לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2008, 14:02
  משתמשת נקבה Crunch Crunch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.07
דילמה מה לעשות עם עצמי ?

כמו שחלקכם אולי יודעים אני בתקופה ממש לא משהו,
מצאתי עבודה אומנם במקרה ב"פוקס",
אבל אני שוקלת לעזוב, העבודה פשוט שוחקת ויש לקוחות פשוט קרציות,
מבלגנים הכל ולא קונים כלום וסתם אני מבזבזת כוחות לחינם... תיסכול.
מה גם שאני לא ישנה כמעט בלילה , בקושי 3 שעות ובעבודה כל הזמן נמצאים על הרגליים...
זה הגיע למצב כבר שאין לי כוחות לעמוד, שאני מרגישה התמוטטות כבר.
הפסקתי עם הכדורים, ובגלל זה הפסיכולוגית העיפה אותי לעזאזל, אמרה לי שהיא לא לוקחת סיכונים ושזה יהיה תהליך הרבה יותר איטי...
אני כבר לא יודעת מה לעשות.
ובנוסף לזה, יש את הסיפור עם הילד הקטן שסיפרתי עליו פה... זה שגר מרחוק וסתם התנהג אליי בצורה מגעילה אני לא מבינה איך לא ניתקתי איתו קשר עד עכשיו, ניסיתי אומנם ולא הצלחתי,
כנראה שהרגשות שלי עדיין חזקים אליו, לצערי.
בתחילה בעבודה היה לי סיפוק מהעבודה עכשיו זה סתמי.
היום הייתי בראיון לחנות ספרים מההתחלה רציתי לעבוד שם, מאז ששיחררו אותי מהצבא,
אבל הם לא ענו לשום פקס ששלחתי.
הם אמרו שהם יצרו איתי קשר עד שבוע הבא,
עכשיו המנהלת לא יודעת שאני שוקלת לעזוב,
היום היה לי מבחן אמינות לאחראית משמרת, ועברתי אותו,
כשהמנהלת התקשרה להודיע לי פשוט אמרתי "אוקיי".
זה לא מזיז לי, האמת,
היא התפלאה שאני מגיבה ככה ולא מתלהבת. ובאיזשהו מקום היה נשמע טון קצת כועס
אבל אני לא כזאת, זה לא מלהיב אותי.
חוץ מזה שפיתחתי אדישות כלפי הכל, אין לי כוח לכלום.
מצד שני אני שוקלת אולי לעשות שירות לאומי, בתחילה זה ירד לגמרי מהפרק
כי בגלל סיבוך שהיה בתהליך ההרשמה בעמותה נשארו מקומות פנויים רק בבית חולים,
בתור מזכירה.
לפני יומים גיליתי שניתן לעשות שירות לאומי ב"אנונימוס" וניתן גם בצער בעלי חיים,
ועכשיו אני לא יודעת מה לעשות...
בצומת ספרים אני לא יודעת אם קיבלו אותי בכלל יגידו לי בהמשך השבוע,
ואני גם כן בהתלבטות בנוגע לשירות לאומי, היום השארתי הודעה קולית לאנונימוס
ומחר אני צריכה להתקשר לצער בעלי חיים לדבר עם האחראי על זה.

נערך לאחרונה ע"י Crunch בתאריך 22-10-2008 בשעה 14:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2008, 22:29
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "[b]מה הבעיה שאני לא יודעת מה..."

יצא לי לראות דווקא אנשים שחוו את מה שאת מתארת..

make no mistake - מחשבות כאלה ואחרות אסור להזניחם אבל צריך לדעת איך לטפל בהם..

משום מה רוב האנשים חושבים שכשהם במשבר הם צריכים לשאול את עצמם כמה שיותר איך/מתי/כמה/למה הגעתי לאותו משבר ולמה זה מגיע לי וכו'..

הבעיה היא שלדברים האלה אין סוף, וכשאדם נמצא באי-איזון הורמונלי במוח הוא לרוב אינו יכול לחשוב ביתר בהירות על המצב שאליו נכנס.

הפתרון הוא פשוט להבנה אך צריך עבודה - מחשבות אופטימית / חיובית. כשאדם לא במצב האופטימלי מבחינתו הוא צריך קודם כל לשאוף למצב יותר טוב ולחשוב איך להשתפר בידיעה שהמצב בסופו של דבר ישתפר..

כמובן שכשמאמצים את דרך החשיבה הזאת - זה לא תלוי במקום ולא בזמן. אדם צריך לשאוף תמיד להיות שמח ומוכן להתפתחות ומימוש עצמי.

בהצלחה
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 22-10-2008 בשעה 22:36.
ישן 23-10-2008, 13:22
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "קל לדבר... אין לי שום מחשבות..."

יש כיום טיפולים בעזרת תרופות, שיכולות רק להועיל ולגרום לאיזון הורמונלי.
לפעמים דבר זה הכרחי ורק לאחריו ניתן לטפל במצב בצורה מועילה וטובה.

ידוע, גם כן, שהטיפולים היעילים במקרים של דיכאון נמשך, הם באמצעות שילוב בין טיפול תרופתי לטיפול פסיכולוגי.

כמובן שקל לדבר ואדם בריא אינו יכול לתאר באמת את סבלו של השרוי במצב נפשי קשה. אך היתרון באדם בריא ביחס לאדם השרוי ב"מרה שחורה" זה שהוא יכול לחשוב בצורה פרופורציונאלית ונכונה.

כמו שאמרתי כבר - הדבר פשוט להבנה אך דורש עבודה.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 23-10-2008 בשעה 13:29.
ישן 23-10-2008, 17:14
  משתמשת נקבה הגרייי הגרייי אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, וגם לוחות | המנהלת הכי חיה שיש..

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "פרחי בך זה בולשיט לא עוזר..."

הטיפול קיים היום ברפואה המשלימה של קופות החולים, וקיים כמעט בכל עיר, כדאי לבדוק במרפאה שלך.

ביופידבק או משוב ביולוגי הוא שיטת טיפול ברפואה האלטרנטיבית שפותחה החל משנות ה-40 של המאה ה-20. השיטה טוענת לטיפול במגוון רחב של בעיות, ביניהן בריחת שתן, הפרעת קשב וריכוז והיפראקטיביות, הפרעת חרדה ובעיות מוטוריות שונות. שיטת הביופידבק נחקרה גם במסגרת הרפואה הרגילה, ויש פסיכולוגים ופסיכיאטרים שמציעים לשלב אותה במסגרת טיפולים קונבנציונאליים.

הביופידבק פועל על עקרון הלמידה דרך משוב (פידבק) מידי. המטופל מחובר למערכת המנטרת מדד אחד או יותר בגופו ומציגה את הנתונים בזמן אמת, לרוב על-גבי צג מחשב. המדדים אשר מנסים לשנות באמצעות הביופידבק אינם בשליטתו המודעת של האדם, כאלה ששייכים למערכת העצבים האוטונומית. דוגמאות למדדים כאלה הן דופק ,נשימה, וכן שינויים בחום גוף.

מהלך הטיפול

במשך הטיפול מקבל המטופל הנחיות מאיש המקצוע המנחה אותו.
תרגיל לדוגמה יכול להיות ניסיון מודע להירגע שמטרתו הורדת הדופק של המטופל. התצוגה המיידית של הנתונים מאפשרת למטופל לראות כיצד מצבו משתנה בזמן אמת, ולאורך הפגישות הוא לומד לשלוט על המדד שנמצא במוקד הטיפול.
טיפול בביופידבק לצורך שיפור הריכוז, או הפחתת חוסר המנוחה של אנשים בעלי הפרעת קשב ריכוז והיפראקטיביות (ADHD) יכול להביא לתוצאות חיוביות בטווח הקצר. חלק מהמטופלים לומדים כיצד ניתן לבצע בעצמם תרגילים שיגרמו להם להתרכז, או להרגע כאשר הם זקוקים לכך. בטווח הארוך, אין הוכחות ליעילות טיפול הביופידבק באנשים בעלי הפרעת קשב והיפראקטיביות.

מתוך ויקיפדיה

ישן 23-10-2008, 18:48
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
לדעתי את צריכה לעשות סיבוב של 180 מעלות לצורת המחשבה שלך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "דילמה מה לעשות עם עצמי ?"

קודם כל, למה הפסקת עם הכדורים? אני לא אשת מקצוע ואין לי נסיון בתחום, אבל אולי הסיבה שהפסקת עם הכדורים היא הסיבה לכך שאת רואה את הכל בצורה הזאת?
דבר שני, הלקוחות בפוקס או בכל מקום אחר הם אותם לקוחות. כה, גם בחנות ספרים. גם אם הם לא תמיד הכי נחמדים, התפקיד שלך ומה שמשלמים לך עבורו זה לשרת אותם. לא שתשבי שם ותתלונני על זה שהם מביטים בסחורה. התפקיד שלך לסדר את הבגדים, ולא שלהם.
אם את בדכאון, הוא ילווה אותך לכל מקום שתלכי אם לא תעשי מאמצים לשבור אותו.
השינוי צריך לבוא ממך ולא מאף אחד אחר. כמו למשל במקרה של הפסיכולוגית, אם היא רואה שאת לא עושה את מירב המאמצים כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עם הטיפול, אז למה שתשקיעה בך?
תחשבי טוב עם עצמך מה את באמת רוצה. וכשתגיעי למסקנה, תעשי כל מה שאת יכולה כדי להשיג את זה.
בקשר למקומות עבודה... אל תחכי שהם יתקשרו אליך. לכי חפשי עוד מקומות עבודה, שיהיו לך אפשרויות. אם תמשיכי לחכות יש סיכוי טוב שלא יחזרו אליך אף פעם.

ישן 23-10-2008, 19:31
  משתמשת נקבה Crunch Crunch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לדעתי את צריכה לעשות סיבוב של 180 מעלות לצורת המחשבה שלך."

למה? כי הם לא עושים לי כלום, רק תופעות לוואי.
בסדר שזה אותם לקוחות אבל בחנות ספרים מן הסתם יש פחות לחץ מאשר בחנות המגעילה הזאת,
חוץ מזה שהם מבטלים לי עכשיו חופשי משמרות, אני באה לעבוד ופתאום משחררים אותי באמצע בטענה שלא צריכים עכשיו עוד עובדים כי אין הרבה לקוחות,
ועכשיו אחרי החגים יהיו לי רק 1-3 משמרות בשבוע.
את מדברת שטויות סלחי לי לא עושה את מירב המאמצים? למה כי אני לא רוצה לקחת את הכדורים האלה שגורמים לי להרגיש בכל זאת זוועה ולא שייכת?
גם ככה אתם לא מבינים כלום מישהו שלא היה בזה או נמצא בזה לא יוכל להבין לעולם את הסבל שעובר כל יום מחדש.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:08

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר