לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2008, 20:49
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "תשמע, הלוביות צריכות ללכת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NehemiaG
תשמע, הלוביות צריכות ללכת מכות עם כל מה שזז, זאת צריכה רק לחייך .

היא לא נראת חייכנית במיוחד, הטורקית החמודה הזאת...

ציטוט:
הייתי אומר שמרבית שומרי הראש במדינות נורמליות הם מסוכנים. מעניין האם שומרי הראש של החמאס עברו הכשרה איראנית.

את האמת, אני לא חושב שיש דרך כלשהי להשוות ולהעריך את הכישורים של שומרי ראש שונים. אני אישית אוהב לראות את ההבדלים הוויזואליים בין שומרי ראש שונים. לדוגמא בארץ, הם נראים כמו בחורים רגילים לגמרי, אפילו לא חסונים במיוחד. אצל אמריקאים שומרי הראש בד"כ יותר "רחבים" ויותר גבוהים, כך שמיד רואים אותם באופן ברור. אצל הרוסים העניין הוא די מסובח. לפוטין היה שומר ראש שנסע איתו לכל מקום בחו"ל, איש גבוה מאוד במדי צבא היבשה ודרגות קולונל-ג'נרל (אם אינני טועה). שמו ויקטור זולוטוב, אבל הוא היה ראש השירות הביטחון של הנשיא (Federal Protective Service). כשאני מסתכל עליו, אני מרגיש מיד שאין לי שום חשק להתעסק איתו, או עם מי שהוא שומר עליו.

הנה, מצאתי תמונה (לא טובה במיוחד), של האיש (מאחורי פוטין).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ולאיראנים, אם אני זוכר נכון, גם שומרי ראש גדולים וחסונים, אבל הם נראים יותר מפחידים מאשר מסוכנים, לדעתי. אבל כמו שאמרתי, אני לא חושב שיש דרך ממשית להשוות בין שומרי ראש שונים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2008, 23:41
  s0ulj4h s0ulj4h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "[QUOTE=NehemiaG]תשמע, הלוביות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Centurion
היא לא נראת חייכנית במיוחד, הטורקית החמודה הזאת...

את האמת, אני לא חושב שיש דרך כלשהי להשוות ולהעריך את הכישורים של שומרי ראש שונים. אני אישית אוהב לראות את ההבדלים הוויזואליים בין שומרי ראש שונים. לדוגמא בארץ, הם נראים כמו בחורים רגילים לגמרי, אפילו לא חסונים במיוחד. אצל אמריקאים שומרי הראש בד"כ יותר "רחבים" ויותר גבוהים, כך שמיד רואים אותם באופן ברור. אצל הרוסים העניין הוא די מסובח. לפוטין היה שומר ראש שנסע איתו לכל מקום בחו"ל, איש גבוה מאוד במדי צבא היבשה ודרגות קולונל-ג'נרל (אם אינני טועה). שמו ויקטור זולוטוב, אבל הוא היה ראש השירות הביטחון של הנשיא (Federal Protective Service). כשאני מסתכל עליו, אני מרגיש מיד שאין לי שום חשק להתעסק איתו, או עם מי שהוא שומר עליו.

הנה, מצאתי תמונה (לא טובה במיוחד), של האיש (מאחורי פוטין).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ולאיראנים, אם אני זוכר נכון, גם שומרי ראש גדולים וחסונים, אבל הם נראים יותר מפחידים מאשר מסוכנים, לדעתי. אבל כמו שאמרתי, אני לא חושב שיש דרך ממשית להשוות בין שומרי ראש שונים.

מה שמצחיק לגבי האיראנים זה ששומרי הראש של אחמדיניקוף משתמשים בעוזי
כך גם ה"קומנדו הימי האיראני"
ישן 05-11-2008, 15:42
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
זה לא אומר שום דבר
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "זה גם לא מוריד מערך האכזריות..."

כל ההצגה הדי מוזרה של לאכול נחשים עקרבים ושאר שרצים לא קשורה לשום דבר שקשור לאבטחת אישים או ליכולות לחימה, מדובר בהצגה נטו -משהו בסגנון "תראו כמה שאנחנו אכזריים ומחורעים"

גם אם הן מחפשות עימותים עם כל שומרי הראש חסרי המזל שבאים בקרבתו של קאדפי זה לא אמור דבר על היכולות שלהן-זה כן אומר שמישהו לימד אותן להתנהג כמו הבריון השכונתי שמטיל את אימתו על השכונה עד שבא מישהו ומעביר אותו סדרת חינוך קצת אלימה.

אני לא אומר שצריך לזלזל בהן או שהן בטוח חסרות כישורים כאלו או אחרים אבל עצם אכילת השרצים והנטיה לאלימות לא מראה דבר על יכולתן כשומרות ראש.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

ישן 06-11-2008, 19:29
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
זה כלום, טאיטו רץ כבר ראית?
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "שמעת פעם את טאיטו צווח?..."

מעשה היה בבר-נש ממכרי שסיים קורס קציני חי"ר, גולני. ביום סיום הטקס עלו חבריו ומוקירי זכרו על גג הבה"ד עם שלט גדול, שנראה בבירור מרחבת המסדרים:
" ש. תחתום ויתור!"

טאיטו בהחלט רדף אחריהם בשלב מסויים, אבל לא תפס.

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 05-11-2008, 12:16
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "המבט שלו אומר הכל: "בלאט, מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עבדול אלהזרד
המבט שלו אומר הכל:

"בלאט, מה נתנו לי פיטוך זה ללכת עים, חברים יכול רואה. אחר כך צוחקים עלי גם אני פידרס בלאט"

הודעה זו כוללת בתוכה הוצאת דיבה על ציבור שלם של רוסים תמימי דרך.
אנו רואים זאת בחומרה רבה, ונשמור לעצמנו את הזכות לנקוט בצעדים משפטיים, ואולי לא רק משפטיים, נגד כותבי הודעה זו.

העתק מההודעה ותגובתנו נשלחה להנהלת FRESH, ולנשיא ארה"ב הנבחר.

פוטין ולדימיר
מנכ"ל בפועל, Российская Федерация.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר