לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2008, 21:33
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
צב,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yonyz שמתחילה ב "צב - רכישה או אימוץ, גידול.."

מומלץ לגדל צב בגינה(כמה שיותר גדולה)ופחות עדיף בבית, למעשה עדיף לא לגדל בכלל בבית, צב זקוק למרחב ואוויר פתוח, יש לו יכולת השרדות גבוהה, והוא יסתדר מעולה עם שאריות של סלט(או כמעט כל ירק אחר).

בהצלחה(ניתן לרכוש צבים בחנויות בע"ח)וע"פ החוק אסור לקחת צבים מהטבע(כלומר לחפש אותם באיזה יער, ולגדל).
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2008, 21:43
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אלטרנטיבה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yonyz שמתחילה ב "צב - רכישה או אימוץ, גידול.."

אומנם זה לא צב, אבל:

אוליי כדאי לכם לשקול רכישת שרקנים, מדובר בחיה מדהימה, וחמודה להפליא, והיא ידידותית מאוד לילדים ולמשחק, נורא קל לטפל בה, והיא לא שוכחת להחזיר אהבה.

לשיקולכם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.photobucket.com/albums/f50/ulla79/cavia.jpg]
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

נערך לאחרונה ע"י AtlantisNumenor בתאריך 25-10-2008 בשעה 21:47.
ישן 26-10-2008, 11:11
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yonyz שמתחילה ב "אני מעוניין לגדל כל חיה..."

אני גם אלרגי לקרדית אבק הבית, ומגדל כלבה, וגדלתי כלבים, ואני נפגש עם חתולים, ולא מוצא החמרה כאשר אני בנוכחות בעלי חיים.
ידוע לי אמנם, שילדים וצעירים סובלים יותר מאחר והגוף עדיין מתפתח וחלש.

אבל אני לא בטוח שיש קשר ישיר עד כדי כך שכל חייה פרוותית תגרום לך לצרות.
יש כלבים קצרי שער שאמנם משירים מחטים בבית שיש לנקות, אבל הפרווה שלהם לרב לא תופסת אבק.
לעומתם יש פודלים, שלא משירים שער כלל, אבל יש סיכוי להווצרות מושבות אבק על הגוף שלהם.
הכל בכל מקרה תלוי בטיפול.
כל עוד אתה לא אלרגי לחתולים או כלבים אני מניח שבעזרת שגרת נקיון לא יהו לך בעיות

ההצעה היחידה שאני יכול להציע בתחום הכלבים, אני לא אוהב אותה אבל היא המתאימה ביותר, היא לקחת כלב מעמותה כגון חבר לי, שבה לוקחים כלב לתקופת נסיון של שבועיים.
זה טוב לך אבל רע לכלב במידה ואתה מחזיר אותו, לכן אני לא אוהב את הגישה אבל היא מאפשרת לאנשים להתרגל לכלב ללא התחייבות.
שוב, אני לא ממליץ לנסות להתרגל לכלב, מאחר וכלב זה לא כסא, אלא בעל חיים עם לב ונשמה.
הרבה נשמה.

אם כבר כלב אז נקבה מאחר והם נקיות יותר מטבען ומתנקות יותר מזכרים.

לגבי שאר החיות הידע שלי מוגבל לגבי נקיון פרווה אבק וקרדיות למינהן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר