לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2008, 18:44
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
לא מצליח לראות קובץ נסתר בתוך תיקיה

יש לי בתיקיה קובץ נסתר.
כאשר אני עושה בחירה מרובה של כל האלמנטים בתיקייה (ע"י CTRL + A ), מופיעה לי הודעה שאומרת שקיים אצלי 1 קבצים נסתרים בתיקיה, וכדי לראות אותו אני צריך לשנות את הגדרות התיקייה.

הלכתי ל-
Tools
Folder Options
View

ולחצתי על האפשרות "Show hidden files and folders".
ואז לחצתי על OK.

לאחר הפעולה הנ"ל, אני מחפש את הקובץ הנעלם, ולא מוצא.
הלכתי שוב לאותו המקום, וגיליתי שמופעלת לי האפשרות "Do not show hidden files and folders", כאילו לא שיניתי את ההגדרות לפני כן.

ניסיתי לשנות את ההגדרות פעם שנייה ושלישית - אבל לא עזר. ההגדרות לא השתנו, ואני לא מצליח לראות את הקובץ הנסתר.

יש לי Windows XP SP2.
עשיתי סריקה עם Kaspersky על וירוסים בתיקייה, ולא נמצאו שום וירוסים...

איך אני יכול למצוא את הקובץ הארור ולמחוק אותו מהתיקייה?

תודה מראש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2008, 20:58
  משתמש זכר KaHT KaHT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "לא מצליח לראות קובץ נסתר בתוך תיקיה"

הסיבה היא ככל הנראה מזיק שהתעלק לך על המערכת.

בצע ניקוי רוגלה ומזיקים על ידי הכלים הבאים(תבצע סריקה במצב בטוח):

SmitFraudFix שניתנת להורדה מ:
http://tinyurl.com/yfxcaz
ואת SuperAntiSpyware המעולה, שניתנת להורדה מ:
http://tinyurl.com/4falf8

תוכנה נוספת מומלצת:
ComboFix, הניתנת להורדה מ:
http://tinyurl.com/yrp44m

אם לאחר כל זה הבעיה לא תיפתר,
לחץ על התחל - הפעלה - והקלד regedit , לאחר מכן
גש לנתיב:
קוד:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced

ושם חפש את הערך Hidden ולחץ עליו קליק ימני Modify ושנה את הערך ל 1 .

עוד דבר שאני רוצה שתוודא, באותו חלון גש לנתיב הבא:
קוד:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\ Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL

תוודא שקיים הערך CheckedValue שהסוג שלו הוא DWORD, ובדאבל קליק עליו אתה רואה את הסיפרה 1 .

מצטער אם סיבכתי אותך קצת...
בהצלחה (:

ישן 25-10-2008, 20:20
מנהל

תוצאות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "לא מצליח לראות קובץ נסתר בתוך תיקיה"

מצטער על התגובה המאוחרת...

asafdr:
ניסיתי לעשות זאת אבל ללא הצלחה. הנתיב כולל תיקייה שיש בה רווחים - "Documents and Settings".

KaHT:

ניסיתי עם התוכנות אבל הן לא עזרו.

התוכנה SmitfraudFix מצאה אצלי את הדברים הבאים (אני לא יודע מה זה אומר ממש...):

קוד:
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» o4Patch !!!Attention, following keys are not inevitably infected!!! o4Patch Credits: Malware Analysis & Diagnostic Code: S!Ri »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» IEDFix !!!Attention, following keys are not inevitably infected!!! IEDFix Credits: Malware Analysis & Diagnostic Code: S!Ri »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» VACFix !!!Attention, following keys are not inevitably infected!!! VACFix Credits: Malware Analysis & Diagnostic Code: S!Ri »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» 404Fix !!!Attention, following keys are not inevitably infected!!! 404Fix Credits: Malware Analysis & Diagnostic Code: S!Ri »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» AntiXPVSTFix !!!Attention, following keys are not inevitably infected!!! AntiXPVSTFix Credits: Malware Analysis & Diagnostic Code: S!Ri »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Sharedtaskscheduler !!!Attention, following keys are not inevitably infected!!! SrchSTS.exe by S!Ri Search SharedTaskScheduler's .dll »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» AppInit_DLLs !!!Attention, following keys are not inevitably infected!!! [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows] "AppInit_DLLs"="" »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Winlogon !!!Attention, following keys are not inevitably infected!!! [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon] "Userinit"="C:\\WINDOWS\\system32\\userinit.exe," "System"=""

-----------------------------------------

בנוגע לרג'יסטרי:

ציטוט:
גש לנתיב:
קוד:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Advanced

ושם חפש את הערך Hidden ולחץ עליו קליק ימני Modify ושנה את הערך ל 1 .

הערך Hidden הוא מסוג REG_DWORD וכתוב בו הערך 2.
שיניתי ל-1.

ציטוט:
עוד דבר שאני רוצה שתוודא, באותו חלון גש לנתיב הבא:
קוד:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\ Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL

תוודא שקיים הערך CheckedValue שהסוג שלו הוא DWORD, ובדאבל קליק עליו אתה רואה את הסיפרה 1 .

בדקתי, הערך שלו הוא 1, אבל הוא מסוג REG_SZ. האם זה אומר משהו?

:The IceMan
תודה, אבל התוכנה מתעלקת על המחשב עד שאני לא רוכש אותה דרך האינטרנט...
ישן 26-01-2009, 17:55
מנהל

המשך לבעיה

אמרתי שהבעיה נפתרה, אבל יכול להיות שהיא לא נפתרה...

עשיתי סריקה של המחשב עם תוכנה שמציגה לי את הגודל של כל הקבצים\תיקיות הקיימים בתוך תיקייה ספציפית שאני בוחר.

מצאתי שיש קבצים בתוך כונן C (כלומר בנתיב C:/ ) שסה"כ הם לוקחים 1919MB (לפי מה שהתוכנה אומרת) אבל כאשר אני בוחר את כל הקבצים האלו ולוחץ Properties, אני רואה שהגודל הכללי שלהם הוא רק 384MB.

לכן אני חושד שהצלחתי לגרום רק לתיקיות נסתרות להיות גלויות, אך הקבצים הנסתרים עדיין מתחמקים ממני.

איך אפשר לתקן זאת?

תודה!

עריכה:
התוכנה מראה לי את התיקייה ששמה RECYCLER אבל אני לא מצליח לראות אותה בכונן C.
אני מניח שזה התיקייה של ה- Recycle Bin, לכן אולי ווינדוז בכוונה לא מראה אותה. האם אני צודק..?
איך אפשר לעשות שווינדוז יציג לי הכל, פשוט הכל?

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 26-01-2009 בשעה 17:59.
ישן 27-01-2009, 20:22
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "אוה תודה זה עובד! עכשיו..."

זה קובץ ה swap שדיברתי עליו.

אפשר להקטין אותו על ידי הצהרה על גודלו, וביטול האפשרות שחלונות תנהל אותו לבד. כמו כן, אפשר להעביר אותו כך שלא יהיה על כונן C. אבל אם לא יהיה קיים בכונן C קובץ swap בגודל המינימלי של dump (כלומר mini-dump, שכחתי אם זה 64K או 64M... כתוב שם... אין לי חלונות כדי לבדוק...) אז ייתכנו מצבים מסויימים שבהם תקלה במערכת תגרום לה לא לעלות ויהיה קשה מאוד לסדר את זה בלי להתקין מחדש. אין בעייה שיהיה קובץ קטן על C וגדול יותר על D במקביל.

לא יודע מה זה pass.lst - אולי זה משהו שאתה יצרת... נשמע כמו קובץ סיסמאות, לפי השם. עסקת בנסיונות פריצה?

ישן 28-01-2009, 16:56
מנהל

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "זה קובץ ה swap שדיברתי..."

ציטוט:
אפשר להקטין אותו על ידי הצהרה על גודלו, וביטול האפשרות שחלונות תנהל אותו לבד. כמו כן, אפשר להעביר אותו כך שלא יהיה על כונן C. אבל אם לא יהיה קיים בכונן C קובץ swap בגודל המינימלי של dump (כלומר mini-dump, שכחתי אם זה 64K או 64M... כתוב שם... אין לי חלונות כדי לבדוק...) אז ייתכנו מצבים מסויימים שבהם תקלה במערכת תגרום לה לא לעלות ויהיה קשה מאוד לסדר את זה בלי להתקין מחדש.

אם ככה, אני מעדיף שלא לגעת :s

ציטוט:
אין בעייה שיהיה קובץ קטן על C וגדול יותר על D במקביל.

מוכן לנסות את זה.
יש לי 2 כוננים, כאשר בכונן D יש לי המון מקום פנוי, ובכונן C (שבו נמצא הווינדוז) יש לי פחות, ואותו אני מנסה לפנות.

אני ממש לא מבין במושגי מערכת הפעלה (כמו איך "פועל" כונן וכיצד מתבצעת ההפרדה בין כוננים), ולא יודע אם אלו 2 כוננים נפרדים או 2 מחיצות הנמצאות באותו הכונן.
אנסה בינתיים לספק את הנתונים הבאים שנכונים ל-2 הכוננים:
קוד:
Type: Local Disk File system: NTFS

אני שם לב שכאשר אני מבצע cut-paste מכונן C לכונן D, זה לוקח יחסית הרבה זמן, ולכן אני משער שיש לי 2 כוננים מבחינה פיזית, ולא 2 מחיצות.
אז אם חלקו הגדול של קובץ ה-swap יהיה בכונן D, זה לא יגרום לאיטיות כאשר אבצע דברים מסוימים?

ציטוט:
לא יודע מה זה pass.lst - אולי זה משהו שאתה יצרת... נשמע כמו קובץ סיסמאות, לפי השם. עסקת בנסיונות פריצה? :

לא
הלוואיי שהייתי מבין ויודע...

ניסיתי לפתוח אותו עם NPP אבל הוא אומר לי שהקובץ גדול מידי :/

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 28-01-2009 בשעה 17:00.
ישן 28-01-2009, 17:22
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "[QUOTE]אפשר להקטין אותו על..."

זה לא אומר שזה שני כוננים נפרדים. כשאתה מעביר בין שתי מחיצות, ולא משנה מה הן שתי המחיצות, הקובץ חייב להיות במיקום שונה בדיסק הקשיח. לכן פעולה של העברה כזו, היא בעצם קריאה של הקובץ המקורי, כתיבה של התוכן שלו לכונן/מחיצה החדשים, ואז מחיקת המקור. כשזה על אותו דיסק, זה דווקא איטי יותר, משום שהדיסק לא יכול בו זמנית גם לקרוא וגם לכתוב. אם דיסק אחד קורא ואחד כותב, הביצועים דווקא עדיפים... (בהנחה שהבקר עומד בעומס המידע הזורם...)

קיצור פשוט תיכנס להגדרות של ה swap, שזה מקש ימני על my computer, ואז הולכים ל advanced אאל"ט, ושם זה נמצא בתוך Performance, נדמה לי שבלשונית השנייה. לוחצים על D ובוחרים באפשרות ה"תן למערכת לנהל", ואז עושים set. ואז על C, מסמנים את custom, ומקטינים ל 64 מגה נניח (מינימום ומקסימום עם הערך הנ"ל), ועושים set שוב. OK עד הסוף, ואתחול. במהלך האתחול קובץ ה swap יוזז למקומו החדש.

מקווה שלא היו לי טעויות, כי הכל מהראש (אין לי ווינדווז כמו שאתה בוודאי יודע...)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר