לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2008, 22:08
  classefied classefied אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.08
אחרי שדיברתי איתה

אהלן חברה אני לא יודע מי זוכר אבל די יעצתם לי בקשר לילדה מהבית ספר שלי של ידעתי איך לגשת כי אני לא מכיר למי שזוכר אז הינה מה שקרה אחרי כמה זמן טיפה שככתי מימנה ככה הייתי עסוק באימונים וכאלה ויום אחד היה לי איזה 2 חלון אז ישבתי בחוץ והמשכתי לקרוא את "אם יש גן עדן" של רון לשם ופתאום היא יצאה מהכיתה שלה ישבתי שם על המדרגות ראיתי שהיא הסתכלה אליי ובאלוהים זה פעם שנייה שהיא ראתה שאני מסתכל עליה היסתכלה עליי חייכתי לה המשיכה ללכת הלכה דיברה בפלאפון או משהו חזרה פתאום קיבלה אומץ ניגשה אליי בביישנות אמרה לי שהיא קראה את הספר והתחילה לדבר איתי על הספר ישר קלטתי איך היא מתביישת דיברה מהר וזה ודווקא יצאתי לא לחוץ או משהו רגוע דיברה בביישנות חייכה ונכנסה לכיתה אם חיוך על הפנים לא יודע כמה זה קשור אולי סתם חייכנית קיצר יום למחרת בערך היום חחחח באתי לצאת מהבית ספר ואז נפל באסה...... אני זוכר את חבר שלה עוד משנה שעברה שהוא היה ב-י"ב והם היו חברים היום ראיתי אותו במדים בבית ספר מדבר איתה דוגרי לא ניראו ביחד אבל עדיין ביאס מה שכן מהיום כבר אפשר לדבר איתה חופשי בלי בושה מאחר שעכשיו היא מכירה אותי תודה לכל מי שעזר לי וממש סליחה על החפירה :
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2008, 00:32
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי classefied שמתחילה ב "זהו קרוב ל-120 תגובות ורק..."

אם אתה לא יכול להגדיל קצת ראש ולפתור בעיה כ"כ פשוטה כמו לברר אם יש חבר אני לא יודע איך
אתה מתכנן בכלל להשיג אותה..
לא שואלים בפרצוף אם יש חבר כי היא תדע מה אתה רוצה וזה יכול להרוס.
בפעם הבאה שמדבר איתה, תגיד את השאלה בצורה שונה שכאילו דומה לשאלה הישירה, "ומה חבר
שלך עדיין בצבא?.." אם תשאל למה תחרבש משו "לא ראיתי אותו באוטובוס הרובה שלו היה שבור.. לא
הייתי בטוח שזה הוא אבל רציתי לדעת איזה יחידה הוא.." או "שמעתי שחבר שלך.." והיא אמורה להוציא
משהו כמו "איזה חבר?" ומכאן בלי או עם כמה עוד משפטים זה אמור להגיע להודאה כלשהיא מצדה אם
יש חבר או לא.
או שתפוס איזה מישו שמכיר אותה, רצוי בן, ושאל אם הוא יודע אם יש לה, אבל סביר אחרי זה יגיד לה
ששאלת אותו.
תעשה חיפוש באיי סי.. תשיג תמספר שלה, כל מיני חרטות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר