לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2008, 18:17
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אתה לא יכול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "כמה פעמים הרגשתם שמתחרבן לכם היום בגלל משפט שבחורה שאתם אוהבים לא מצא חן בעיניכם?"

להכליל בצורה כזאת לגבי כל המין הנשי , מכמה סיבות
1) אף פעם לא נכון (או נבון ) להכליל לגבי כל מגדר כלשהו
2) לא נדמה לי שנשים פועלות ע"פ איזה תקנון\מדיניות כלשהי של "זלזול" או להפריע , זה לא רציונל שמנחה מישהי שמתנהגת ככה .

עוד כמה דברים , בקרוב בטוח כמה נציגות מהנשים פה יענו לך ויאמרו לך שלא כל הנשים ככה , שפשוט נפלת על בנות לא ראויות\שתלטניות ושהן לא אמורות בכלל להשפיע עליך ואז הכל טוב ויפה ,
אבל צריך להבין שכל בחורה ( ואפילו הכי חמודות וחכמות ) יכולה לתפוס יום לא טוב ולעשות דברים כאלו , בין אם זה בגללך ( אפילו אם זהו רגש שעלה לה מאיזה אירוע עתיק שבו פישלת או משהו עדכני שפשוט לא שמת לב ) או סתם כי לפעמים זה מרגיש שהעולם נגדה , כלומר - לא כל מישהי שמצטיירת כביצ'ית חסרת התחשבות היא למעשה אחת .

לגבי החלק השני , ידע כללי בבני אדם , שהם צריכים ממך משהו הם יהיו יותר נחמדים מבד"כ , נשים הן לא יוצאות דופן ,
מדוע יש להן בעיה עם כדורגל ( לרובן לפחות - מניסיוני האישי ,סטסטית יש מצב שאני טועה ) והן פה ושם מפריעות לאיכות הצפייה ,זוהי שאלה שנשגבת מבינתי - בינתיים ,קבל את זה ( תנסה להסתכל על הצד החיובי ,שזה מפריע לבת זוג שלך שלא כל תשומת הלב שלך לא מופנית אליה ).

סקס , כמו שגברים עושים מזה עניין וחלק לא קטן מהבדיחות שלנו , מהשיחות שלנו ( ואפילו מהפרסומות שמוצגות בטליווזיה\איילון ) נוגע לזה ,
הגיוני שגם כמה נשים ישחקו על הקלף הזה , זהו חלק מהמשחק בין שני המינים מאז ומתמיד ,אל תצפה שזה ישתנה
(התשובה שלי פה קצרה ואולי לא פגעה במטרה שניסיתי להביע , אבל בחרתי לא להרחיב על זה יותר מדי )

נערך לאחרונה ע"י CrazyBomber בתאריך 27-10-2008 בשעה 18:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2008, 19:34
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "כמה פעמים הרגשתם שמתחרבן לכם היום בגלל משפט שבחורה שאתם אוהבים לא מצא חן בעיניכם?"

ואי.. תמיד ענין אותי איך זה שיש כ"כ הרבה אשכולות שמתבכיינים על בחורות וכ"כ מעט אשכולות לכיוון השני? [=

יש דבר כזה שנקרא the thrill of the chase. הכל הרבה יותר מרגש ומעניין כשיש לך אתגר. כשכבר השגת את המטרה, זה כזה "וואלה? זה הכל? מזה כ"כ התרגשתי?"
זה למה לדעתי חשוב לדאוג שיהיה מעניין גם כשהמטרה הושגה. לא יודעת מה עם גברים, או נשים אחרות... אבל אני לא אוהבת שזוחלים לידי על ארבע ומתנהגים אלי בהערצה. זה סוג של turn off.

וזה אולי גם מתקשר לכך שבחורות לא יתנו לכם לראות משחק כדורגל או סרט או כל דבר אחר שלא מעניין אותן בצורה שווה. אני חושבת שזה מציק כשכל תשומת הלב מופנה פתאום מהבחורה לעבר מסך מרובע. תחשוב לרגע איך היית מגיב אם היית מבלה עם בחורה, והיא פתאום מתעלמת ממך ומתחילה לקרוא ספר. לא היית מנסה להשיג את התשומת לב בחזרה?
אתה רוצה להנות מהמשחק? אז תדאג לזה שלבחורה יהיה מה לעשות בזמן הזה, או שתנסה להכניס בה קצת מאהבת המשחק ולשתף אותה. או שפשוט תדאג שהיא לא תהיה לידך בזמן שאתה צופה בחבורת מעפנים בועטים בכדור כמו מטומטמים P: (חחח סתם סתם..)

בקשר לסקס, אין לי שמץ.... לא ידעתי שאנחנו עושות את זה O.ס

ישן 27-10-2008, 20:02
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תמיד יש פעם ראשונה :)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "ואי.. תמיד ענין אותי איך זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
ואי.. תמיד ענין אותי איך זה שיש כ"כ הרבה אשכולות שמתבכיינים על בחורות וכ"כ מעט אשכולות לכיוון השני? [=

יש דבר כזה שנקרא the thrill of the chase. הכל הרבה יותר מרגש ומעניין כשיש לך אתגר. כשכבר השגת את המטרה, זה כזה "וואלה? זה הכל? מזה כ"כ התרגשתי?"
זה למה לדעתי חשוב לדאוג שיהיה מעניין גם כשהמטרה הושגה. לא יודעת מה עם גברים, או נשים אחרות... אבל אני לא אוהבת שזוחלים לידי על ארבע ומתנהגים אלי בהערצה. זה סוג של turn off.

וזה אולי גם מתקשר לכך שבחורות לא יתנו לכם לראות משחק כדורגל או סרט או כל דבר אחר שלא מעניין אותן בצורה שווה. אני חושבת שזה מציק כשכל תשומת הלב מופנה פתאום מהבחורה לעבר מסך מרובע. תחשוב לרגע איך היית מגיב אם היית מבלה עם בחורה, והיא פתאום מתעלמת ממך ומתחילה לקרוא ספר. לא היית מנסה להשיג את התשומת לב בחזרה?
אתה רוצה להנות מהמשחק? אז תדאג לזה שלבחורה יהיה מה לעשות בזמן הזה, או שתנסה להכניס בה קצת מאהבת המשחק ולשתף אותה. או שפשוט תדאג שהיא לא תהיה לידך בזמן שאתה צופה בחבורת מעפנים בועטים בכדור כמו מטומטמים P: (חחח סתם סתם..)

בקשר לסקס, אין לי שמץ.... לא ידעתי שאנחנו עושות את זה O.ס

לא הבנתי מה הכוונה שלך בפסקה הראשונה,זה לא שחסר עניין,אבל לפעמים החוסר רצון לשתף בהרגשה לא טובה,או שבגלל יום חרא אתה פורק על הקרובים אליך אז זה מבאס את התחת.
וואלה עכשיו אני מבואס תכל'ס אני אומר,אני מרגיש שאם הייתי משותף במה שקורה ויודע את התמונה גם אם חושבים שזה יותר מדי אישי היה יותר טוב.
אישית,אני יחסית רגיש ואם אני אוהב בן אדם זה טוטלי,מספיק להגיד מילה אחת קטנה כדי לבאס.

תהיי גבר לדקה ותנסי להסביר לבחורה מה זה נבדל.גם גבר צריך את הספייס שלו,כמו שאת רוצה לצבוע את הציפורניים בלק או לעשות רגליים לדוגמא.

בקשר לסקס,אתן מסוגלות לשגע ואתן יודעות את זה.

ישן 27-10-2008, 20:19
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תמיד יש פעם ראשונה :)"

חח לא הבנתי מה הגבת לי על הפסקה הראשונה O.ס. בכל אופן היא נכתבה בתגובה לזה שבחורות ביצ'יות כשנחמדים אליהן, ונחמדות כשמניאקים אליהן.

שמע, אם הבחורה מנסה להתעניין, ואתה לא בא ודוחף אותה על ההתחלה שתרד ממך, אין סיבה שלא תצליח להסביר לה.
זה טוב ויפה שאתה צריך ספייס. אבל תשמור את הזמן הזה שבו אתה רוצה להיות לבד, כשאתה באמת לבד. כי בניגוד לבנים, כשאנחנו שמות לק, אנחנו מסוגלות לתקשורת. אבל אי אפשר לקרוא למשל, כמו שהזכרתי קודם, בנוכחות בן הזוג, ואז להתפלא למה הוא מציק ומנסה להשיג תשומת לב.
אני יודעת שאנחנו מסוגלות לשגע כשזה קשור בסקס. (פשוט לא ידעתי שאנחנו משגעות בנושא סקס בלילה ספציפית). אבל תחשוב על זה שבחורות הן לא רכוש ולא כלי שאפשר לכבות ולהפעיל כשרוצים. בתכלס אם אני מסתכלת על זה מהצד ההפוך, אז דווקא אתם הם אלה שמשגעים בנושא הזה. כל פעם שאתם רוצים, אנחנו חייבות לרצות, ואם אנחנו לא, אז אתם עושים לנו רגשי. או שכל פעם שבאים לנשק אתכם ורוצים להיות בקרבתכם, אתם מקבלים את זה כהצהרה לכך שהדבר שהכי חסר לנו עכשיו זה סקס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר