לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2008, 16:35
  david32SY david32SY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.05
לא יודע מה לעשות - זוגיות

אני ממש לא רגיל לכתוב פה , קורא פעם ב... שנה בערך.

אז היום החלטתי לכתוב איזה משהו שמציק לי.

אז נתחיל בככה שאני עוד חודשיים בן 18 , לא הייתה לי חברה כי לא ממש חיפשתי אף אחת ולא זרמתי עם אף אחת לקטע כזה. בזמן האחרון תפסתי עין על איזה מישהי , עשיתי טעות ולא ניגשתי לדבר אליה אלא הלכתי על הדרך הקלה של פייסבוק + מסנגר. מה שגרם לכך שבמסנגר יש לנו שיחות מדי פעם אבל גם אם אנחנו איכשהו רואים אחד את השני בבית-ספר אף אחד לו אומר מילה. היום ראיתי אותה בבוקר , לקחתי יוזמה שאלתי מה קורה , היא מילמלה איזה בסדר או משהו כזה ונפרדנו לדרכינו (מזה אני חושב שאו שהיא לא מעוניינת או שהיא ביישנית).

דרך אגב זה לא שאני לא ביישן אבל לפעמים כשנשבר לי הזין אני לוקח יוזמה (לא הוביל לדברים טובים בטסט הראשון שלי).

בקיצור עכשיו נוצרה בעיה , הכרתי גם מישהי שקטנה ממני ב2 ומשהו (מסתבר שאני מכיר את כול המשפחה שלה , כול בן אדם ממקום שונה) , יום ראשון היא למשהו הזמינה אותי לבית שלה , זרמתי. היום היא רושמת בפייסבוק את המספר שלה ומבקשת שאני אתקשר. יש לי ממש הרגשה כאילו היא נדלקה עלי. תכלס בסדר לי איתה חוץ מזה שהיא הרבה יותר קטנה ממני.

אין לי מושג מה לעשות. כרגע חבר שלי אומר לי שמסתבר שהיא ממש אובססיבית ואני ממש לא צריך מישהי כזאת. אני גם לא בטוח שאני צריך מישהי ותכלס אם יכולתי לבחור הייתי הולך על הראשונה (מהביתספר) כי חוץ מזה שהיא נראת טיפה יותר טוב היא גם בגיל שלי וגם אני מרגיש שהיא ממש נחמדה ויש על מה לדבר איתה.

דעתכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר