לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2008, 21:01
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
אני אוהב את חברה שלי, אבל הקשר הזה עושה לי רע!

פתחתי אשכול גפ אתמול הוא כבר לא רלוונטי,
אני בן 19 היא בת 17 וחצי
אנחנו ביחד 4 חודשים, אני ממש אוהב אותה, אבל ממש לא טוב לי בקשר הזה
במקום להיות כמו כל בנאדם מאוהב, לקום בבוקר עם חיוך על הפנים, אני קם בתחושה של באסה
היו לנו עד עכשיו 4 ריבים ממש גדולים שכמעט הובילו לפרידה (3 היו באותו שבוע)
לא יודע היא לא כמו כל החברות שהיו לי עד עכשיו, אני חוזר מהבסיס אחרי שבועיים היא לא משתוקקת לראות אותי כמו החברה הקודמת שלי שהייתה מחכה לי מחוץ לבית... היא יכולה לא לראות אותי כל היום ורק בערב לרצות להפגש.. היא מדברת הרבה על האקסים שלה (על זה רבנו שלשום והשלמנו)
היום תכננו להפגש וביטלנו, ואז ביקשתי ממנה לצאת להופעה היא אמרה שהיא כבר הורידה את האיפור והיא קמה מחר מוקדם
מחר היא לא יכולה להפגש רק בערב כי היא קבעה עם אמא שלה לקנות חזיות ובלה בלה בלה
פאק כאילו עד שאני ברגילה- פעם ב4 חודשים! אז את לא יכולה טיפה להתאמץ?! אין לי כח להעיר לה על זה יותר!!! כאילו אני יודע שהיא אוהבת אותי, היא הצליחה להראות לי את זה, אבל היא פשוט זורקת עליי זין ענק!!!
לא יודע מתוך 4 חודשים אולי היו יומיים שקמתי באמת מאושר
חשבתי המון על להפרד, יש לי מלא אופציות פתוחות מסביב, אבל אני פשוט אוהב את הילדה הזאת!
אני מתחרפן!! יכול להיות שיהיה לי יותר טוב עם מישהי אחרת! שתהיה יותר בראש שלי, אבל קשה לי להפרד ממנה... ובמצב הנוחכי פשוט רע לי, אני חייב לעשות משהו!

מה עושים??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2008, 00:43
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "[b]לדעתי יש כמה סיבות לכך,..."

לא יודע אם חופש זה מה שחסר לה, הרי אני בבסיס רב החיים =\
ואני לא חושב שהיא מנסה לחפף אותי, כי אתמול כשרבנו ראיתי כמה היא לא רוצה לגמור את הקשר הזה
בהתחלה חשבתי שהיא לא אוהבת אותי, אבל לפי הרבה דברים אני יודע בוודאות שהיא אוהבת אותי
יכול להיות שהיא לא אוהבת אותי כמו שאני אוהב אותה, אבל זה עדיין לא מצדיק את זה שהיא פשוט לא תהיה איתי בחופש המועט שיש לי! במיוחד שהיא יודעת שאני נכנס לקורס מפקדים והיציאות שם חרא
קיצר היא מערבבת אותי רצח! ותאכלס לא יודע אם זה מתאים לי, במיוחד שזאת תקופה שיש כל כך הרבה אופציות מבחינתי לבנות אחרות אז זה ממש קורץ! ובנות אחרות שיתנו לי מה שהיא לא נותנת (לא רק סקס, אבל זה גם קשור) שזה יחס חם יותר, יראו יותר אהבה
אבל הבעיה שכל האופציות האחרות (4 במספרן) אף אחת לא משתווה לחברה שלי, באף אחת אני לא אתאהב כמו שאני מאוהב בחברה שלי =\ ולגמור את הסיפור עם החברה זה ישבור אותי כי אני אוהב אותה- אבל אולי כשחושבים על העתיד היותר רחוק- זה עדיף
מה שבטוח אני ממש לא רוצה להמשיך את הקשר בהרגשה הזאת כי אלו אמורים להיות החודשים הכי יפים בקשר וממש לא כיף לי להרגיש כל הזמן ככה

ישן 29-10-2008, 15:48
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Soulful שמתחילה ב "אני לא רוצה לדבר איתה על זה,..."

ציטוט:
אני לא רוצה לדבר איתה על זה, מה יתן לי שעכשיו היא תפגש איתי יותר, אבל זה לא מרצון שלה זה כי אני מכניס לה דברים לראש!

אתה בא בגישה מוטעה לדעתי. יש הבדל בין הכרחה להסבת תשומת לב. אתה לא בא לשטוף לה את המח, רק להסב את תשומת לבה לבעיה שמפריעה לך, והיא שאתם לא נפגשים ביציאות הספורות ממילא שלך. זה טבעי שבקשר יהיו בעיות כמו זו שלך, וחלק מהגדרה של מערכת יחסים היא גם לדעת לגשר על הבעיות האלו..

אם אתה בא אליה בעדינות, לא ממקום הקורבן, אלא ממקום החבר, ואומר לה בדיוק מה שאתה מרגיש, יש סיכוי לא רע שזה יעבוד. תגיד לה שאתה לא יוצא הרבה והיא יודעת את זה, ועד שאתה יוצא, בא לך להיות קצת עם חברה שלך, וזו זכותך. אתה יכול להגיד לה שזה לא מזיז לך ולו במעט שהיא לא מאופרת, ואם זה מעודד אותה, גם אתה לא בא מאופר
ובהחלט אפשר להעיר לה ששעה שעתיים היא יכולה לפרגן גם לחבר שלה (הגיבור והאמיץ שנלחם למענה ולמען המולדת! >פוזה הירואית כלשהי<) ושאתה בשמחה יכול לעזור לה בבחירת חזיה (ממ.. הלבשה תחתונה! )

אבל הכל מסתכם באיך שאתה מרגיש. אם אתה מרגיש שאתה יותר יוצא מאוכזב מהקשר הזה, ויש הרבה דברים שלא תוכל למצוא דרך לגשר עליהם, תשקול מחדש, עם כל הכאב ועם כל האהבה.
רק הערה- אז אולי עדיין לא הגעתם ליחסים אינטימיים, אבל תזכור שלא כולן בשלות ליחסים כאלה, גם בגילאים "מתקדמים" (במרכאות גסות) כל אחת וההרגשה האישית שלה, צריך גם לכבד את זה. מלבד זאת, כמה זמן אתם ביחד, 4 חודשים? חכה עוד קצת, זה יבוא בסופו של דבר.

שורה תחתונה- אלו בעיות שאתם יכולים ביחד לפתור אותם, במיוחד אם אתה אומר שאתה אוהב אותה יותר מכל, ונראה לך שזה הדדי.

תקשורת טובה ושיחה יכולים לפתור את זה. נסה קודם לשוחח איתה על מה שאתה מרגיש, ואחר כך להחליט מה אתה עושה עם זה.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 29-10-2008 בשעה 15:50.
ישן 03-11-2008, 16:42
  karoch karoch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.08
אני מצטערת אבל זה לא יחס שמקבלים מאהוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Soulful שמתחילה ב "אני אוהב את חברה שלי, אבל הקשר הזה עושה לי רע!"

להיות איתה זה להתפשר...
אתה רוצה להתפשר?
אתה אוהב אותה או מתעקש להיות איתה?
לפעמים אנחנו רוצים יותר את הקשה להשגה..וזו טעות
אתה מרגיש רע...למה לך?
נכון שפרידות לא נעימות וקשות..אז מה..
הזמן עושה את שלו..
הכל עובר..
נשמע שמגיע לך מישהי יותר רגישה ואוהבת שרוצה יותר להיות איתך
אתה לא חושב שמגיע לך?
יכול להיות שהחברה שלך מתנהגת ככה בכוונה..
אולי דווקא בגלל שהיא אוהבת אותך..היא מנסה בדרכים מוטעות להיות איתך
תיפרד ממנה ותדע..
אם היא תשנה את התנהגותה ותבין את טעותה היא רוצה להיות איתך ואוהבת אותך
אם לא...אז לא...
אתה צעיר..כל החיים לפנייך..לא חסר לך שום דבר..
יש עוד המון בחורות מקסימות..
רק טוב
קרן
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר