לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2008, 12:44
  StrAtoS StrAtoS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.03
הוא לא נגד ישראל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "וידיאו על סדר עולמי חדש"

הוא פשוט אומר שאלה שמנסים ליצור פה סדר עולמי חדש משתמשים בישראל ובערבים כתירוץ להתחיל מלחמות ולשנות דברים לייצירת עולם ללא דת , אטאיסטי.
הוא אמר שאלוהים מגן בעצמו על ישראל לכן ארה"ב לא צריכה לעשות את זה , הרי לא כתוב בתורה שמדינה אחרת צריכה לעזור לישראל , וזה הטעיון שלו שלכאורה מוכיח שהאינטרס של אלה שרוצים סדר עולמי חדש לא קשור לנצרות .

אני מסכים עם הקטע שדתות גורמות לרוב המלחמות .
אני בעצמי אטאיסט וחושב שאם העולם כולו לא היה מאמין באלוהים ולא היו דתות בכלל הרבה מלחמות וויכוחים וטרוריסטים לא היו נוצרים.
אבל אני לא מאמין ש"בוש" השתתף באיזה כת כי אם הוא באמת אטאיסט (ותומך בסדר עולמי חדש) הוא גם לא היה מאמין לשום כת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2008, 22:08
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
במשך כל הסרטון ציפיתי למילה "אנטי-כרייסט"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "וידיאו על סדר עולמי חדש"

אך כנראה שהוא החליט לחסוך מאיתנו את החיה, מספרה ומה היא תעשה לנו (הלא-נוצרים).
בכל מקרה הסרטון הזה מייצג חלק מענף של תיאוריית הסדר החדש- הענף הדתי. מדובר באנשים שרואים את הNWO כמשהו שיתבצע ע"י כוחות אנטי דתיים (כמו הקומוניזם בבריה"מ) בשביל למחוק את הנצרות מהעולם. כמובן, חלקם ולא רק הם רואים ביהודים כמרכיב בסדר החדש. חלק רואים בנו כוח המנהל, אחרים כסימן (החזון על פי יוחנן מדבר על התחלת הסוף בהקמתה המחודשת של מדינת ישראל. אתם לא באמת חושבים שאנגליקנים נוצרים תומכים בנו מפני שזה נחמד, נכון?).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-10-2008, 19:30
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אף אחד לא שם לב לרמז בסוף הסרט?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "במשך כל הסרטון ציפיתי למילה "אנטי-כרייסט""

בסוף הסרטון מציג העורך תמונה שבעצם אומרת הכל:
דמות חוצן אפורה, יכול להיות שהוא פשוט העדיף לא להכניס את הנושא הזה גם לסרט(כי לאנשים גם ככה קשה לעכל את רעיון הNWO).

הבעיה היא שאנשים לא מבינים את ההסטוריה האמיתית של העולם שלנו, ולכן קשה להם להבין את רעיון הNWO, וכ'ו...
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 24-10-2008, 13:56
  AVIMOAS AVIMOAS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.08
הרבה זמן לא ביקרתי פה וחבל ליראות שכלום לא חדש
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "השילוב של חוצנים עם כל נושא ה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
השילוב של חוצנים עם כל נושא ה NWO נשמע די הזוי, יכול להיות שהוא פשוט החליט להיות קצת "אובר-דרמטי",
וחבל כי זה בדיוק מסוג הדברים שמרחיקים אנשים מללמוד את הנושאים החשובים האלה.

לאנס אני מתחיל לחשוש ממך .
מה זה הקשר ניראה לך הזוי ?
העניין מחובר! מי חוצב על הירח? למי יש כלי תעופה שלא מונעים באנרגיה שהמקור שלה בדינוזאורים מתים או אנרגיה גרעינית
דיי הנושא הזה פתוח וכל המידע בחוץ יש רק כמה אנשים כמוך שמפריעים לחלק של הציבור לגלות את האמת
אגב בשבילי הNWO
זה OPEC זה והמדינות החברות ולדעתי הגוף הזה מעסיק המון סוכנים ברשתות חברתיות בחול שעסוקים בלהכפיש את ישראל זה הגוף שמרוויח מזיהום העולם ואף פעם יפסיק= OPEC

ישן 24-10-2008, 15:06

לאנס, יש המון המון הוכחות...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תשמע, יש בקהילת הקונספירציה..."

לדעתי האישית הציבור עדיין לא מסוגל לעכל את זה, והוא מתייחס לכל תחום העבמי"ם וחוצנים כמשהוא לא הגיוני, מדע בדיוני אם תרצה, ולדעתי זאתי גם הסיבה שהפורום שהצעתי לא נפתח, וגם זו הסיבה שאתה חושב ככה(מסתייג מתחום החוצנים).

ע"פ מחקרים רבים מאוד שקראתי על כל תחום הNWO, קיים קשר חזק מאוד לתחום החוצנים, כפי שאתה בטח יודע השורשים המוקדמים של משפחות השליטה הקשורות לNWO, החל בבל, התפשט למצרים, ומשם לאירופה, בריטניה, ארה"ב וכ'ו...

אך הקשר הקדום יותר מתקשר לממלכת שומר, ואף לתקופת אטלנטיס(לפני 12,000 שנה בערך).

אני לא רוצה להכביד יותר מדיי במילים, בגלל שאנשים בטח לא מבינים על מה אני מדבר, לכן אפסיק פה, אני רק מקווה שאנשים כן ינסו לחשובה מחוץ לבועה בה הם חיים, שיתחילו להבין שקיים עוד עולם חוץ מזה שאנו מכירים.

*)אגב, אם זה מעניין אותך, רק לפני מספר ימים דיווח קצין בכיר בחיל האוויר האמריקאי כי הוא חזה בחללית חוצנים בסדר גודל של עיר, לפני מספר חודשים הייתה עדות המונית לכך גם בטקסס(כלל משרד השרי, קצינים, ואנשים רגילים-בטח שלא חולי נפש), לאחרונה ציין אסטרונאוט אמריקאי בכיר, שהיה בן הראשונים שצעד על הירח, כי במהלך משימות אפולו נראו חלליות חוצנים ליד המעבורת, וכי נאסר עליהם לדבר על כך, תוסיף לחבורה גם את באז אולדרין, ותקבל תמונה נחמדה.

אתה יכול לבחור לבד אם להאמין או לא, אבל רק תדע שזה קיים.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 24-10-2008, 16:36

שוב, זה הוכח אחרת...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "פעם נשאל ראש לוקהיד מרטין"

אני מתחיל להישמע כמו תקליט שבור,

ישנו היום פרוייקט בקנה מידה עצום שנקרא "פרוייקט החשיפה" (מקורי מאוד :-) ), ומשתתפים בו מאות פרופסורים,מדענים בכירים,עובדי היי-טק,אסטרונאוטים וכ'ו, אשר נחשפו במהלך השנים לטיוח מצד הממשלות השונות בכל הנוגע לעבמי"ם וחוצנים-ובפרויקט הזה הם חושפים הכל(כולל הוכחות).

לא צריך להתפלא מדוע אין לפרוייקט שלהם יותר מדיי חשיפה, הרי זה ידוע שלמשפחות העל בעולם יש שליטה מוחלטת על התקשורת, ורק ערוצים בודדים מצליחים לשדר פה ושם, עם זאת, אני מניח שקיימת החלטה לבצע חשיפה (בצורה הדרגתית)מצד הממשלות, ולכן אנו עדים לתוכניות טלוויזיה כמו של לארי קינג שדן רבות על התחום הזה.

בכל מקרה, קרדינל, מפתיע אותי מאוד שאדם מלומד כמוך לא טרח לחקור את הנושא(או שאתה גם כן שבע ממה שהאכילו אותך במהלך השנים?)

*אגב

אם אותו "מנהל" מלוקהיד אמר דברים נכונים, אז הרי שהיום יש לארה"ב יכולות לנוע במרחב ללא הגבלת זמן, לשלוח משלחות למערכות שמש אחרות, ולבנות ספינות מלחמה אוויריות בגודל של עשרות ק"מ-בהחלט מרשים!

(אם זה מעניין אותך-מה שכן יש לאמריקאים, זה שרידים של חלליות, והם חוקרים אותם כבר עשרות שנים בהנדסה לאחור, והם בקושי הבינו משהו, אבל המשהו הזה אפשר להם לפתח את כל תחום החמקנות, ועוד דברים נפלאים בתחום האוויוניקה)

נ.ב לאגב*

קיימים צילומים של - נ.א.ס.א - ובהם נראים עצמים אשר מתקרבים לכדוה"א ומשנים כיוון חזרה(אני חוזר ומדגיש של: -נ.א.ס.א-)ומיותר לציין שלא קיים מטאור/אסטרואיד/תופעת טבע, שמאפשרת דבר כזה.

אגב קיימים גם צילומים של חלליות חוצנים אשר מתקרבות לכדוה"א וסופגות אש לייזר, ואז מתרחקות-ושוב, מדובר בצילומים מקוריים, שלא הוכחו כזיוף עד עצם היום הזה.

ישן 24-10-2008, 17:35
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "שוב, זה הוכח אחרת..."

אני מצטרף לדעתו של אטלנטיס.
יתכן ויש קשר הדוק בין תופעת החוצנים לסדר עולמי חדש.
אי אפשר להתעלם יותר מהאנשים הרצניים מאוד ובעלי תפקידים רמי דרג בפרוייקט החשיפה.
אי אפשר להתעלם ולא לשאול מדוע מתבצע נסיון טיוח רחב היקף ע"י כל כך הרבה ממשלות ובמשך כל כך הרבה שנים. מצד שני, אנחנו מתחילים להחשף לאחרונה לחומרים שהיו מסווגים ביותר, כמו הד"ח שבריטניה שחררה רק לפני כמה ימים. אולי זו הכנת דעת הקהל כשם שאזהרות בכירים לאסון מתקרב רומזות לכך?
ימים יגידו...

הבעיה היא שרוב האוכלוסיה מתקשה לקבל את העובדה שקונספירציות ע"י ממשלות צללים התרחשו ומתרחשות בשעה זו. תוסיף לזה את המילה "חייזרים" , ומיד יבטלו אותך בהינף יד וימליצו על אישפוז כפוי.

יש המון חומר מעניין בנושא שכולו מבוסס על על חומרים רשמיים כמו נאס"א, ודי לאחרונה ע"י סוכנות החלל
האירופאית, אבל אולי כדאי יהיה לפתוח שרשור חדש בפורום בנושא.

ישן 24-10-2008, 17:50

סרט העיניין הוא שמר לאנס אוסר על עיניין הUFO
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "שוב, זה הוכח אחרת..."

פה בפורום ומפנה לפורום חיצונים וזה קצת מצחיק כי הנושא הוא 1 מחובר זהה אותו דבר
ואגב ביו טיוב תוך 4 חודש הצלחתי להוכיח את העיניין לבטח {וגם להיתנגח עם כל אנטשמי ברשת}
הקטע הבאמת אבסורד שעניין החשיפה חשוב לנו כעם השיחרור מהתלות בדלק והורדת הכוח של מדינות ערב.
חבל שלא כולם רואין את הנושא הזה כמוני
ואגב לאנס השימוש שלך בדברי והפיכתם לאירוניה לדוגמא -"חייזרים ודינוזאורים מתים"
הוא שימוש קלאסי של הפיכת נושאים רציינים לבדיחה ואתה יודע מי מישתמש בשיטה הזו אני מכיר כמה אירגונים שזה ברוטינה שלהם
ואגב וידאו שמסביר טוב מימני את הקשר ואת הנושא בבקשה מצורפת הסטיסטיקה מהיום כדאי שתראו שיש אנשים שכן מסכימים שהעיניין קשור
#46 - Most Discussed (Today) - Science & Technology - Global
#40 - Most Responded (Today) - Science & Technology - Global
#41 - Most Viewed (Today) - Science & Technology - Australia
#67 - Most Viewed (Today) - Science & Technology - Canada
#60 - Most Viewed (Today) - Science & Technology
#55 - Most Viewed (Today) - Science & Technology - Ireland
#28 - Most Viewed (Today) - Science & Technology - New Zealand
#7 - Most Viewed (Today) - Science & Technology - Israel
#80 - Most Viewed (Today) - Science & Technology - Global
#74 - Most Viewed (Today) - Science & Technology - Italy
#92 - Most Viewed (Today) - Science & Technology - Netherlands
#90 - Most Viewed (Today) - Science & Technology - Sweden
#44 - Most Viewed (This Week) - Science & Technology - Israel
#10 - Top Favorited (Today) - Science & Technology - Global
#66 - Top Favorited (This Week) - Science & Technology - Global
#11 - Top Rated (Today) - Science & Technology - Global
#54 - Top Rated (This Week) - Science & Technology - Global

נערך לאחרונה ע"י AVIMOAS בתאריך 24-10-2008 בשעה 17:53.
ישן 24-10-2008, 18:35

הדאגה של לאנס היא מוצדקת...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי AVIMOAS שמתחילה ב "העיניין הוא שמר לאנס אוסר על עיניין הUFO"

הוא "חושש" שהפורום הזה ייסחף לתחום העבמי"ם והחוצנים, לצערי לאנס לא מבין שהתחומים הללו חופפים זה את זה, ואינם ניתנים להפרדה.

הרי רעיון הNWO לא נולד איי שם בבואריה לפני כמה מאות שנים, הוא נולד לפני אלפי שנים, והוא פשוט מצליח לשרוד עד היום(במסווה שונה בכל פעם) אבל עדיין יש מישהו שמזיז את החוטים, ויש לו קשר לאותה עת עתיקה, עם הזמן אני אפרט יותר.

ישן 24-10-2008, 19:13

סרט לא צריך להיסחף לחוצנים אנחנו כבר שם
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "הדאגה של לאנס היא מוצדקת..."

ועזוב תאוריות קשר חפש את ספר חנוך אחד הספרים החיצוניים לתנך שהבחור שהחליט מה יכלול הספר החליט להשאיר אותו בחוץ כי הוא ניראה לו הזוי או משהו למרות שמבחינת הזמנים הוא ספר קדום מסופר שם על חנוך שה" אהב אותו לקח אותו לסיבוב לשבעת המרומים{כוכבים לפי הספר}
והראה לחנוך אייך הוא ה" שם אותנו בעוד מקומות אחרי עוד דברים שאני כבר ממש לא זוכר הוא מחזיר אותו לכדור הארץ נותן לו חיי נצח ומבקש מימנו לספר הלאה לכולם.
אגב הרמבמ מאוד אהב לצוטט מהספר חפש תוריד יש באינטרנט
ולנושא של האנרגיה בבקשה עוד הוכחה שהכל קשור -
זה ה 10 דקות הראשונות מתוך 5 פרקים של ספיישל מעולה של שABC שהורדתי בביטרונט ישר ששודר חילקתי לחלקים
והעלתי ליוטיוב ובנתיים עוד לא הורידו לי .
מה שבאמת עצוב שלדבר כזה יש פחות 500 צפיות ב30 יום וווידאו משעמם שאני שם של UFO צבאי סטנדרטי יכול לעבור 100.000 צפיות בשבוע .

ישן 24-10-2008, 19:22
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
חבל שאתה מתלהם במקום לדייק...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי AVIMOAS שמתחילה ב "העיניין הוא שמר לאנס אוסר על עיניין הUFO"

הדיונים על UFO לא אסורים אלא מוגבלים לתחומי תאוריות קשר.

זאת אומרת, שאם יש לך תאוריית קשר שמשפיעה על האוכלוסייה ועם סימוכין לגיטימי,
זה לא משנה לי אם מדובר ב UFO או לא - מה שאני מדגיש בתקנון הפורום הוא זה:

הפורום הוא פורום תאוריות קשר, לא פורום עבמים ולא פורום תופעות לא מוסברות,
מה הכוונה? הכוונה היא שאתה יכול לפתוח דיון למשל על הטיוח של רוזוול,
אבל אתה לא יכול לפתוח דיון על "תצפית עב"מ שצולמה בתל אביב", למה? ככה,
כי זו לא תאוריית קשר, זו עדות למחזה שנחשב עדיין בגדר על-טבעי, אין פה קשירת קשר כלשהיא.

לעומת זאת, אם אתה יודע ומכיר, תאורית קשירת קשר שמעורבים בה חוצנים לכאורה,
נניח למשל: גנרל אמריקאי שמודה שארה"ב מפתחת טכנולוגיה חייזרית,
ושוב פעם יש לך על מה לבסס את זה (ורצוי משהו קונקרטי כמו דיווח עיתונאי, או עדות בווידאו),
אז אין לי שום בעיה עם זה, להיפך אדרבא - נשמח ללמוד על מידע שכזה.

אני פשוט שמתי לי מטרה אחת ברורה כשהקמתי את הפורום הזה,
וזה להפוך אותו כלי למידה לספקנים - וכדי לעשות את זה, חובה עליי לנקז
דברים שנראים בעיניי פיקנטריה לא מבוססת (ואני סתם מדבר בכלליות עכשיו).

אז שוב פעם, אם זו תאוריה שעוסקת באישים בעלי כח או בארגונים גדולים כמו ממשלות או צבאות,
ויש סימוכין כלשהן לבסס את התאוריה הזו, אנחנו הכתובת לזה - כל השאר, פשוט לא שייך...

שבת שלום.
ישן 25-10-2008, 11:43
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "כל מה שראיתי זה עב"מים"

הרצון שלך לראות דו"ח ממשלתי לביקור חוצנים, משול לחשיפה ממשלתית של הקנוניה סביב JFK, 9.11, ועוד ועוד. מה הסיכוי שזה יקרה? הרי לב ליבה של מהות הקונספירציה היא סודיות.

ברור לי שיש רבבות הזויים וזייפנים המרחיקים אותנו מחקר האמת, אבל עליך לזכור שלעג ("מסיבות פסיכולוגיות" לדבריך) הוא הנשק העיקרי של אלה המנסים לטייח עובדות, וזה נכון לגבי כל תיאורית קונספירציה, כך שהייתי נזהר משימוש בו.
ברור לי גם שלא כל עב"מ בהכרח מהווה הוכחה לקיום חיים מחוץלכדור הארץ, אלא שיש מקרים שהטכנולוגיה הנצפית, היא כמרחק שנות אור מהטכנולוגיה הנוכחית, ובמקרים מסויימים אף נוגדת את חוקי הפיסיקה שאנו מכירים כיום.

ולעניין, כמו שהמלצתי בעבר, חפשו את הסרט NASA tether incident המבוסס כולו על סרטים רשמיים. הסרט בן 3 שעות אבל המחצית הראשונה שלו היא חובה.

נערך לאחרונה ע"י Pilon בתאריך 25-10-2008 בשעה 11:47.
ישן 25-10-2008, 17:25
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בכוונה ל"דו"ח ממשלתי"
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "הרצון שלך לראות דו"ח ממשלתי..."

לא התכוונתי שממשלות העולם יודיעו "אנשים קטנים ומפחידים קיימים ואלו לא הצפון קוריאנים" אלא איזה דו"ח ממשלתי שיכיל עדויות על יצורים חוצניים ויספק חוות דעת מדעית בנושא. זה הכול ואני גם מודע שהדו"ח הזה לא יתמוך בטענה של קיומם של חוצנים אך לפחות ייתן הוכחה שמדובר בבעיה רצינית.
ועכשיו בנוגע ל"סיבות הפסיכולוגיות" שהזכרתי- קיים הבדל בין "זלזול" ובין ספקנות. להלן הסברים פסיכולוגים של תופעת "חטיפות החייזרים" שמסביר באופן ברור שהאנשים האלה לא משוגעים (ומעולם לא טענתי שהם כן) אלא פשוט מדמיינים מפגשים עם חייזרים.
לבסוף, אני לא יודע, אתה לא יודע ולא הרבה יודעים מה היא הטכנולוגיה הנוכחית והאם חוקי הפיזיקה שאנו מכירים באמת תקפים. הרי כבר היו מקרים בעבר של עב"מים שהתגלו לבסוף כפרוייקטים צבאיים, אז מדוע שהטיעון שמדובר בטכנולוגיה חייזרית תקף יותר מהטיעון שזו טכנולוגיה חשאית?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-10-2008, 13:06

סרט מה אתה ועדה שאתהצריך דוח ממשלתי?
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "כל מה שראיתי זה עב"מים"

מ
ציטוט:
במקור נכתב על ידי הקרדינל
המסמכים הבריטיים חושפים את קיומם של עב"מים, הסרטונים שהבאת מדברים על קיומם של עב"מים, כולם מצלמים עב"מים ורק אני תוהה לי- מישהו שכח את המשמעות של עב"ם?
למרות הקשר שהרבה אנשים עושים עב"ם-חייזר אני מסרב לבצע היקש לוגי שלא נשען על הכלום. בכדי שהיקש כזה יבוצע אני רוצה לראות דיווח ממשלתי על יצורים שלא מהעולם הזה ואני מדגיש- "דו"ח ממשלתי", לא חבורת אנשים שמסיבות פסיכולוגיות מדמיינים ביקורי חייזרים.

קראת תדוח הבריטי בכלל על מה אתה מדבר
ו תישאר בדעות שלך לי זה ממש לא מפריע
אחד כמוך שאחרי שקופר האסטרונאט סיפר על חייזרים ואחרי מיטשל האסטרונאט ועוד נשיאים שדיברו על הנושא ואנשים אחרים חכמים ומוכרים או שאתה לא חוקר מספיק או מפחד אז
למה שלמישהו יהיה רצון להוכיח משהו לך?
אם זה נחשב אדם הזוי אז כדאי לך לעשות חושבים עם עצמך קצת יותר..

ישן 25-10-2008, 16:21

סרט כן צודק גלשתי לאמת{ספאם}
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "עם כל הכבוד, זה כבר הופך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
עם כל הכבוד, זה כבר הופך להיות ספאם שסוטה מהנושא של האשכול,
והוא הוכחת קיום חוצנים או לא, שאני שוב מזכיר לכם שלא שייך לפורום.

כן גורדון קופר מספר לך שמסתרים מאיתנו שחוצנים ביקרו ושיש לנו פרויקטים משותפים איתם אתה צודק זה ספאם ואין קשר לתאוריות קונספירציה הרי כולנו למדנו על החציבה בירח בבית ספר.
תעשה לי טובה אתה רק יורה לעצמך ברגל ליקרוא לפוסטים שלי ספאם
ספאם של מה? של יו טיוב הרי אני יודע בידיוק כמה אנשים נכנסים מפרש לוידאו שלי כתוב בסטטיסטיקה ורק מכבוד הפורום הזה אני לא נוקב במספרים מדויקים
יש לי מיליון ארבע מאות ב3 חודש ש 150 כניסות זה מפה אז על איזה ספאם אתה מדבר
אני כותב גם בDisclose.tv
ובעוד 3 מקומות אחרים וכן אני עושה ספאם לאמת מותר לי.
מתלהם ספאם איזה עוד תארים יש לך בשבילי?
אבל עזוב אני לא יודע מה הסיבות שלך וזה לא משנה אז הנה שאלה לך איזה אירוע היסטורי עתידי ב ינואר 21 מיסתתר בקטע הבא? אני יכול רק לנחש..

נערך לאחרונה ע"י AVIMOAS בתאריך 25-10-2008 בשעה 16:24.
ישן 25-10-2008, 19:55
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי AVIMOAS שמתחילה ב "אבי לא אביב קשה לי ליפתוח..."

אוקי, אבי (סליחה )

שמע, גם אני לא חושב על הרבה ממה שכתוב כאן כתאוריה,
אבל זה גם לא קונצנזוס עיתונאי תסכים איתי ודאי.

לכן בחתימה שלי אני מציין "התאוריות של היום - הסקופים של מחר",
כלומר שאנחנו מביאים ומדווחים על עובדות עתידיות שכיום עדיין אין להן לגיטימציה להקרא "עובדות",
העובדה שהפורום מגדיר עצמו "תאורטי" גם לא מפעילה לחץ משפטי על האתר לעמוד מאחורי הדברים,
כמו למשל אם הדברים היו מפורסמים בפורום שאמור להיות של חדשות (דבר שעלול להביא למחיקה\נעילה).

לכן, אני חושב שגם אם אתה בפנים יודע שתאוריה כזו או אחרת, היא בעצם לא תאוריה,
עדיין זה המקום לשתף במידע חדש, ועובדה שיש תוצאות וגולשים לומדים פה דברים חדשים (כולל אני).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר