לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2008, 00:42
  shirosh18390 shirosh18390 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07
2 אימיולים במחשב..

אהלן, לא מזמן נמחק לי אימיול(אימיול 1) דרך תוכנת האנטי וירוס, ובגלל שראיתי שתיקיית הtemp ריקה, הנחתי שהוא מחק גם את ההורדות שהיו באמצע, ולכן הורדתי אימיול חדש (אימיול 2)..
כשפתחתי את האימיול החדש, גיליתי שהוא מעביר לי קבצים לאיזה שהיא תיקייה מוסתרת בשם Local Settings ומצאתי שם את האימיול עם עוד מלא קבצי temp ישנים.
אתמול, החלטתי להעתיק את האימיול(2) מאותה תיקיית local settings לתיקייה של האימיול הישן שלי(1) בכונן אחר כדי שיהיה לי נוח לפתוח אותו בכל פעם, וגיליתי פתאום שכל אחד מקבצים פותח לי אימיול אחר. האימיול בתיקיית הלוקל פותח לי את האימיול החדש או כנראה אימיול שהיה קיים במחשב, והקובץ שהעברתי פתח לי את האימיול שנמחק לי עם קבצים שהיו במהלך ההורדה כשהוא נמחק.
כרגע , אני נמצאת עם שני אימיולים... ואני רוצה שהאימיול הישן שלי ישאר, הבעיה היא, שניסיתי למחוק את האימיול החדש מתיקיית הלוקל, אבל אז כשניסיתי להוריד קבצים הוא רשם כאילו אין לי אימיול..
אני צריכה עזרה איך להמשיך להשתמש באימיול הישן, ואיך להפוך אותו לאימיול הראשי והיחידי שלי במחשב.. וכמובן אשמח לדעת איך למחוק את האימיול הקיים בתיקיית הלוקל במלואו, כי הכל שם מבולגן ואני לא יודעת מה שייך לו ומה לא...
תודה מראש , שיר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר