לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2008, 15:11
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "סרט על סיירת מטכ"ל ביוה"כ בערוץ 1"

תוכל לצפות בדקה מתוך הסרט באתר תוכניות התעודה של הערוץ הראשון
בחר בתוכנית "כשג'בל נפל":
ציטוט:
סיירת מטכ"ל של שנת 1973 הייתה "היחידה" הסודית והמצליחה בצה"ל. הם חטפו את הקצינים הסורים, שיחררו את חטופי מטוס סבנה והשתתפו בעשרות פעולות מוצלחות ללא נפגעים...עד...עד מלחמת יום הכיפורים. ביומה הראשון של המלחמה הופל מטוסו של ישי קצירי סמוך לתעלת סואץ. הוא נפצע קשה ונתקע בשטח מצרי. כעבור יומיים נשלח צוות של סיירת מטכ"ל למבצע חילוץ ונתקל במארב מצרי. במהלך ניסיון החילוץ נהרג אבנר רון ז"ל שכונה "ג'בל". 35 שנה אחרי שחוו לראשונה כישלון מבצעי ואבדן חבר, הם סוגרים מעגל בשחזור רגעי המתח, הפחד והכישלון מול הטייס שאותו יצאו לחלץ. 35 שנה אחרי הם חושפים את תחושות התסכול של דור שלם שגדל על הטראומה. דור שג'בל לא זכה להגיע להגיע לגילו. ישי קצירי נפל בשבי המצרי ושוחרר כעבור חודש וחצי בחילופי שבויים. לראשונה מאז גם הוא יוצא להכיר את הלוחמים שסיכנו את חייהם למענו ובעיקר את דמותו של אבנר רון שקיפח את חייו בניסיון הכושל לחלצו. ביחד עורכים קצירי ולוחמי הסיירת את חשבון המדינה של אז וזו של היום שלמענה לחמו .
הסרט משודר לציון 35 שנה למלחמת יוה"כ
במאי: חן שלח
מפיקה: עדה קרן
צלם: טל ינוביצקי
עורך: גיל שפירא

אני אנסה לבקש השיעלו את כל הסרט לאתר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2008, 23:20
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "סרט על סיירת מטכ"ל ביוה"כ בערוץ 1"

האמת קצת NON STORY עוד סיפור שיגרתי ולא מרגש שקשה לי להבין איך הוא יכול להחזיק סרט בפני עצמו (בטח שלא פיצ'ר).
מסוג הסיפורים שיופיעו ככל שמתרחקים מהמלחמה ונראה שכל מה שבאמת יכול לרגש כבר סופר. יש כתבים ויוצרים שחופרים כדי לאתר סיפורים חדשים ומרגשים ולבסוף משתמשים "במה שיש" העיקר לא לצאת בלי סיפור.
לטעמי, אם לא היה מדובר בסיירת מטכ"ל (עם כל ההילה שלה) הסיפור הזה לא היה מעניין אף אחד.
הסיפור שהביא BA על החייל גרשון מעניין ומרגש הרבה יותר. ועל סיפורים שכמותו צריכים לעלות אותם יוצרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר