לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2008, 23:26
  yossi1010 yossi1010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
לא יכול יותר

אהלן חברה..
אני משתמש ותיק פה באתר אבל פתחתי משתמש חדש.
אז ככה אני בן 18,לפני גיוס קרבי(מאותר דובדבן) לדעתי יש לי אחלה חיים,חברים,משפחה,הכל תקין..חוץ ממישהי שאני לא יכול להיות איתה.
אני לא ממש יסביר למה אני לא יכול להיות איתה אני פשוט לא יכול ואני יושב פה עכשיו בבית עם חום ודמעות ולא אני לא חולה.
כל יום יש לי את המחשבה מה יקרה אם יום אחד אני יעלם,אם זה יוזיז למישהו.
אתם חושבים עכשיו שאני איזה בן אדם דכאוני,אז לא ממש לא ואם תראו אותי ביום יום אתם תראו בן אדם מוקף בחברים וחברות וכל היום מחייך,אבל הכל בשקר,הכל משחק אחד גדול.
אתם לא יודעים מה זה להסתכל במראה ולהגעל ממה שרואים,והרבה אנשים אמרו לי שאני נראה טוב אבל כנראה משהו דפוק בקופסה.
אני בכלל לא יודע מה העזרה שאני מבקש פה אבל הכתיבה הזאת הוציאה ממני הרבה דמעות,מצטער על החפירה.

נערך לאחרונה ע"י yossi1010 בתאריך 23-10-2008 בשעה 23:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2008, 10:42
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossi1010 שמתחילה ב "לא יכול יותר"

קודם כל, זה בריא לשחרר וכל הכבוד על זה.
שנית, מציעה לך להפסיק להגעל מעצמך, ובמקום זאת לנסות לתפוס את התמונה המלאה. אם אתה מוקף חברים, סימן שאתה אדם אהוד וטוב, וזו כבר נקודת פתיחה חיובית.

יכול להיות שמה שגורם לך להרגיש חסר ערך, זו הבדידות המסויימת הזו ביחס לאותה בחורה.
אני לא חושבת שאתה צריך לתת לאנשים מבחוץ להשפיע עליך מבפנים. עליך להיות חזק, אתה חייב להיות! תפרגן לעצמך על כל מה שאתה ועל כל מי שבחרת להיות.
אל תנתק את עצמך מהחברים ולא מהבילויים, כי זה חשוב.

קח את התקופה הזו כפרק זמן מוגדר בו אתה מרשה לעצמך להיות מעט מדוכדך, אבל לא יותר מזה!
אם תכנס לשירות הצבאי שלך מדוכא, זה ישפיע על כל החויה לרעה ולא תחזיק מעמד.
לפיכך, כדאי שתתחיל להתארגן על עצמך, לקחת את עצמך בידיים ולבחור מציאות!

אתה רוצה להרגיש טוב עם עצמך? תבחר להרגיש טוב עם עצמך!
הכל בידיים שלנו, וזה לא צחוק. אפשר לומר בהשאלה ש"מהרסייך ומחריבייך- ממך יצאו" (על אף שנאמר בהקשר אחר במקור), הכל מתוכך. תתחיל לבחור ולהנהיג את החיים.

תשלוט בעצמך ואל תהיה נשלט בידי גורמים כאלה ואחרים.

ישן 24-10-2008, 13:25
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossi1010 שמתחילה ב "לא יכול יותר"

קודם כל, אל תהיה בטוח שהאנשים שקוראים פה לא יודעים איך זה להרגיש את מה שאתה מרגיש. have some faith, we're all a little screwed up

דבר שני, לפעמים גם אם אנשים לא יכולים לעזור לך, עצם העובדה שאתה מספר את זה ומוציא את זה החוצה, עוזרת.

בקשר לזה שאתה נגעל כשאתה מסתכל במראה... האמת שזאת תופעה די מוכרת, יש לה שם שאני לא זוכרת בדיוק (משו כמו תסמונת המראה המעוותת באנגלית). היא קיימת בכולנו בצורה מזערית, אבל יש אנשים שזה ענין מאוד גדול אצלם וזה פוגע בהם בחיי היום- היום. במקרה הזה, לא משנה מה אחרים יגידו, כי בתת מודע שלך אתה יודע שאתה הרבה יותר מודע לעצמך ממה שאחרים מודעים אליך. אתה שם לב לפגמים הכי קטנים וזה משגע אותך ונותן לך תפיסה מאוד מעוותת של עצמך שאחרים לא רואים.
תשים לב, יכול להיות שאצלך זה משהו זמני, ובמקרה הזה, זאת הרגשה שהרבה מאיתנו עוברים, היא באה והולכת. אולי זה תלוי בחוסר בטחון, ביום לא טוב, בעצבנות וכ'ו.

גם המחשבה ההיא של "מה אני עושה פה? מי ישים לב אם אני אעלם?" אופיינית להרבה אנשים שנמצאים בדכאון. העובדה היא שאנשים כן ישימו לב, וכן יהיה להם אכפת. אבל לדעתי אתה צריך למצוא סיבות נוספות לחיים שלך, סיבות שקשורות בך, ולא באנשים אחרים. אתה חי בעולם הזה בעיקר בשבילך, לא בשביל אף אחד אחר. (ואגב אני ממליצה לך להציף באשכול "מה מניע אתכם לחיות?" שפורסם כאן לא מזמן.).

בכל אופן, אם אתה רואה שזה רציני, ונמשך לאורך זמן.... אני באמת מציעה לך לפנות לפסיכולוג בהקדם.

ישן 24-10-2008, 14:07
  משתמש זכר woper woper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי yossi1010 שמתחילה ב "הוא אוהב אותה והיא יודעת את..."

מסכים חלקית עם מרביוסה.. היא צודקת שהיא אומרת שהידידה הזאת לא רכוש של אף אחד וצריך לתת לה להחליט במי לבחור.
אבל
אני מבין גם את הצד שלך שאתהמפחד לפגוע בחבר שלך ומפחד לאבד את הידידה שלך בגלל מעשה לא נכון.
אבל שני
כמו שאמרת, יש פה גם את האלמנט של התירוץ, אתה מפחד לעשות צעד בגלל זה אתה מתרץ את זה בכך שאתה לא רוצה לאבד אותה כי היא ידידה שלך [קרה לי...].

אני לא רוצה להגיד לך סתם רעיון שיתברר כטיפשי.. תן לי לבדוק את העניין קצת.. אבל רק תגיד לי אם מה שכתבתי למעלה הוא נכון או שיש להוסיף/להחסיר דברים.

Canon 50D + Canon 70-200L + Sigma 17-70 + Canon 100Macro

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר