לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2008, 20:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
תפקידי להתערב כשגולש אחד נטפל לגולש אחר. המריבות שלך ושל אלוויס הן ממש לא חד צדדיות..
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "תפקידך לבלום כותבים שמשתלחים..."

ההגדרות של שניכם זה את זה, לא ממש מאפשרות לי לחשוב שיש כאן קרבן ותוקף, ולמרות שאתה חושב
שעצם היותך צד לסכסוך מחייב התערבות אדמיניסטרטיבית לצורך סתימת פיו של הצד השני בלבד, הרי שאני
ממשיך לחשוב שהגם שסגנון שניכם מאוד לא מקובל עליי, הרי שבגלל ששניכם מתנהגים בצורה דומה, אין
לי דרך לעצור את הכסאח בין שניכם מבלי לפעול נגד שניכם - וזה דבר ששניכם לא תרצו, וגם אני לא
מעוניין בו...

בקיצור, כל זמן שאין קרבן במריבות בין שניכם, מכיוון ששניכם התקופנים, הרי שזה ברדק שלכם, ותחשבו
לבד איך אתם נראים אם המחמאות לאמהות, השוואה לחיות משק, הזמנות להתאבדות, וכיו"ב...

קרא לי כאשר תהיה הצד הפאסיבי במריבות, ולא גורם פעיל בהן...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2008, 20:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אין הוכחה טובה יותר לאיזון שאני נוקט כלפיך, מאשר סבלנותי לדרישותיך לסתימת פיות...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "במקרה אני גם מוכר משקלים..."

של מי שחושבים אחרת ממך, והעזו לקרוא לך להתאבד כאשר אתה בסה"כ עדכנת אותם שתוכל לארגן
להם הוצאה להורג בעזה - דבר שהוא לכל הדעות הומאני בהרבה...
אין לי ספק שאתה מוכר מאזניים, ואני חייב להודות שאם המאזניים שלך אמינות כמו שאר הדברים שאתה
"מוכר" כאן בפורום, אשריו של מוכר שישתמש בהם - הלקוחות ת-מ-י-ד ישלמו יותר ממה שצריך...

בכל מקרה, תצטרך לנהל מלחמותיך עם מישהו אחר. אני לא אתערב לטובתך או נגדך בקרבות שלך, גם
אם לדעתך תפקידי מחייב אותי לסתום פה של מי שלא מסכים איתך, ומתבטא בסגנון שדומה לזה שלך...
אני אתייחס לדבריך רק כאשר יהיה להם תוכן כלשהו (או שיכללו סילוף עובדות שיצריך תיקון...).
ישן 21-10-2008, 20:38
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין הוכחה טובה יותר לאיזון שאני נוקט כלפיך, מאשר סבלנותי לדרישותיך לסתימת פיות..."

בא נגיד שאם אחשוף בפניך את רשימת הלקוחות שלי ומה הם קנו, אתה תתבייש ומייד תמכור את חלקך בפרש. המציאות היא ממש לא כמו שאתה חושב או מצייר אותה.
תדבר עם ידידך לאנס על מה שקורה מאחורי הקלעים של עיר,מדינה, עולם.
אולי תלמד סוף סוף שלא כל מה שכתוב הוא באמת מה שקורה.
בכל הרמות, בכל המקומות, בכל הבחינות.
אם מגיע לי עונש כלשהו, אל תחסוך ממני. חסימה, מחיקה, פירמוט, אני מוכן לעמוד בכל.
עמדתי בדבר או שניים קשים יותר בחיי, ואין לי בעיה לקבל את חוקי המקום אם עברתי עליהם.
אל תעשה לי הנחות, ותפעל על פי הנהלים.
אם חרגתי מנוהל כלשהו אשמח לשמש דוגמה לדור הצעיר ולרצות את עונשי בגאווה.
אל תשכח להביא איתך את המאזניים למעמד העונש וגזר הדין.
ישן 21-10-2008, 22:29
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין הוכחה טובה יותר לאיזון שאני נוקט כלפיך, מאשר סבלנותי לדרישותיך לסתימת פיות..."

אורי,

מאזניים ומשקלים מדוייקים זה דבר חשוב בעזה, במיוחד מדוייקים, כדי לערבב כמויות נכונות של כימיקלים, וליצור חומרי נפץ במעבדות שלהם, ולמזלם, ולרוע מזלנו, יש חסרי מצפון שמוכרים להם מאזניים כאלו בכסף טוב.הם אפילו גאים בכך. גם יחיא עייאש צוהל בקבר בכל פעם שמגיע משלוח מהחבר הישראלי.

מנבר מכר כימיקלים לנשק השמדה המוני לאיראן,טננבוים מכר סמים וסחר בהם עם סייעני מחבלים, מצפון מוכר לעזתים אמצעי עזר לייצור חומרי נפץ כדי שיוכלו לצייד את מתאבדיהם. כולם אותו חרא.

חסרי מצפון כאלו היו גם בתקופת השואה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:16

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר