לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2008, 23:23
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "כל הכבוד לנבחרת הצעירה היה..."

הגעת מהר הביתה, אה?

משחק מצוין, לצערנו של הנבחרת הלא נכונה.
קשה להגיד את זה, אבל אבאטה ובלוטלי גדולים על הנבחרת שלנו לבדם.
בלוטלי פשוט עשה מה שהוא רוצה וזכה בכל כדור, אבאטה עבר את ההגנה שלנו כמו מים. שניהם הבקיעו שערים
מצוינים. רצי תי להגיד בהתחלה שהשער הראשון היה לא מחויב המציאות, אבל זה שטויות. הם יכלו להבקיע שער
מתי שרק רצו. כמו מס' 17 שלהם שברוב חוצפתו כמעט הבקיע בדקה ה-90.

היה לנו הכבוד לראות כמה שחקנים מהגדולים באירופה.
אני בטוח שכולם יסכימו איתי שאבאטה ובלוטלי הם שחקנים גדולים. עובדה שמרשים להם לעשות מה שהם רוצים.
חיפפו בחימום, עמדו איפה שהם רוצים במגרש, הלכו רוב הזמן, אבל את העבודה הם עושים - ויותר מזה.
חבל שלא שברו להם רגליים

בסה"כ משחק טוב. הנבחרת עשתה מאמצים גדולים ואי אפשר לבוא אליהם בטענות.
הנבחרת הבוגרת לעומת זאת... עדיף אפילו לא לדבר.
חזרה לפורום
ישן 15-10-2008, 23:37
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אתה מבלבל את המח. השחקן היחיד..."

ראיתי את המשחק כמוך,ממוצע ומעלה? ואצלך זה הישג? בשבילי לפחות זה בושה וחרפה,אינני קורא לזה ייצוג,מי נלחם שם חוץ מבניון וברדה בהתקפה?

AU79,אינני בא להאשים אותך במשהו חס וחלילה אל תיקח את זה אישית,אני תוקף את היכולות של הנבחרת,את האמת הנוער נתן את הנשמה יותר מהבוגרים,וכל המשחק הזה במקום לרוץ ל-2:0 ראית בעצמך שיחקו מאחור בחצי שלנו דקות ארוכות כאילו משחקים סטנגה. (אני כאן מתכוון לבוגרים)

אבל אם יש לך ביקורת ברור שגם לי יש ביקורת לא כל כך לנוער כמו לבוגרים.

חזרה לפורום
ישן 15-10-2008, 23:46
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "מה זה לא יותר טובים? אתה ראית..."

לא יודע מאיפה הביאו את הבלוטלי הזה. עאלק המשפחה שלו עלתה מגאנה ומשפחה איטלקית אימצה אותו.
הוא נראה כמו משהו שעשו באיזו מעבדה להשבחה גנטית.
הוא גם חתיכת פרימדונה, כמו אבאטה. עומד 5 דק', רץ 30 שניות. הבעיה היא שכשהוא בוחר לרוץ הוא עובר כל שחקן
והוא בועט לשער גם מ-30 מ', עם שתי רגליים. ראינו אותו בחימום מתרגל בעיטות חופשיות וכבר אז היה ברור שיהיה
רע מאד אם יהיו כאלו במשחק. לצערנו זה הוכח כנכון.
אבאטה כנראה חתום באיזו סוכנות דוגמנות, כי הוא היה עסוק בלסרק את השיער עם האצבעות יותר מאשר בכדורגל,
ובכל זאת בכל פעם שהיה אצלו כדור הוא עשה צחוק מהנבחרת שלנו.
לדעתי התופעה של אבאטה (וכבר הסכים איתי חבר שהיה במשחק) הוא מחדל חמור של איווניר. אלמוג כהן לבדו
לא יכול לשמור עליו וזה עלה לנו ביוקר. צ'וקול עלה יותר מדי להתקפה והשאיר אותו לבד.
כמו שכתבתי בהודעה הקודמת שלי, גם לבלוטלי וגם לאבאטה היה צריך לשבור רגל בדקה הראשונה ושלום על ישראל.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר