לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2008, 22:45
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
סדר עולמי חדש- הענף הכלכלי או "חלום השליטה של הבנקאי"

לפני תחילת האשכול עליי להתוודות בפני לאנס- ההערכה שתיאוריות הסדר החדש מושפעות ממרקסיזם הוכחה כחסרת כל ביסוס ואני מאמין שניתן לקשר את החשד בטייקונים לחשד שלנו כלפי הקשר הון-שלטון. אבל לא רק- נראה שהנושא מאוד פופלארי בקרב רפובליקנים נוצרים אדוקים שרואים במדינת רווחה ובחוקי נשק צעד לקראת ממשלה עולמית.

ועכשיו נתחיל- באשכול אחר עסקתי בתיאורית הסדר החדש בצורה כללית ללא שום התעמקות בגרסאות השונות של התיאוריה. כפי שאתם לבטח מנחשים קיימות עשרות גרסאות החל מהאשמת האילומנטי בהכול, עבור בהשפעה רבה מ"חזון יוחנן" (הם בעיקר מפחדים משבבי RFID ) וכלה בתיאוריות שמערבות כמובן יהודים לפי מיטב המסורת של הגויים להאשים אותנו בכל מה שרע.
אך האשכול הזה מוקדש, כפי שהתחייבתי, לענף אחד ספציפי- הענף הכלכלי של תיאורית הסדר החדש. אני משתמש במילה "ענף" משום שגם בתחום הזה קיימות תיאוריות שונות ולקח לי זמן לברור מתוך כולן את עיקרי הענף שעליו כולן מושתתות. אז לאחר הקדמה נוספת נפתח בנושא המרכזי של האשכול-

הענף הכלכלי של NWO

כיום הכלכלה נחשבת כאחד הגורמים החשובים והמכריעים ביותר במציאות שלנו. אם בזמנים קדומים מעצמה נמדדה לפי מס' החיילים שלה הרי כיום היא נמדדת במס' הדולרים שהיא מזרימה לכיסה מכיסיהן של מדינות אחרות. משום חשיבות זו של הכלכלה החל להתפתח ענף בתיאורית הסדר החדש שטוען שגורמים כלכלים מתכוונים להשתמש באמצעים כלכלים בשביל לשלוט בנו (הרי לפניכם "חלום השליטה של הבנקאי").
הגורמים המנהלים את המסע להגשים את אותו חלום נמצאים במחלוקת אך בדרך כלל הם כוללים את משפחת רוקפלר, משפחת רוטשילד (יהודים ובנקאים! שילוב מנצח) ועוד ראשי טייקונים וגופים כלכלים שונים שלכולם אינטרס אחד (שבו עוד נעסוק). לעומת המחלוקת בנוגע לגורמים, הגופים שדרכם הם חותרים לקראת הגשמת החלום נפוצים בכל תיאוריה שראיתי- הועידה המשולשת, הפדרל ריזרב בנק, גופי כלכלה בין-לאומים (כמו הבנק העולמי או ארגון הבריאות העולמי) וקבוצת בילדרברג.
אולם לפני שנמשיך לאיך הם מתכוונים לבצע את התוכנית שלהם עלינו לתהות בנוגע ל"למה". הדעות בנושא מחולקות:

1. חלק טוענים שמטרתו הסופית של האיחוד הכלכלי הזה הוא ליצור חברה צרכנית עולמית שבה אנחנו נהווה לא יותר מארנקים מהלכים. מטרתם היא בעצם אך ורק לצבור עוד כסף ועוצמה משום תאוות בצע שלא יודעת שובע.

2. אחרים רואים את הכוח הזה כאחד ששואף בסופו של דבר לבטל את הקפיטליזם (ההון הפרטי) לטובת חברה סוציליאסטית מוחלטת. אולם בכדי שחברה סוציאליסטית תוכל להתקיים עליהם קודם להפיל את העולם על ברכיו ולכפות עליו את אותה כלכלה עולמית.

הוויכוח בנושא ער אך אין זה משנה איזו מטרה אתם רואים כנכונה יותר. מדוע? משום שהאמצעים להגשמת אותן מטרות דומים אצל כול התיאוריות לשני סוגים עיקריים:

1. שיתוף ואיחוד כלכלי- "הכפר הגלובאלי", מושג שהוטבע על ידי מרשל מקלוהן ב1959, הוא היעד אליו חותרים תהליכי הגלובליזציה. במילים אחרות הגלובליזציה, שמנוהלת על ידי גופים כלכלים, מאחדת כלכלות מקומיות לכלכלה עולמית אחת ומנסה לטשטש את הסממנים הלאומיים של העמים השונים (נותן נק' מבט שונה על חגיגות הסילבסטר, לא?) בדרך לממשלה עולמית אחת.

2. משבר כלכלי- כפי שכבר הזכרתי מס' פעמים האומות וההמון אינם חושבים בהיגיון בזמן משבר ובעולמנו כיום משבר כלכלי הוא אחד החמורים שבהם. המשבר הכלכלי הנוכחי, שיש הטוענים שהונדס, אם יגדל לקנה המידה של השפל הכלכלי הגדול או קרוב לו, יביא לזעזוע של אומות ולהפיכת הזירה הבין לאומית שגם ככה נפיצה לנפיצה עוד יותר. בתקופת המשבר שתבוא יכולה ה"קבוצה"(אותם גורמים כלכלים רבי עוצמה) להשתמש במשאביה בשביל לקנות את האומות שפשטו את הרגל, פשוטו כמשמעו. כמו כן אני רוצה להעלות השערה שהמשבר נועד גם בשביל להחליש את כוחן של רוסיה וסין שסביר להניח לא תחת השליטה של ה"קבוצה".

לסיכום ניתן לומר שהענף הכלכלי מציג לפנינו עולם בו אילי-הון וגופים כלכלים מנהלים את שאר העולם כאילו היה בובת חוטים. ההשקפה הזאת, בעודה מטופחת על ידי אותו ענף, מהווה בסיס גם לתיאוריות רבות ואחרות ולכן ניתן להחשיב אותה כבסיס מרכזי לתיאוריות NWO שונות.

חומר קריאה נוסף-
1. כיצד הבנקאים העולמים (International Bankers) יצרו בנקים, מלחמות וכו'- סיכום של מאמר רחב ביותר על איך גופים כלכלים מנהלים את המציאות ב200 השנה האחרונות (לינק לאותו מאמר נמצא בתחילת הסיכום).
2. The Origins of the Overclass- המאמר מציג את תהליך היווצרותו של "מעמד על", המכיל בתוכו טייקונים, פוליטיקאים וכו', העומד במרכז רבות מהתיאוריות הכלכליות של הNWO.
3. The Criminal High Cabal- הצגה את פשעיהם של קבוצת הקושרים הכלכלית לאורך ההיסטוריה. יהיו כאלו שימצאו עניין מיוחד בחברות האמריקאיות שעזרו להיטלר לבנות את מכונת המלחמה שלו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2008, 20:18
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "סדר עולמי חדש- הענף הכלכלי או "חלום השליטה של הבנקאי""

ניתוח מעולה!
ואני מצטער שרק עכשיו התפנתי לקרוא את זה...

אני רק חולק מעט על סעיף 1 שאותו ציינת:
ציטוט:
1. חלק טוענים שמטרתו הסופית של האיחוד הכלכלי הזה הוא ליצור חברה צרכנית עולמית שבה אנחנו נהווה לא יותר מארנקים מהלכים. מטרתם היא בעצם אך ורק לצבור עוד כסף ועוצמה משום תאוות בצע שלא יודעת שובע.

לצערי, המטרה היא לא כסף, יש להם את כל הכסף שבעולם - הם בעסקי הדפסת הכסף,
לא לא, לצערנו המטרה היא שטנית יותר, אפלה יותר ממה שאפילו ניתן לדמיין,
הם רוצים לטהר את העולם מבני האדם, ולשמור את הזן העליון כשומר הארץ,
ממש כמו שרצה לעשות הרייך השלישי, ואולי בגלל שעומדים מאחורי שני אלה אותם קבוצות כח...
ישן 25-10-2008, 20:51
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "כשאני מבטיח אני גם מקיים ;)"

כמו שאמרת "הענף" הכלכלי, כשמו כן הוא. הוא רק ענף אחד בעץ העבות של הסאגה האפית הזו של האילומנטי,
וסרטים כמו זייגיסט מציגים את זה כל כך יפה, מדובר באותה קבוצת נאורים שניתן להתחקות אחרי מקורותיה
עוד מימי המצרים והמאיה, זה לא בהכרח המשפחות או האנשים - אלא הקבוצות והאידיאל הכללי.
שנאת האדם, שהולידה את כל נושא היוג'ניקה (והניסויים בשואה בהחלט היו חלק גדול מזה),
עידוד הפלות, וזריקות שונות שניתנות לילדים עם פאטוגנים של סרטן חי והורמונים מזיקים,
הם כולם במטרה לעצור את קצב התרבות האדם, האמונה הגדולה הראשונית היא ב"גאיה",
הדת של אותן קבוצות כח היא בעצם האמונה הפאגנית העתיקה לאדמה "גאיה",
היו גם רמזים על כך שזה יהיה השם אותו ירצו לתת לכדור הארץ אחרי "הטיהור",
אפשר למצוא רמזים לזה למשל במשחק פיינל פנטזי, שזו לא הפעם הראשונה
שאנשי מדיה כגון יוצרי משחקים עוסקים בנבואות בעלות מכנה משותף, ממשלה עולמית, ערי גטו ענקיות, וכו'..,

בקיצור זה עץ ענקי שמשתרע כמעט כאורכה של האנושות, והענף הכלכלי שציינת,
הוא בעצם רק ענף קטן מאוד בהשוואה לעץ הענק הזה שמלווה את ההיסטוריה שלנו.
בימינו אולם, הכל מוביל למטרה אחת, והכלכלה היא רק עוד כלי משחק בארסנל הצעצועים של הגדולים...
ישן 26-10-2008, 16:51
צלמית המשתמש של הקרדינל

העץ צריך גזימה והעיוור זקוק לכלב נחייה חדש
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "כמו שאמרת "הענף" הכלכלי, כשמו..."

הדימוי הרגיל לקונספירטורים הוא אנשים המנסים בעזרת זכוכית מגדלת לחבר פאזל ענק שלפעמים חתיכות קטנות ממנו נגלות אולם ככל שאני עד ליותר טיעונים בנוגע לאילומנטי, הבונים החופשיים וכו' אני חושב שצריך להשוות אותם לעיוורים שכלב הנחייה שלהם הוא מי שהם מחפשים.
האשמות כנגד האילומנטי כגון הפלות ופגאניות מקורן בכנסייה הקתולית ובאנשי הסדר הישן שנחרדו לנוכח המחשבה שמישהו מנסה לקחת מהם את הכוח. העדות לכך היא שהאילומנטי כפי שהם מוצגים היום (כשקיים ספק גדול אם הם בכלל באמת קיימים עדיין) מוצגים כמשהו שחוטא לכל רעיונות הנאורות שבהם דגלה הקבוצה, כמפלצות פגאניות שמטרתן היחידה לשעבד את בני אדם, דבר שמתאים בול לדמגוגיה הידועה של הכנסייה.
וכך מבלי משים אנו הופכים אנשים למפלצות גזעניות שמטרתן להשמיד את המוני האדם וליצור גזע עליון בכל מיני דרכים (ואשמח אם תשלח לי קישור לעדויות על הזרקת פטוגני סרטן חיים לילדים). ועל מה זה מתבסס? כבר כיום יודעים שהאוכלוסיה האנושית תתייצב ולכן אין להם צורך להגביל את קצב התרבות האדם. כמו כן תחום המחקר הרפואי ממשיך לדהור במהירות אל עבר הנקודה בה בני-אדם יחיו יותר זמן ביחד עם העלאת איכות החיים שלהם. ואני לא אומר את זה מפני "תעמולה" מסוג זה או אחר אלא ממעקב מתמיד אחרי מחקרים מדעיים ופיתוחים טכנולוגיים.
אינני שולל את קיומה של קבוצה כלכלית בעלת אינטרסים, כי ידוע עד כמה הכסף מעוור את עיני האנשים, אך אני לא חושב שמטרתם הסופית היא השמדת רוב הגזע האנושי. וחוץ מזה, הרבה אנשים כותבים על עתיד אפוקליפטי פשוט מפני שזה הרבה יותר מעניין מאיזו אוטופיה משעממת

ישן 26-10-2008, 18:51
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
מידע נוסף
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "העץ צריך גזימה והעיוור זקוק לכלב נחייה חדש"

אוקי, אז לגבי כל נושא הפאגניות יש הרבה עדויות הסטוריות לכך למי שיתאמץ ויחפור,
בעיניי הכי רלוונטית לימינו, היא "הובהימיין גרוב", נשיאים ראשי בנקים עולמיים ואנשי כח אחרים,
נפגשים כדי לעסוק בטקסים פאגנים המהללים את "מולך" השטני בצורת הינשוף ומקריבים בובת דמוי אדם,
אם זה לא שטני ופאגני, וזה לא מפלצתי מספיק - אז קשה לי לנחש מה כן,
חברים בגרוב כללו במשך השנים את הבושים, ביל קלינטון, רונלד רייגן, הנרי קיסינג'ר (שצולם מתהולל בבגדי נשים שם) והרשימה ממשיכה...

הנה קטע החשיפה של אלכס ג'ונס מהבוהימיין גרוב

הנה הסבר נוסף (עם תמונות נוספות שחשוב לראות!)

והסרט המלא

http://video.google.com/videoplay?d...ove&hl=en&dur=3

ולנושא אחר עליו דיברנו, הזריקות "חיסון" שכמעט וכופים בכח על הציבור המטומטם,
בדרכים פסולות כמו לשקר להורים ולומר שזה מחוייב עפ"י החוק (שקר גמור).

בוא נתחיל ממה שנקרא "קרוב לבית", החיסונים המסוכנים שקופות החולים לוחצות על הציבור לקבל.
כמו שנחשף בפרק שעסק בנושא בסדרה החשובה לצפיה, "מה הורג אותנו":
http://docu.nana10.co.il/Article/?A...&sid=186&pid=48

עכשיו נעבור איך לא לארה"ב, משם מוצנחות אלינו כל הוראות החיים (איפה נקנה,מה נאכל ומה נשתה)

כתבה שקרית על חיסונים המכילים כספית רעילה, שטוענת בניגוד גמור למציאות שכספית היא "דבר בריא",
כמובן שהציבור האמריקאי מורכב מאנשים הסובלים ממוות מוחי, אפשר להגיד להם הכל, העיקר שזה הטלויזיה אמרה:

בנוסף לכך, החיסון נגד "סרטן צוואר הרחם" שגם בארץ זכה להפצצות של פרסום על הציבור הנאיבי,
הוא עוד בלוף שהגיע אלינו מארה"ב, שם נחשף כל נושא חיסוני ה HPV (הומאנפאפילומה ווירוס)והתוצאות ההרסניות שלו.

אחרי שהושתל לציבור הבלוף:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ואחרי שנחשפו הנזקים שהחיסון גורם:

http://www.infowars.com/articles/sc...tion_images.htm

עכשיו מגיע הכפיה בחוק:

http://www.nytimes.com/2007/02/17/h...r=1&oref=slogin

כמובן חיסון ה HPV הוא לא החיסון היחיד, החיסונים שניתנים לציבור ובעיקר לילדים רכים,
עם מערכת חלשה שלא יכולה להתמודד עם החיסונים ההרסניים האלה, הם תוצר של חברות התרופות
שעושות לובי אגרסיבי על קופות החולים בעולם, ועל חברות אישורי התרופות,
אותן חברות תרופות שהן תאגידי ענק, תמיד מתחברות בדרך עקיפה כזו או אחרת,
לתאגידי ענק אחרים, וכך למעשה מסתובב לו הגלגל הענקי הזה שבו מדובר.

• פגיעה כלכלית
  • פגיעה בריאותית
  • פגיעה מוראלית (מלחמה בינלאומית\אסון)
כל אלה הם חלק מחזונם של אדוני העולם המתחבאים, לעצב עולם חדש כרצונם ולהרוס את הישן.
כן זה נשמע כמו פנטזיה, זה גדול מדי ורחב מדי להיות הגיוני, ולכן זה כל כך לא יאומן,
כמו שנאמר כבר יותר מפעם - ככל שהשקר גדול יותר, כך יותר אנשים יאמינו לו...

אני מקווה שאני טועה, מקווה מאוד - לצערי אבל, עם כל שנה שחולפת, אני לומד שהמצב חמור בהרבה מאשר דמיינתי..

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 26-10-2008 בשעה 21:59.
ישן 26-10-2008, 21:23
צלמית המשתמש של הקרדינל

אכן, טורד מנוחה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מידע נוסף"

אולם אני חושב שעלינו לצעוד צעד אחד לאחור ולתהות מה מתחולל אל מול עינינו.
נתחיל עם הבוהימיין גרוב-
הבוהימיין גרוב מאורגן על ידי מועדון פרטי מסן-פרנסיסקו שמטרתו להעניק מעט תרבות ואומנות. הבוהימיין גרוב הוא אחד האתרים המרכזים של המועדון ושם נערכות כל אותן פגישות בין פוליטיקאים, אנשי עסקים, אומנים ועוד כל מיני. האירוע הזה, עד כהמ שהוא נראה לי, נראה יותר כמו ניקוי ראש מאשר ועידת כינוס לקביעת התכוניות לשנה הקרובה.
כך גם יש לבחון את הטקס שאנו רואים- ראשית, מי קבע שהינשוף הוא "מולך"? המולך מתואר בדרך כלל כיצור מקורנן שאין לו שום דימיון לינשוף. כמו כן הינשוף הוא גם סמל החוכמה והידע, כפי שלמשל שימש כחיה של אתנה, אלת החוכמה היוונית וכך הם גם פונים אל הפסל המגודל הזה כסמל חוכמה ותבונה.
שנית, הקורבן מכונה "The Dull Care" שיכול להיות מפורש כ"דאגה המשעממת " והוא נשרף בטקס במהלך אירוע שנועד לתת לאנשים קצת שקט מהעולם החיצון. לפי הפרשנות הזאת כול הטקס הזה הוא פשוט הצגה מפוארת שנועדה לומר- "תהיו רגועים ואל תחשבו על הדאגות שלכם".

ובנוגע לדוגמאות שהבאת-
1. הסרטון, עד כמה שהצלחתי להבין, מדבר על שני מחקרים שתומכים בכך שחיסונים מבוססי כספית טובים לבריאות ילדים. אני אפילו לא משלה את עצמי שיכול להיות שיש אמת במחקרים האלה- כספית מסכנת את הבריאות והוכחה אחת לזה היא איוון האיום (הצאר הרוסי, כנראה, היה בעל מזג איום משום שלקח תרופות מבוססות כספית). אולם אינני חושב שהFDA יאשר את החיסונים האלה.
2. 16 מיליון מנות של הגארדסיל יוצרו ו-8 מיליון מהן שומשו כדי לחסן (כפי שנכתב בכתבה עצמה). מתוך כל אותם 8 מיליון היו רק 9,749 דיווחים על תופעות לוואי. כשלעצמו זה נראה המון אך אם משווים לכלל האנשים שחוסנו מדובר בפחות מאחוז! והרי באופן סטיסטי חיסונים יכולים לפגוע במחוסן. כשאנשים חוסנו נגד פוליו (גם בארץ) היו מקרים שהחיסון עשה את התוצאה ההפוכה ועדיין הפוליו הפך מפחדם הגדול ביותר של ההורים למשהו שכבר לא ממש שומעים עליו.
3. הסרטון שמדבר על כך שהFDA ידעו שאין קשר בין HPV לסרטן צוואר הרחם נשמע לי תמוהה ואני אגיד לך למה- ראשית הצהרת העיתונות מ2003 תקפה לידע המדעי עד 2003. האם לא אפשרי שהיו מחקרים בנושא שהיו משנים את עמדת הFDA? ושנית, אני לא קראתי איזה משפט שאומר שHPV לא גורם לסרטן צוואר הרחם, רק שברוב המקרים הוא לא מזיק וזה נגרם מכך שרק כמה זנים ספציפיים של הווירוס גורמים לסרטן, אחרים ליבלות באיברי מין ויש כאלו שבכלל לא מזיקים.

אולם הרשה לי לציין משהו- כל מה שאני מעלה כאן הוא פרשנות שלי שמבוססת על מה שאני יודע ורואה כרגע. אתה יותר ממוזמן להצטרף לבועת השלווה או לחלופין לפוצץ אותה

ישן 27-10-2008, 16:16
צלמית המשתמש של הקרדינל

מדוע טקסים פגאניים?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תראה, על הרבה נושאים אפשר..."

מה שאנחנו רואים, אם זה טקס ואם לא, רווי עד כדי טביעה בסימבוליות וסימבוליות יכולה להתפרש בכל מיני מובנים. הסימבוליות שנתמכת כאן היא אכן של שחרור לחץ ויציאה מדאגות וזה מתחיל עם הכינוי של הקורבן דמויי אדם (שיכול להיות דמוי אדם כדי להראות את האנושיות שבדאגה) ועד למילים במהלך הטקס.
בנוגע לתמונות- אכן, זה נראה מוזר ומזעזע אך אני רוצה לדעת עוד מידע: מה מקור התמונה, האם יש עוד תמונות מאותו אירוע וכו'. אלכס ג'ונס ישר קובע לי מה העמדה שלי (כמו בקביעה שמדובר במולך ללא שום הצאה של הסבר אחר) ולכן אני רוצה לראות את התמונות ולדעת גם איפה זה התרחש? כי לי זה נראה כמו המון רב של אנשים שמתקבצים ולא כטקס מסודר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר