לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2008, 22:30
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
בדיכאון מהצבא

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 18 .
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות :

אוקיי, התגייסתי לפני כשנה,התחלתי בתור לוחם אבל פשוט לא הסתדרתי, תמיד ידעתי שהאופי שלי לא מתאים להיות לוחם אבל נסיתי ופשוט לא יכלתי, הגעתי למצבים נפשיים ממש קיצוניים.
אחרי דין ודברים עם הקב"ן פלטו אותי להיות אפסנאי בגדוד..גם שם מיותר להגיד לא הסתדרתי, לא יכלתי עם הריחוק מהבית ועם התפקיד המבזה, האנשים הכל...
מפה לשם עברו הרבה מים בירקון...מג"ד בשיריון משך אותי להיות הנהג שלו, שובץ לי קה"ס בפרופיל והתחלתי להיות הנהג שלו במסגרת של יומיות..
ופה הבנתי מה זה בעצם להיות נהג, השעות ממש גרועות (קם ב5:30 עד 21:00 בערב) והתפקיד באמת מבזה ומשפיל, אני לא יכול להגיד לבחורה שאני נהג,אני מתבייש להגיד לאנשים אני נהג, קשה לי להיות נהג.
והיחס מצידו ממש נוקשה, אני לא מסתדר איתו, אני לא מסתדר בתפקיד ואני תמיד בלחץ והלחץ משפיע עליי פיזית, יש לי קשיי נשימה ובחילות ולעיתים הקאות בגלל כל הלחץ (אני יודע שיהיו המוווןן שיזלזלו בי ויגידו "איזה לחץ יש לך למלא דלק?" אבל כן עליי זה משפיע).
הגעתי למצב שאני מתפלל שמשאית תעבור באדום ותכנס בי, אני כל הזמן חושב על לקפוץ מהחלון או משהו פשוט אני לא יכול להמשיך ככה.
אני אמור להיפגש עם קב"ן (שוב) בקרוב אבל כבר אמרתי נואש מהם כי אתה יושב מולו אומר הכל והוא משוכנע שאתה משקר..אני לא משקר באמת שאני לא מסתדר עם התפקיד הלחץ והכל.
מצד אחד אני באמת רוצה להיות כמו כולם ולסיים שלוש שנים, ומצד שני אני בדיכאון וכל הזמן חושב על לפגוע בעצמי..כי פשוט אין לי יותר כח.
ועוד בעיה שניראה לי שזורה איכשהו בצבא..לפני הגיוס שלי חברה שלי נפרדה ממני (חברה,אהבה ראשונה) ולקחתי את זה ממש קשה, בצורה קיצונית, לקח לי איזה 5 חודשים להשתקם וגם לא לגמרי, גם עכשיו המחשבות עלייה רוקדות לי בראש כל הזמן,ואני לא מוכן לדבר איתה אפילו,באמת שנשארתי עם צלקת עמוקה ממנה..
ומאז כל בחורה שאני איתה זה סתם, אני גם לא אחד שיתחיל סתם עם בנות פשוט זה לא אני..(למרות שאני נראה יותר מבסדר..) וקשר עם בחורה זה משהו שממש חשוב לי...אני לא אוהב סטוצים וכאלה..
ואני באמת מרגיש שהחיים שלי בלי כיוון..אני לא עושה כלום עם עצמי, השעות לא נותנות לי זמן להתאמן,ללמוד כלום, אני מרגיש מבוזבז,שחוק..אני לא נהנה שאני יוצא,אני לא מפיק הנאה מכלום כבר, אני פשוט לא יודע לאן החיים שלי הולכים הלאה..
אז אני מצטער על כל המגילה, אבל אם מישהו מכם יוכל לתת טיפ עזרה או משהו אני אשמח..
חג שמח לכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2008, 23:00
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "בדיכאון מהצבא"

1. הצבא אינו מתאים לאופי של כוווווווווווווווווווולם. אני נגד השתמטות, אבל אם כבר נכנסת לשם ואתה סובל סבל מר שאתה לא מסוגל לפתור, פנה לקב"ן בדבר שחרור.

2. בהמשך לסעיף 1. בריאות הנפש קודמת לחובת השירות הצבאי.

3. אתה בעצם חולם את מותך, האם זה נראה לך נורמלי? אם כן וגם אם לא, גש לאיש מקצוע. אף אחד, כולל אותך, לא באמת רוצה שהחלום הזה שלך יתגשם.

4. הצלחה מביאה לסיפוק. האם אתה יודע לפרגן לעצמך כשאתה מצליח? האם אתה יודע לעזור לעצמך להצליח?

5. אנשים נוטים להפוך את החיים שלהם למסוייטים כיון שמאוד קל לעזוב את המושכות ולהדרדר. הצלחה וסיפוק הם תוצר של עבודה קשה.

6. זו לא חובה לחיות, אלא זכות להיות חיים. אל תאבד את הזכות הזו, ולו בשביל העובדה שבעזרת שינוי גישה, חייך יראו דבש.

7. חייך, ידידי, והעולם ילמד ויתרגל לחייך אליך חזרה.

דגש: אין פתרונות של "זבנג וגמרנו". שנה גישה, תלבש חיוך, תאהב את החיים ותתאמץ לחיות אותם נכון וטוב. תלמד לעבוד קשה. תרים את הראש, כי הנה עוד גל בדרך אליך. זה או שאתה מוריד את הראש וכל המים המלוחים נכנסים לריאות, או שאתה מרים את הראש ונהנה מהריזה מהדהימה שיש מעל פני המים.

ישן 22-10-2008, 01:59
  משתמשת נקבה Crunch Crunch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.07

אני מבינה אותך מאוד,
אני גם כן לא יכולתי להישאר במסגרת הצבאית, היא פשוט מסגרת נוקשה עם כללים מסויימים ומוקפדים מאוד
שבכלל לא מתאימים לכל אחד, והבעיה היא שמי שבאמת סובל לא מתחשבים בו בכלל כי חושבים שהוא עושה הצגות.
אני חושבת שקודם על חשובה הבריאות שלך והמצב הנפשי והפיזי שלך - ככה שאם המצב הוא כזה חמור,
ואני באמת מבינה אותך אני לא חושבת שיש מישהו שיכול להבין יותר ממני כי עברתי דברים איומים במסגרת
הזאת שזה לא ייאמן פשוט, בעקבות המסגרת הזאת אבד לי כל האמון באנשים [לא שלפני כן הוא היה בשמיים, כן? אבל עכשיו בכלל] ויש לי טראומה לכל החיים עכשיו מכל מה שעבר עליי שם.
כך שאני חושבת שבשביל זה יש את הקב"ן ולאחר מכן פסיכיאטר צבאי שיבצע את השחרור.
בהצלחה.

ישן 01-11-2008, 18:47
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11

קודם כל, אנשים כאן צריכים להבין שהשתמטות זה התחמקות משירות.
אדם שמקבל פטור (נפשי או רפואי) הוא לא משתמט, הוא יצא מהצבא בצורה חוקית.

אני אישית חושב שקודם כל תנסה לבקש תפקידים אחרים, אני בטוח שתמצא תפקיד שיותר מתאים לאופי שלך. לא כולם יכולים להיות נהגים, כמו שלא כולם יכולים להיות קרביים. תפנה לקב"ן , דבר עם מפקדך.

אני לא מסכים איתך סוניק, המערכת הצבאית בגדול לא יותר קשה מאזרחות - ל-ה-פ-ך -
זאת מסגרת, אמנם מסגרת נוקשה יותר, אבל מסגרת.
באזרחות, אחרי הצבא אתה בעולם הגדול - צריך לפרנס את עצמך - אין יותר לקבל "פטורים" מרופא - עבדת - יש כסף. לא עבדת - אין כסף. כשאתה מקים משפחה ואתה אחראי לא רק על עצמך זה הופך להרבה יותר מורכב. לא יהיה יותר הקלות כמו-"פטור 6 שעות עבודה", על כל פיפס שתעשה יתסכלו עליך בזכוכית מגדלת - ואם תעשה בעיות - בלי לדבר בכלל אתה מפוטר.
באזרחות, כמו בצבא אתה מתחיל בקטן, אתה לא יוצא אל האזרחות ונהיה בין רגע מנכ"ל טחון.
רק שבאזרחות אם אתה מקטין ראש - אתה אוכל אותה ולא אף אחד אחר.

ישן 05-11-2008, 16:52
  אינה גלזר אינה גלזר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.08

תראה,
אם לא טוב לך אתה יכול לעזוב אבל זה לא פתרון
כדאי לך להתמודד עם המצב שבו אתה נמצא-דבר עם המפקד או מי שנותן לך את הפקודות ותגיד לו שלא מתאים לך כל הקטע הזה של להיות נהג ומי יודע אולי הוא יקשיב ואם לא-אז תסבול בשקט או שתעזוב את הצבא ולך לשירות לאומי כי שם יותר קל מהצבא
אני חושבת שלמות זה לא הפתרון בשבילך-תחשוב על כל הסובבים אותך מה זה יעשה להם אם אתה תמות-זה ישבור להם את הלב-לכל בעייה חמוד יש פתרון אבל למות זה לא הפתרון מאמי כי חבל שתמות בגלל סיבה כל-כך טפשית כי את הכל אפשר לפתור ובחיים לא מקבלים את כל מה שרוצים וצריך גם לדעת להתפשר אז כדאי שתדבר עם פסיכולוג או מישהו שיוכל לעזור לך כי חבל סתם למות אתה מבין?
מקווה שעזרתי לך-שיהיה לך בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר