לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2008, 20:01
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
מה נשים רוצות - המדריך.

ידידותיי, בואו נעזור להם להבין אותנו, למרות שזה קשה כי אנחנו חכמות מידי
(או: הכנרת מתייבשת וגם אנחנו)
1. לא לרישול! אתה מגיע לדייט ראשון, תשקיע עוד דקה מאמץ ותוריד את החולצה שישנת איתה. אתה רוצה שהיא תחשוב שבאת לשאוב אבק בג'ימבורי? תכבד את עצמך.
2. ישראלי אמיתי חייב לגעת בסחורה כדי לבדוק טריותה (אמת לאמיתה, תחשבו על זה). המנהג הזה הנו דוחה עד מאוד, נסו שלא להדמות ל'ישראלי האמיתי' מהסוג הזה, ולא לגעת בכל דבר
3. תשלחו הודעת לילה טוב. אחת. לא 0 ולא 725561236562. אנחנו מבינות מהר, אין צורך להספים.
4. אתם כבר שנה ביחד, אתה משקיע וקונה לה חתיכת מתנה וזה מה זה מרגש ודמעות ובלגן. אבל מה? איפה הפתק? פתק, פתק, פתק! ברכה- חובה.
5. לא להיות הפוכים. כשאתם מבחינים שהאיפור שלה נמרח, אל תגעו לעצמכם בעין, אלא טפלו בעין שלה! היא מרגישה שמשהו לא בסדר וחושבת שמדובר במשהו אחר לגמרי.
6. מי משלם בדייט הראשון? אתה. אבל לא על ארוחה מטורפת. לכו לים או למקום אחר, בלי אוכל, תזמין אותה לנסטי, אתה תתגבר על ה-8 ש"ח. אין צורך להכנס למסעדה ואז להתרושש ולהרגיש פרייאר.

חברות, תוספנה בסופו של דבר יצא לנו חתיכת מדריך, תרתי משמע

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2008, 23:21
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "מה נשים רוצות - המדריך."

לגבי סעיף 1. זה ברור.
לגבי סעיף 2. אני לא מבין איזו סחורה. בבחורה? בעצמו? בירקות ופירות? מה?
לגבי סעיף 3. אני בחור של 0 הודעות. אני יודע שזה חשוב לכן ולא מבין למה.
לגבי סעיף 4. בולשיט. גבר שיכתוב פתק יחשב ללא גברי.
לגבי סעיף 5. את יודעת איזו פאדיחה זאת להעיר למישהי שאתה בקושי מכיר שמשהו לא בסדר באיפור שלה?
לגבי סעיף 6. אם אתה בכוונה לא לוקח למקום נורמאלי זה מורגש ודווקא בדייט השני שכן יהיה במסעדה/בית קפה/בר מישהו יצטרך לשלוף את הארנק. תכלס, אני מעדיף לשלם תמיד ולא לצאת קמצן. לפחות עד שהחבר'ה פה יצליחו להסביר לי שזה נורמאלי לא לממן בן אדם אחר.

ישן 20-10-2008, 00:44

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "לגבי סעיף 1. זה ברור. לגבי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
לגבי סעיף 1. זה ברור.
לגבי סעיף 2. אני לא מבין איזו סחורה. בבחורה? בעצמו? בירקות ופירות? מה?
לגבי סעיף 3. אני בחור של 0 הודעות. אני יודע שזה חשוב לכן ולא מבין למה.
לגבי סעיף 4. בולשיט. גבר שיכתוב פתק יחשב ללא גברי.
לגבי סעיף 5. את יודעת איזו פאדיחה זאת להעיר למישהי שאתה בקושי מכיר שמשהו לא בסדר באיפור שלה?
לגבי סעיף 6. אם אתה בכוונה לא לוקח למקום נורמאלי זה מורגש ודווקא בדייט השני שכן יהיה במסעדה/בית קפה/בר מישהו יצטרך לשלוף את הארנק. תכלס, אני מעדיף לשלם תמיד ולא לצאת קמצן. לפחות עד שהחבר'ה פה יצליחו להסביר לי שזה נורמאלי לא לממן בן אדם אחר.

1.
2. "הסחורה"= כל מאכל טרם קנייתו. בתקווה שהבת זוג לא נחשבת מאכל.
3. זה חשוב כיון שזה מוריד אבן מהלב. הבהרה: לאחר דייט/פגישה ראשונה. אם אתם שותקים, זה מבשר כמעט בהכרח בעיה.
4. בומרנג-בולשיט, גבר שלא יכתוב פתק, יחשב לאחד שמחפש עבודה קלה, להשתיק ת'בחורה באיזה דובי ולהתפטר.
5. לא חייבים "להעיר" ע"י העלאה לגרדום. אפשר למצוא את הדרך האלגנטית, במיוחד אם זה ממש בולט.
6. אני מטבעי בתור בחורה, מעדיפה דייט בלי "אוכל". זה מביך לראות אותו משלם עליי, וזה לא נעים לי. הבחורות שאוהבות וחיות על המימונים האלה, יכריחו אותך ללכת למקום אחר, ואתה תעשה את החישוב מה זה אומר עליהן וכו'.

ישן 19-10-2008, 23:48
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "מה נשים רוצות - המדריך."

טוב ככה:

לסעיף 1 - בהחלט מסכים ויש בכך אכן משהו הופעה אישית חשובה.

לסעיף 2 - אין לגעת באם זה לא הדדי,לשלוח ידיים לא נחשב לפלירטוט.

לסעיף 3 - לא שולח הודעות ולא מסמסמס איך שאמרת אפשר לדבר בטלפון כמה דקות לא יזיק.

לסעיף 4 - אולי ניתן גם פתק גם מהרופא? לא חושב שזה חובה.

לסעיף 5 - כשיש משהו שלא נראה בסדר אני אומר ולא מתמרח ולא עושה תנועות מגונות..

לסעיף 6 - אין אצלי לשלם בדייט ראשון שני ואחרון (כבר אמרתי את זה פה) חצי/חצי בלבד,אבל אם זה דבר יוצא דופן אז עלי כולל טיפ לממלצר (אם זה מסעדה).

ישן 20-10-2008, 00:49

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "[u]טוב ככה:[/u] לסעיף 1 -..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
טוב ככה:

לסעיף 1 - בהחלט מסכים ויש בכך אכן משהו הופעה אישית חשובה.
לסעיף 2 - אין לגעת באם זה לא הדדי,לשלוח ידיים לא נחשב לפלירטוט.
לסעיף 3 - לא שולח הודעות ולא מסמס. אפשר לדבר בטלפון כמה דקות לא יזיק.
לסעיף 4 - אולי ניתן גם פתק גם מהרופא? לא חושב שזה חובה.
לסעיף 5 - כשיש משהו שלא נראה בסדר אני אומר ולא מתמרח ולא עושה תנועות מגונות..
לסעיף 6 - אין אצלי לשלם בדייט ראשון שני ואחרון (כבר אמרתי את זה פה) חצי/חצי בלבד,אבל אם זה דבר יוצא דופן אז עלי כולל טיפ למלצר (אם זה מסעדה).

1. 2 (פעם שלישית גלידה על חשבון מי)
2. ב-א-א-רור.
3. כשזה רק לשם הלהרגיע אותה, כדאי אסמס. הרי דברתם שעתיים, מה עוד תגיד לה?
4. חובה. גברים, רוצים שנרגיש באמת טוב עם מה שקניתם? תשקיעו עוד טיפה.
5. לא דובר על תנועות מגונות. אתה לא מכיר את זה שכשנניח אתה רואה מישהו עם פירור בזוית הפה, אתה מתחיל לשפשף את זוית הפה של עצמך?
6. זה מבאס לצאת עם בחורה שאתה אוהב, פוצי-מוצי חמש שעות, ואז כל אחד משלם על עצמו כמו שני זרים. לא?

ישן 20-10-2008, 22:40

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "7. חלאס עם המשחקים. [b]כשאתם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Marabiosa
7. חלאס עם המשחקים. כשאתם עם חברים, אל תהפוך לאוייב שלה כדי למצוא חן בעיניהם. תהיה אתה, בלי פוזות.
8. בלי שקרים. לא קטנים, לא גדולים, לא בינוניים, לא עכשיו ולא מחר.
9. אל תעשה לה סדר בחדר ואל תחטט לה בדברים שלה. זה מעצבן ולא מתפקידך.
10. אם היא אוכלת בלילה, היא יודעת שזה משמין, אין צורך שתיידע אותה בשנית.

7. לפחות אנחנו נותנים יחס במצב הזה. כשאתה עם בת זוג וחברה/חברות שלה, או שאתה משתלט על השיחה או שאתה גלגל חמישי.
8. חחחחחחחחחחח... כן בטח. ומה אני אמור לעשות בכל הפעמים לפני השינה שאתן מספרות שעליתן במשקל ומחכות שאני אגיד ש"זה ממש לא נכון ואני דווקא אשמח אם תעלי במשקל כי צריך שיהיה מה לתפוס" ?
9. בכיף
10. זה הדדי מותק.

ישן 20-10-2008, 22:53

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "בעיניי זה קצת עצוב לבנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
נשים הן בני אדם, ויש כאלה ויש כאלה.

יש סה"כ 2 סוגים של נשים. אלו שגברים רוצים להיות איתן ואלו שגברים לא רוצים או מוכנים להתפשר עליהן כשהם לא בחברת בנות הקבוצה הראשונה.

בנות הקבוצה השניה מאוד קלות להבנה. הן סה"כ זקוקות למישהו שירצה להיות איתן. בנות הקבוצה הראשונה יותר בעייתיות להבנה כי הקבוצה הראשונה מורכבת מסוג של דיוות שמונעות מתוך דחפים רגעיים וקפריזות (קצת מפונקות כי הן רגילות לקבל את מה שהן רוצות בלי להתאמץ יותר מידי, אם בכלל) ולכל אחת יש את הקטעים שלה ככה שקשה להגיד שיש דפוס התנהגות מסויים של התנהגות שגבר יכול לסגל לעצמו בשביל לרצות בחורה מהליגה הבכירה יותר.

הייתי עם יפות יותר ויפות פחות וההבדל בהתנהגויות שלהן קיצוני לאללה.

ישן 21-10-2008, 18:59

11. נא להראות מעט תושייה ומאמץ. תגדילו מעט את הראש.. היו אציליים.. בחורה לא צריכה לחצות עולמות בשביל שעתיים פגישה.. (ותודה ליעל- פאקטשלי)
12. מותר לכם לחייך לפעמים. או לצחוק. או לחייך ולצחוק. אם יש לכם פנים חמורות סבר, תטפלו בזה. כי זה לא כיף.
13. מה זה הדבר הזה גיפופים באמצע הרחוב? כל מה שביניכם- טוב לו להשאר אינטימי, אי שם במקום שאף אחד לא יראה אתכם.
14. אם יש לכם איזו אמונה מיוחדת כמו "צמידים אדומים" או כל מיני מרעים בישין שכאלה, אל תפילו את זה גם עליה! איש באמונתו יחיה.
15. מיוחד בשביל צ'נדלר- לא לסווג בנות. אתה לא באמת יכול לחלק אותנו לקבוצות, אז למה? יופי

ישן 23-10-2008, 02:56
  משתמש זכר woper woper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.07

שאלה מכשילה לי אליך ואל הנשים בכלל:

מה נשים מעדיפות? ברכה יפה או מתנה יפה?

עם יד על הלב, ואל תגידו לי גם וגם

אה ואגב... לא מאמין ביום החודש.. יום החודשיים ויום החצי שנה..... מה זה ספירת העומר??? כמה זמן החזקנו מעמד ביחד??? מתנה אולי ביום השנה וגם לא חייב להיות משהו חומרי!

עוד דבר בקשר להפתעות ונראה לי שרוב הבנות [לפחות הנורמאליות ] תאמרנה שזה נכון... המילה הפתעה באה מהשורש להפתיע.. קרי, אם אני אביא לך הפתעה ביום החודש יום החודש וחצי ויום השנה אתה לא תהי מופתעת כי ציפית לזה! מה יהיה אם אני לא תקבלו הפתעה ביום החודש או כל יום אחר כזה ותקבלו הפתעה בסתם יום.. לא תהיו יותר שמחות?

Canon 50D + Canon 70-200L + Sigma 17-70 + Canon 100Macro

נערך לאחרונה ע"י woper בתאריך 23-10-2008 בשעה 03:03.
ישן 23-10-2008, 10:19

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי woper שמתחילה ב "שאלה מכשילה לי אליך ואל הנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי woper
שאלה מכשילה לי אליך ואל הנשים בכלל:

מה נשים מעדיפות? ברכה יפה או מתנה יפה?

עם יד על הלב, ואל תגידו לי גם וגם

אה ואגב... לא מאמין ביום החודש.. יום החודשיים ויום החצי שנה..... מה זה ספירת העומר??? כמה זמן החזקנו מעמד ביחד??? מתנה אולי ביום השנה וגם לא חייב להיות משהו חומרי!

עוד דבר בקשר להפתעות ונראה לי שרוב הבנות [לפחות הנורמאליות ] תאמרנה שזה נכון... המילה הפתעה באה מהשורש להפתיע.. קרי, אם אני אביא לך הפתעה ביום החודש יום החודש וחצי ויום השנה אתה לא תהי מופתעת כי ציפית לזה! מה יהיה אם אני לא תקבלו הפתעה ביום החודש או כל יום אחר כזה ותקבלו הפתעה בסתם יום.. לא תהיו יותר שמחות?

אני אגיב ראשית לשאלתך השניה.
באופן אישי, אני מבינה ומקבלת את מה שאתה אומר. גם אני חושבת שלקבל משהו ממשהו שאתה אוהב בזמן שאתה לא מצפה לזה, זה מיוחד ויותר נחמד.
א-ב-ל, גברים נוטים שלא לשים לב לתאריכים ולא להפתיע סתם כך, ועל כן, פשט המנהג הזה של "יום הנישואין", "יום השנה", כי אם לא אלה, תשומת הלב לא תגיע באופן יזום.
אני לא אוהבת את המעמד והמתנות של "יום החודש", "יום השנה" ובעיני זה מעיק כי מוסכמות מעיקות, ואם יפתיעו אותי בסתם יום, לאו דווקא החבר, זה יתן אפקט כפול.

עכשיו, אתה שואל גם בדבר מתנה או מכתב.
אני, ובאמת שאני מתכוונת לזה, אעדיף מכתב.
אבל מי נותן לחברה שלו רק מכתב? להפך, אתם מעדיפים לפטור עצמכם ולקנות משהו, מאשר לשבת ולכתוב בניסיון להיות רומנטיים.
ולכן, ההשקעה האמיתית היא לכתוב ולא לקנות, וחד משמעית, אני מעדיפה מכתב. תתאמצו, מה יש?

ישן 23-10-2008, 11:18

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "[QUOTE=woper]שאלה מכשילה לי..."

זה בסדר.. אני לא שאלתי בשם כל הגברים.. שאלתי בשם עצמי

חחח כמו שאמרתי או לא?... בתור בן [גבר גבר] אני חושב שמכתב יכול להיות הרבה יותר טוב ממתנה [גם עולה פחות וגם משהו שבא מהלב, אמנם לוקח זמן, מאמץ מחשבתי ויצירתיות].. מהסיבה הפשוטה מאוד שבנות פועלות על פי רגש ולא ע"פ היגיון [אל תקפצו זה ידוע ומוכח], וזה מאוד הגיוני לקנות מתנה ביום החודש, אבל המתנה לא מבטאת את הרגש שלך כלפי הבת זוג כמו שמכתב יכול לבטא [אגב, היום זה יותר קל ממה שנראה... אני חושב שגם SMS טוב ביום החודש {בהנחה שאתה לא נמצא עם הבת זוג שלך באותו יום} ישמח אותה מאוד מאוד, לא ככה?]... לכן אני חושב שאם מישהו באמת אוהב את חברה שלו אפשר להשקיע דקה שתיים [אם זה בא בקלות] או ימים שלמים [אם אתם באמת חסרי יצירתיות] ולכתוב משהו נחמד שבת הזוג.

טוב זו הייתה הטפה לבנים והבהרה לבנות

עכשיו לצד השני לכל הבנות! אם הגבר שלכן לא מביא לכן מתנה יום החודש ביום השבוע או בכל יום כזה או אחר [לא מדבר על יום השנה או יום הנישואין או החתונה או כאלה..] אל תתבאסו זאת ההפתעה האמיתית הרי הבחור הפתיע אתכן מאוד שלא קנה לכן מתנה לאותו יום, לא? יכול להיות שזה יבוא ביום אחר בצורה אחרת [לאו דווקא בצורת מתנה] אבל אל תהיו מקובעות על רעיון מסויים ש"ביום הזה הוא צריך להביא לי מתנה כי אחרת זה אומר שהוא לא אוהב אותי/לא משקיע בי/שכח שאני קיימת..". לפעמים צריך גם לסמוך על הבן זוג, זה שהוא בן לא אומר שאי אפשר לסמוך עליו.

ישן 23-10-2008, 15:14

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי woper שמתחילה ב "זה בסדר.. אני לא שאלתי בשם כל..."

תיקון קטן
Marabiosa הסבה את תשומת ליבי משהו קטן שלא פורש נכון.. אז ברשותכם, קצת לבאר את העניין:

כתבתי בסוגריים "[גם עולה פחות וגם משהו שבא מהלב, אמנם לוקח זמן, מאמץ מחשבתי ויצירתיות]"
בפירוש לא התכוונתי שצריך להתקמצן על בת הזוג ובמקום לקנות לא מתנות להתחיל לשלוח לה רק ברכות בגלל שזה יותר זול! רק רציתי שלהראות שלא חייב להשקיע במשהו גדול ו/או יקר בשביל להרשים את הבת זוג, על אותו משפט של "תמונה אחת שווה אלף מילים" אפשר להגיד גם ש"ברכה אחת שווה אלף מתנות" ושוב כל זה בגלל העניין של הרגש.. בברכה [במילים] אפשר לבטא רגש בצורה חזקה יותר מכל מתנה וזה בגלל שמשהו גשמי אי אפשר לבטא עם משהו חומרי [ונראה לי שגם להפך]. אני מקווה שעכשיו הבינו אותי כל אלה שלא הבינו אותי נכון בהתחלה .

ישן 24-10-2008, 00:53
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי needsomehelp שמתחילה ב "צעירוביץ', על חופש הביטוי..."

זה לא נתון לויכוח.לא משנה אם קיללת או לא, שיהיה בכיף חופש הביטוי, אבל בלי להעליב.

ציטוט:
אני לא מבין, כמה את משומעממת?!

זה הדבר הכי הזוי ופתטי שראיתי בפורום אי פעם.
המילים המודגשות הנ"ל לא מוצאות חן בעיני. יש ביקורת, ויש ביקורת. . בעיני בחירת המילים שלך פוגעת, ואלו לא מסוג התגובות שהייתי רוצה שיהיו בפורום, לפחות כל עוד אני מנהלת אותו. עם מלוא הכבוד לחופש הביטוי, אני חושבת שצריך שיהיו הגבלות על איך אתה מעביר את הדברים, וכאן אני לא רואה ביקורת בונה, אלא רק זלזול מעט פוגע ברצון (מבורך) לפיתוח הפורום. וסגנון ההודעה מעכיר את האווירה. להבא כשמפנים ביקורת, נא לצנזר מילים..

זו לא פעם ראשונה שאני אומרת את זה, וזה לאו דווקא מופנה אליך. יש כאן אווירה מעט שונה משאר הפורומים, ולכן אני מבקשת שכל הערה תעבור תחת "מסננת משבלבית", לשקול מילים, לעדן את הטון, גם אם הוא לא בוטה באופן מיוחד (אם כי לדעתי האישית, להגיד למישהו שהוא משועמם ושהאשכול שהוא פתח הזוי ופתטי, זה דוקא כן בוטה, אבל זה כבר נתון לדיון..) אני מבינה שיש החושבים בסינון הזה מוגזם, אבל לא פעם ראיתי אנשים שמגיבים לא טוב גם להודעות שבתכלס הם בסדר גמור. יש ויש ואני מעדיפה להעיר שוב ושוב מאשר שמישהו יפסיק לגלוש כי לא נעים לו לגלוש כאן.

ישן 23-10-2008, 20:08

אז מה היה לנו עד עכשיו?:

1. לא לרישול! אתה מגיע לדייט ראשון, תשקיע עוד דקה מאמץ ותוריד את החולצה שישנת איתה. אתה רוצה שהיא תחשוב שבאת לשאוב אבק בג'ימבורי? תכבד את עצמך.
2. ישראלי אמיתי חייב לגעת בסחורה כדי לבדוק טריותה (אמת לאמיתה, תחשבו על זה). המנהג הזה הנו דוחה עד מאוד, נסו שלא להדמות ל'ישראלי האמיתי' מהסוג הזה, ולא לגעת בכל דבר
3. תשלחו הודעת לילה טוב. אחת. לא 0 ולא 725561236562. אנחנו מבינות מהר, אין צורך להספים.
4. אתם כבר שנה ביחד, אתה משקיע וקונה לה חתיכת מתנה וזה מה זה מרגש ודמעות ובלגן. אבל מה? איפה הפתק? פתק, פתק, פתק! ברכה- חובה.
5. לא להיות הפוכים. כשאתם מבחינים שהאיפור שלה נמרח, אל תגעו לעצמכם בעין, אלא טפלו בעין שלה! היא מרגישה שמשהו לא בסדר וחושבת שמדובר במשהו אחר לגמרי.
6. מי משלם בדייט הראשון? אתה. אבל לא על ארוחה מטורפת. לכו לים או למקום אחר, בלי אוכל, תזמין אותה לנסטי, אתה תתגבר על ה-8 ש"ח. אין צורך להכנס למסעדה ואז להתרושש ולהרגיש פרייאר.
7. חלאס עם המשחקים. כשאתם עם חברים, אל תהפוך לאוייב שלה כדי למצוא חן בעיניהם. תהיה אתה, בלי פוזות.
11. נא להראות מעט תושייה ומאמץ. תגדילו מעט את הראש.. היו אציליים.. בחורה לא צריכה לחצות עולמות בשביל שעתיים פגישה.. (ותודה ליעל- פאקטשלי)
12. מותר לכם לחייך לפעמים. או לצחוק. או לחייך ולצחוק. אם יש לכם פנים חמורות סבר, תטפלו בזה. כי זה לא כיף.
13. מה זה הדבר הזה גיפופים באמצע הרחוב? כל מה שביניכם- טוב לו להשאר אינטימי, אי שם במקום שאף אחד לא יראה אתכם.
14. אם יש לכם איזו אמונה מיוחדת כמו "צמידים אדומים" או כל מיני מרעים בישין שכאלה, אל תפילו את זה גם עליה! איש באמונתו יחיה.
15. מיוחד בשביל צ'נדלר- לא לסווג בנות. אתה לא באמת יכול לחלק אותנו לקבוצות, אז למה? יופי
16. קצת ביטחון עצמי! לאחר תקופה ממושכת עם בת הזוג, יש מצבים בהם תתקל ב"יום החודש"/"יום השנה", אשר נהוג לקנות מתנות אחד לשניה. אל תשאל את אמא, כי אתה יוצא מעפן! קצת הקשבה לבת הזוג, ואפשר להיות בטוחים שלא תקנה לה משהו שלא ישמש אותה. (ותודה לSeo).
17. חביבי. נסה שלא להרבות במילים שלא קיימות בשפה העברית, או במילים שמשתמשים בהם בכיפור, עת נותנים מעות או מתעללים בתרנגולות, כגון: כפרה. כפרה אחותך.

ועוד קצת

18. אל תשבית שמחות. זה לא כייפי. יש לה משהו משעשע לומר? תזרום. זה לא כואב. אולי כמה שריטות, אבל אתה קורא לעצמך גבר, לא?
19. אל תהרוס יוזמות, כי אנחנו אלופות בלזכור לכם את זה (ותודה ל needsomehelp על ההשראה)
20. אתה לא קורא לה בשמות גנאי ומסמס לחבר שלך "לא, אחי, אני תקוע עם הקרציה", גם אם זה בצחוק. זה לא קורה. כי אם זה כן, אתה תגלה כמה טובות אנחנו בקרטה ואומנות זריקת החפצים בבית.

ישן 24-10-2008, 12:02

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "[b]אז מה היה לנו עד..."

ציטוט:
אז מה היה לנו עד עכשיו?:

16. קצת ביטחון עצמי! לאחר תקופה ממושכת עם בת הזוג, יש מצבים בהם תתקל ב"יום החודש"/"יום השנה", אשר נהוג לקנות מתנות אחד לשניה. אל תשאל את אמא, כי אתה יוצא מעפן! קצת הקשבה לבת הזוג, ואפשר להיות בטוחים שלא תקנה לה משהו שלא ישמש אותה. (ותודה לSeo).
17. חביבי. נסה שלא להרבות במילים שלא קיימות בשפה העברית, או במילים שמשתמשים בהם בכיפור, עת נותנים מעות או מתעללים בתרנגולות, כגון: כפרה. כפרה אחותך.
18. אל תשבית שמחות. זה לא כייפי. יש לה משהו משעשע לומר? תזרום. זה לא כואב. אולי כמה שריטות, אבל אתה קורא לעצמך גבר, לא?
19. אל תהרוס יוזמות, כי אנחנו אלופות בלזכור לכם את זה (ותודה ל needsomehelp על ההשראה)
20. אתה לא קורא לה בשמות גנאי ומסמס לחבר שלך "לא, אחי, אני תקוע עם הקרציה", גם אם זה בצחוק. זה לא קורה. כי אם זה כן, אתה תגלה כמה טובות אנחנו בקרטה ואומנות זריקת החפצים בבית.

20. כבוד, כבוד, כבוד. ג'ון לוק הדגול החכים וקבע כי הזכות לכבוד הנה זכות בסיסית הניתנת לאדם בשל היותו אדם. אנחנו לא נהפוך למוטציות, כך שאין לכם אלא לכבדנו לנצח. תוציאו מהלקסיקון את המילה "זלזול" ותתחילו להקשיב לנו. אנחנו לא רוצות לחשוב שלדבר אליכם, לא שונה מלדבר לקיר (ותודה רבה לSeo)..
21. מה שראיתם בסרטים - הוא לא המציאות! יש חיים אחרי ה"ליידיס פירסט" והג'נטלמניות בלקנות דובי או לשלם על בת הזוג. תהיה ג'נטלמן לאורך זמן, תהיה אדיב ונעים הליכות. אין צורך להתנהג באופן מעושה בכדי לזכות בבחורה, אחרת, אם הבחירה הייתה חכמה, אתה תמצא את עצמך בלעדיה (ותודה בשלישית לSeo, או בשמה האמיתי- המלכה אליזבת)..

ישן 23-10-2008, 21:06
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אשכול לארכיון!

משהו שחשבתי עליו עכשיו.

אבל בתכלס זה אחד הדברים החשובים.

להראות כבוד. אני חושבת שכל המחוות היפות לא שוות כלום אם כשאתה מדבר אליה אתה מביע זלזול, בין אם זה שובניזם, לא להתעניין באמת במה שהיא אומרת, זלזול בניסיון שלה וכ'ו. כשבחורה יוצאת לדייט היא לא צריכה להרגיש שהיא בתחרות או שהיא צריכה להוכיח את עצמה (אלא אם כמובן שני הצדדים שמחים לתחרות [= ).

ועוד משהו
להפסיק לעשות דברים רק לפי הספר. גבר צריך לעשות הרבה יותר מסתם לפתוח בשבילי דלתות, לתת לי דובי, לשלם עלי. זה לא מראה על שום דבר מעבר ללנסות לזכות בבחורה על ידי טריקים זולים. וזה במיוחד לא מבדיל אותו משאר הבחורים.

ותכלס היה מעניין לראות את הבנים פותחים אשכול כזה גם. אולי גם להם יש משהו לחדש [=

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 23-10-2008 בשעה 21:09.
ישן 27-10-2008, 14:54

אז מה היה לנו עד עכשיו?:

20. כבוד, כבוד, כבוד. ג'ון לוק הדגול החכים וקבע כי הזכות לכבוד הנה זכות בסיסית הניתנת לאדם בשל היותו אדם. אנחנו לא נהפוך למוטציות, כך שאין לכם אלא לכבדנו לנצח. תוציאו מהלקסיקון את המילה "זלזול" ותתחילו להקשיב לנו. אנחנו לא רוצות לחשוב שלדבר אליכם, לא שונה מלדבר לקיר (ותודה רבה לSeo)..
21. מה שראיתם בסרטים - הוא לא המציאות! יש חיים אחרי ה"ליידיס פירסט" והג'נטלמניות בלקנות דובי או לשלם על בת הזוג. תהיה ג'נטלמן לאורך זמן, תהיה אדיב ונעים הליכות. אין צורך להתנהג באופן מעושה בכדי לזכות בבחורה, אחרת, אם הבחירה הייתה חכמה, אתה תמצא את עצמך בלעדיה (ותודה בשלישית לSeo, או בשמה האמיתי- המלכה אליזבת)..

22. אל, אבל אל תסתכלו על תמונות פורנו בMP4 ותגידו "היי! היא דומה לך!" ואז תראו לנו!! (תודה גדולה לLight Sleeper, שלא תדעי עוד צער, בייב. )
23. אם היא מיוחדת בעיניך, תראה לה את זה. ואם לא, כדאי שתיידע אותה באינפורמציה הזו (תודה לLight Sleeper)

ישן 29-10-2008, 12:46
  מישמיש ממתקי מישמיש ממתקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל מישמיש ממתקי

משהו מהאינרנט, הכי קיטש שיש

#אם היא ה-ו-ל-כ-ת ממך עצבנית - לך אחריה.
#אם היא מסתכלת על השפתיים שלך - תנשק אותה.
#אם היא דוחפת אותך ממנה או מרביצה לך - אל תעזוב אותה ואל תתן לה ללכת. #אם היא מתחילה לקלל אותך - נשק אותה ותגיד לה שאתה אוהב אותה.
#אם היא שותקת - תשאל אותה מה קרה .
#אם היא לא מתייחסת אליך - תתן לה את כל תשומת ליבך ותראה לה שאיכפת לך . #אם היא דוחפת אותה ממך - משוך אותה חזרה אליך.
#אם אתה רואה שהיא לא במיטבה - תגיד לה שהיא יפה.
#אם אתה רואה שהיא בוכה - חבק אותה חזק ואל תגיד מלה.
#אם אתה רואה אותה הולכת - בוא אליה מאחור וחבק אותה.
# אם היא מפחדת - תגן עליה.
#אם היא שמה עליך ראש - נשק את ראשה ושים את ראשך עליה.
#אם היא גונבת ממך את הכובע - תן לה להישאר איתו.
#אם היא עוקצת אותך - תעקוץ אותה בחזרה ותגרום לה לצחוק.
# כשהיא אומרת לך שהיא מחבבת אותך - היא מתכוונת ליותר ממה שאתה חושב. #אם היא מחזיקה לך את היד - תחזיק את שלה ותשחק עם אצבעותיה.
#אם היא נתקלת בך - תתקל בה גם ותגרום לה לצחוק.
#אם היא מסתכלת בך בעניים - אל תוריד את שלך ממנה עד שהיא תוריד אותם ממך.
#אם היא מספרת לך סוד - שמור אותו ואל תספר לאחרים.
#כשאתה שובר לה את הלב - הכאב לא באמת עובר לה לתמיד

#כשהיא אומרת לך שזה נגמר - היא עדיין רוצה שתהיה שלה.
#תישאר איתה בטלפון - גם אם היא לא אומרת כלום..
#כשהיא אומרת לך שהכל בסדר..אל תאמין לה - דבר איתה..כי בעוד 10 שנים היא תזכור אותך
#תתקשר אליה לפני שאתה הולך לישון ואחרי שאתה קם..וגם אם סתם מתחשק לך
#תכבד אותה כאילו שהיא הדבר הכי חשוב לך.
#תתקשר אליה ב12 בלילה או ביומולדת שלה או כדי להגיד לה שאתה אוהב אותה.
#תתן לה את העולם.
#תתן לה ללבוש את הבגדים שלך.
#תן לה לדעת שהיא חשובה לך.
#נשק אותה בגשם.
#כשהיא תרוץ אליך בוכה - תשמח שהיא עושה את זה, כי היא בחרה בך, להיות איתך גם בעצב.
#לטף את שיערה ותן לה לדעת עד כמה אתה אוהב אותה.
#אל תגרום לה לקנא.
#כשהיא אומרת שזה בסדר שאתה מבלה עם האקסית שלך - זה רק מעצבן אותה עוד יותר שאתה ממשיך לבלות איתה.
#אל תעיר לה על כל מה שלא בסדר אצלה - אפילו שהיא מחייכת, היא לא מקבלת את זה טוב.
#אל תגרום לה לפקפק בך - אל תספר לה על בנות אחרות.
#כשהיא נירדמת עליך, חבק אותה חזק, אם היא באמת נירדמה זה סימן לזה שהיא בוטחת בך.
#אל תקלל לידה, או תדבר מלוכלך - הן לא באמת מבינות את זה, וחושבות שאתה זול ומגעיל.
#תחזיק אותה קרוב.
#אל תלחץ עליה.
ישן 04-11-2008, 22:40

בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "רק לי זה נשמע שווה ערך ל"לא,..."

אני לא נעלבת.
אני פשוט לא מבינה מה הקטע שלכם, זה הכל.

אף אחד לא ניסה להתיימר ולהוציא ספר חוקים. זה שעשועון, שעשועון די נכון לדעתי, אבל עדין- שעשועון.
לא קבעתי שם דבר ולא אמרתי שכל הכללים מתייחסים לכל הגברים. הכל יחסי, מן הסתם.
לא כתבתי בשום מקום שאתה חייב לקחת לתשומת לבך וליישם. קח מה שתרצה, במינון שתרצה, כמה שתרצה.

אני לא אוהבת ביקורות שמתייחסות ל"ניסוח" שלי או לעובדה שאני "מדגישה ומסודרת". זה אווילי, כי ביקורת בונה לא תתייחס ל"סגנון".

למה בכלל חייבים את הויכוחים הטיפשיים האלה בכל אשכול שמנסה להזרים אוירה חיובית וקלילה.

ישן 04-11-2008, 10:30
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אז כאילו אם נשנה את האשכול ל"מה בחורות רוצות- המדריך" זה יהיה סבבה מצידך?
בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "חח, נו אולי די עם הקביעות..."

מה עובדות? לא הכל יכול להתנהל על עובדות. במיוחד לא הפורום הזה, ש90 אחוז ממנו אם לא יותר היו צריכים להימחק אם הוא היה צריך להיות מבוסס על עובדות. וזה היה הופך לפורום מה שבלב- האיבר שרירי שמזרים את הדם ברחבי הגוף.

מה רע בדעות?
אם אתה לא מסכים עם משהו, אתה תמיד יכול לכתוב את זה.
וברור שכל אישה היא שונה, ובתכלס אפילו אני לא מסכימה עם חלק מהדברים שנכתבו כאן. זה לא אומר שצריך להרוס את הכיף.
לא מדובר במדריך מחייב, בסה"כ יש פה עצות שכמה אנשים כתבו (בניהם גם בנים) שמבוססות על ניסיון אישי. אני לא רואה מה רע בלשתף את זה עם כולם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:25

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר