לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2008, 15:27
  Superock Superock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.08
שאלה קיבלתי תלונה ממ.צ ואני מעוניין לקבל מעט יעוץ...

אז ככה,
נרדמתי (מדוגם לחלוטין) באוטובוס בדרך למרכזית המפרץ ביום ראשון לפני כשבוע ומהלך השינה ככל הנראה, כמה שזה נשמע מטופש, החולצה יצאה לי כמעט לחלוטין.
התעוררתי לקולו של הנהג והבנתי שאני כבר המרכזית וכולם יצאו כשרק אני נשארתי..הייתי מבולבל לגמרי ולא הבנתי מה קורה ובמהרה יצאתי מהאוטובוס. איך שיצאתי, מיד ראיתי שנאי לא מדוגם והתחלתי לדגם את עצמי(חולצה בלבד) אבל מיד מ"צ קרא לי ונתן לי תלונה על חולצה בלבד.
ניסיתי לדבר איתו אבל לא יצא שום דבר.
בעקרון, אני ממש לא רואה את עצמי אשם. הנהג העיר אותי והייתי מבולבל לגמרי, לא הבנתי איפה אני ומה קורה כך שיצאתי לא מדוגם מהאוטובוס.
אני מתכנן לספר את זה לשופט (מפקד הבסיס) ולקוות שיאמין לי+להישען על העובדה שיש לי כבר לא קצת פז"מ(שנתיים)+אני מדוגם כל הזמן בבסיס עם דיסקית משופצרת,גומיות גבוהות בנעליים וכ'ו...+לספר לו סיפור שלם על מטרת מ"צ (לדאוג,בין היתר, לכך שחיילים יראו כמו שצריך מחוץ לבסיס ויראו טוב אל מול אזרחי המדינה) ולהוכיח שלא הפרעתי להם בביצועה.+אף פעם לא קיבלתי תלונה ממ"צ+למה שאסתובב במרכזית עם חולצה בחוץ? זה מרושל ולא הולם חייל בצה"ל.
הבעיה היא שיש לי נגררת של 2 תלונות מטופשות לחלוטין בבסיס שלדעתי ניתנו לי סתם במטרה להיטפל אלי.

מה לדעתכם אני צריך לעשות? המשפט יהיה ככל הנראה יום רביעי הזה. 11 יום לאחר התלונה.
ודרך אגב, המ"צ(קצין עם 3 ארונות), לא נתן לי אף מסמך תלונה או משהו, רק לקח את החוגר ורשם על חולצה..זה לא פאק שלהם?

תודה רבה לעוזרים, זה דחוף לי מאוד :\
ומיצטער שזו ההודעה הראשונה שלי פה חח, פשוט ראיתי שזה פורום טוב עם קהילה גדולה אז הבנתי שהגיע הזמן להירשם בין היתר בניסיון לקבל עזרה לבעיה שלי..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2008, 20:34
  Superock Superock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.08
.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "כולם נטפלים אליך 3 תלונות..."

בחייאת אל תזלזל..אני מהחיילים הטובים יותר בבסיס שלי ואני אומר את זה בלי בושה.
קיבלתי את התלונות סתם כי נטפלים אלי...פעם אחת זה היה גילוח ולקחו לי מאה שקל מהמשכורת, למרות שהייתי לגמרי פאקינג מגולח, ופעם שניה סיפור ארוך ומטומטם שהוא נטו לעשות לי רע בשירות.

הבעיה היא שאני חושש שמפקד הבסיס לא יאמין לי..בתלונה בטח לא יהיה כתוב אפילו שיצאתי מהאוטובוס. סתם כאילו הסתובבתי במרכזית לא מדוגם...
יש אולי במקרה איזה חוק של זמן כלשהו לדיגום של חייל ביציאה מהאוטובוס לפני שמ"צ יכול לתפוס אותו? זה נשמע מטומטם אמנם, אבל שמעתי שיש משהו כזה...
ועוד שאלה, יש חוק האומר כי תלונה מתלבטלת אם עברו כשבועעים והנאשם עוד לא נשפט?
ישן 20-10-2008, 21:04
  Yotamz Yotamz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Superock שמתחילה ב "."

כל חייל בצה"ל קיבל לפחות תלונה מטומטמת אחת אם לא יותר. 2 מתוך 3 תלונות שקיבלתי בשירות היו על הדברים הכי מגוחכים שיש.

שוטר שנותן לך תלונה אמור לרשום בטופס התלונה את התגובה שלך לדו"ח, להחתים אותך עליו ולתת לך עותק. אם לא כך נעשה - משהו כאן לא תקין.
יכול להיות גם שהוא בכלל לא רשם לך תלונה אלא אזהרה (למרות שגם כאן הוא צריך לתת לך עותק).
עוד דבר שיכול להיות הוא שהוא הבין שהחולצה זה הדבר היחיד שלא היה מדוגם אצלך ולא באמת רשם שום דבר.

במידה ויהיה משפט, תגיד את האמת. אם אתה באמת חייל כמו שאתה מתאר את עצמך יהיה בסדר.

הפקודות שאומרות שתלונה שלא נשפטת עליה במשך שבועיים מבוטלת לא תקפות לגבי דו"ח שוטר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר