמח אחי

ישן 20-03-2005, 18:44
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

פורים שמח גם לך
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "אוי סליחה את צודק, אני ממש מצטער לא הייתה לי שום כוונה, אתה בכלל גאון"

משרד הרווחה - לאנשים שפשוט רעבים (אתה שמעת על זה אי פעם חצוף...) כן שומעים וכואבים מצבם יום יום . אלה אנשים שפעם היו במעמד הבינים וביבי השקרן הפך אותם לעניים.

חצוף ? על מה ששילמתי לאשה זקנה לפני כמה שנים כשהיה לה ויכוח עם בעל באסטה בשוק הכרמל.כשהתווכחה איתו ולא יכלה לשלם . שילמתי אני. ועוד מעשים שלא מספרים ואתה חצוף גדול ?.

אתה דמגוג אתה מביא לי דברים שיש על זה הסכם . אני הבאתי לך מקורות של כסף נזיל. ועל זה אין לך תשובות

וצייניתי באחד ההודעות למעלה שלי כי יש לטפל במשכורות הגדולות במע הבריאות

כל הכסף לישיבות השחורות יועבר לאלתר למטרות הצלת חיי חולים. וכמו כן כל הכסף המבוזבז לריק בתשתיות בשטחים הכבושים. יועבר אף הוא לאותו מטרות . בטוח שעכשו מסכימים.

שאני אתנצל בפניו? הוא צריך להתנצל בפני העם הזה . ולהגיד אני אפסיק לשקר ולרמות את העם

ביבי פועל למען ישראל ? הצחקת את ........................... שונרא .
ביבי פועל למען הכיסא שלו

אתא שונרא אכליה לתרנגולא?

נערך לאחרונה ע"י dkdkd בתאריך 20-03-2005 בשעה 18:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר