לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2008, 12:28
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
אין לי מושג למה להאמין כברר \=

טוב ישלי בעיה ואין לי מושג מה לעשות
היה אחד לפני 3 חודשים שאהבתי אותו חצי שנה .. ולפני 3 חודשים התנשקנו והוא אמר לי שאנחנו בדרך להיות חברים .. נקרא לו ל' עבר שבוע ול' לא דיבר איתי ושלחתי לו הודעה והוא לא ענה אני חשבתי שהוא לא רציני שהוא היה סתם חרמן ורצה אותי באותו רגע , אז אחרי שבוע שהוא לא דיבר איתי החלטתי שאני ממשיכה הלאה והייתי חברה של אחד נקרא לו א'.. לא רציתי את א' הייתי איתו כדיי לשכוח מל' .. עברו 3 חודשים נפרדתי מא' ועכשיו יש לי חבר קוראים לו רון ישלי רגשות חזקים לרון אבל אם אני משווה את מה שיש לי לרון ומה שיש לי לל' אז אני מעדיפה את ל'.. אתמול שלחתי לו הודעה שהוא זבל והוא מנייאק שהוא מגעיל אותי ואמרתי לו כל מה שאני חושבת עליו .. הוא אמר שאם הוא היה רוצה סטוץ הוא לא היה בא אליי.. הוא היה צריך קצת זמן לחשוב כי הייתה לו חברה אחת וגם היא בגדה בו , אז הוא לקח שבוע ואז הוא ראה שיש לי חבר אז הוא חשב שאני לא רצינית וכנראה אני לא הבחורה הנכונה .. אתמול דיברנו והוא אמר שנמשיך את השיחה הוא צריך ללכת .. אחרי שעה הוא שלח לי הודעה באייסי אבל לא הייתי ולא עניתי לו , אני ממש אוהבת אותו וכל השיחה הוא אמר דברים דיי נכונים הוא ואחר כך הוא שלח הודעה.
אני ממש רוצה לדברר איתו ועכשיו הוא מחובר ושלחתי לו שיאשר אותי באייסי הוא דחה את הבקשה
אני יודעת שרובכם תגידי שהוא מניאק וזבל .. אבל הוא לא בנאדם של סטוצים והוא יודע שגם אני לא , הוא אמר לי שאם הוא היה רוצה משהו הוא לא היה בא אליי , וגם אחרי שהוא הלך באותה שיחה שרבנו הוא שלח הודעה אחר כך זאת אומרת שהוא רצה להמשיך את השיחה .
איןןןלי מושג מה לעשות אני כבר לא ממש חושבת על רון ולא כלום אני רק חושבת על ל' כל הזמן .\=
ואל תגידו לי הוא זבל תעזבי אותו בלי לנמק כי אני בעצמי מבולבלת
תודה

נערך לאחרונה ע"י דנה=] בתאריך 13-10-2008 בשעה 12:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2008, 18:41
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אני חושב שברגע שתיסגרי על עצמך, את תוכלי לענות על השאלה בעצמך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "אין לי מושג למה להאמין כברר \="

להיות עם מישהו רק כדי להשכיח מעצמך בחור אחר, זהו קשר שלא מהמניעים הנכונים.
אני מתכוון גם לקשר עם א', וגם לקשר עם רון.
קשה לי להבין איך את יכולה להיות עם מישהו כאשר באותו הזמן את מאוהבת במישהו אחר ומספרת לו על כך. אגב, טקטיקה מעניינת יש לך- לאהוב מישהו ולקלל אותו כדי לזכות בתשומת לב...

דעתי- תירגעי קצת, תני לזמן לעבור, תחשבי טוב טוב מהן האופציות שלך, מה את מרגישה כלפי החבר הנוכחי שלך, האם זה הוגן מצידך להיות איתו כאשר בו בזמן את מאוהבת (או כך לפחות את טוענת) במישהו אחר, והאם זה באמת שווה את זה.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 14-10-2008 בשעה 18:44.
ישן 15-10-2008, 01:29
  Guess Guess אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "אין לי מושג למה להאמין כברר \="

גם אם אנשים לא מגיבים, זה אולי בגלל שאין להם איך.. לא צריך להתרגש מדבר כזה.
מה שכן, אני אגיד לך את הסיטואציה, אם החלטת שאת ממשיכה הלאה, אז תמשיכי, ואם הוא רצה שבוע, אז אחרי שבוע למה הוא לא ענה לך להודעה ששלחת לו?
אישית, יש לי פה הרבה שאלות ללא תשובות אבל אני לא בא לשפוט.
מה שכן, אם יש לך חבר, תנתקי את הרגשות שלך מהבחור השני "ל" מכיוון שזה לא הוגן כלפיו, אני חושב שלמרות שבאהבה אין חוקים, יש גבולות נורא דקים וצריך להקפיד על מרחק טוב מהם כדי לא לקבל כוויה, ואת בדרך הנכונה לקבל אחת. אז תעצרי את עצמך, ותחשבי לרגע מה את רוצה.

אם את רוצה אותו בגלל שהוא היה לא בהשגה באותו רגע? אם כי כיף לך איתו? כי טוב לך איתו?
איך אפשר להרגיש רגש של אהבה כלפיי 2 אנשים שונים? משהו כאן מזוייף.. ואם נכנסת לקשר עם רון רק בשביל להתגבר על ל' אז בסדר גמור, תתמודדי עם המציאות.

אף אחת מהתגובות פה לא תוכל לעזור לך, ובטח שלא יגידו לך משהו, אני חושב שאת לא בסדר מעצם כך שאת עם בנאדם אחד ועם רגש חזק יותר למישהו אחר.. ואני לא מדבר על "את לא בסדר נו נו נו!" כלפיו.. את לא הוגנת כלפיי עצמך, אל תברחי מהמציאות, תשבי עם עצמך ותחשבי מה את עושה, תקופת הצטננות יכולה לעזור לך מאוד.. את היחידה שיש לה את התשובה.

במקרים כאלה, מה שאני עושה - אני פשוט מסתכל על המצב מכל הכיוונים, ומנסה להבין מה הולך כאן.
בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר