לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2008, 12:34
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הרב פורוש התבקש לתת עדות אופי, ובחכמתו הרבה אמר "אני לא נביא ולא בן נביא"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3613627,00.html
המועמד לראשות העיר תיאר את פגישתו עם ולס בעבר: "ההתרשמות שלי ממנו הוכיחה. אבל אני לא נביא ולא בן נביא כדי לדעת האם ההתרשמות מוכיחה שהוא רגוע ונוהג כפי שאדם העובד על עצמו יראה. זה האופי שלו. מסיים אוכל. עולה מיד ללימודים. יש לו חברותות. לומדים יחד".

------------------------------------------
הכותרת לכתבה הזו ניתנה ממני. אבל בYNET הם סילפו את הדברים, וכתבו כותרת מלאה ארס ושנאה בנוסח שמזכיר משהו כזה:

"יצחק רבין לחץ את ידו של הרוצח ערפאת ימח שמו וזכרו וגם נאות לקבל ביחד איתו פרס נובל לשלום".

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2008, 14:07
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לפי החוק הוא חייב לתת עדות אופי מה שהוא יודע עליו.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מה ? מה עניין רבין ? אין בך..."

וזה מה שהוא עשה.

האם הוא אמר לדעת האם היה פה רצח, הריגה או שגגה, זה אין באפשרותו לדעת, זה כבר עניינו של בית המשפט.

אבל הרב פורוש היה מספיק חכם להדגיש שהוא לא בא לתת פסקי דין ולא לספר מה התרחש בגלל שהוא לא נביא.

יצחק רבין נתן נשק למחבלים רוצחים שרצחו אלפי ילדים. וזה כל ההבדל. פורוש לא נתן נשק לבחור הזה ולא פרס נובל לשלום.

אם אתה יודע להשתלח בדמגוגיה, קודם כול תעשה את זה נגד מי שהכשיר את הרוצח הכי איום בהיסטוריה הלאומית שלנו שבכוונתו היה להשמיד את כולנו (אם זה רק היה באפשרותו חס ושלום), ואחר כך תבוא בטענות לפורוש שלא הכשיר את הרוצח וגם מדובר בסוג אחר לגמרי, כמו שהבית משפט יודע את זה ודן בזה בכובד ראש בלי דמגוגי זולה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 27-10-2008 בשעה 14:24.
ישן 27-10-2008, 14:18
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

התנוק שנרצח אם היה אפשר להחזיר אותו לחיים.... וזה אי אפשר. כבוד? הוא לא זקוק לכבוד...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מה ? מה עניין רבין ? אין בך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
מה ?

מה עניין רבין ? אין בך טיפת כבוד לתינוק שנרצח

האם אין בך טיפת כבוד לספורטאים הישראלים במיונכן שנרצחו על ידי ערפאת ימח שמו וזכרו, ואחר כך בא יצחק רבין ומתחבק עם הרוצח ימח שמו וזכרו.

אבל זה מעבר לכבוד, המחבלים שהגיע עם הפרס נובל ביחד עם ערפת המשיכו במשך הרבה שנים לרצוח המון המון תנוקות בדם קר.

ישן 27-10-2008, 14:50
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ברצוני היה רק להראות איך משתמשים בדמגוגיה ומסלפים דברים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אנחנו לא מדברים את אותה השפה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אנחנו לא מדברים את אותה השפה לצערי

לך חשוב כבודו של הרב פרוש יותר מגורלו של תינוק אומלל
דברי שבח לרב אתה יודע לתת אבל מילת גינוי קטנה למעשה הרצח אין

אין סוף לדמגוגיה זולה ומבישה. הנה עשיתי העתק הדבק וזה מה שיצא לי:

לך חשוב כבודו של יצחק רבין יותר מגורלם של אלפי היהודים שרצח ערפת וחבורתו ימח שמם וזכרם, בחלקם עם הנשק שרבין העניק להם.
דברי שבח והספדים ליצחק רבין אתה יודע לתת אבל מילת גינוי קטנה למעשי הרצח אין.

אני צריך לבקש סליחה מהרב פורוש על ההשואה ליצחק רבין. בניגוד לרבין, הרב לא נתן לא נשק ולא פרס נובל לשלום לנאשם הזה. הכול נשאר בידי הבית משפט בישראל שבטח ישפוט בצדק. בשביל משפט צדק לא צריכים דמגוגיה והתלהמות. אבל בשביל אויב אכזרי כמו המחבלים הערבים שיש להם גם תומכים מבפנים, להם כן צריך המון התלהמות ודמגוגי בכדי שלא ליפול ברוח.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 27-10-2008 בשעה 14:59.
ישן 27-10-2008, 15:02
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אין צורך לגנות יש בית משפט
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אפילו את הפירוש הבינלאומי של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אפילו את הפירוש הבינלאומי של העתק-הדבק אתה משבש
אתה פותח אשכול שנושאו הוא מתן עדות במשפט של רצח תינוק ומתנגח בעזרתו ביצחק רבין ?
תגיד דמגוגיה עד מחר, אבל מילה רעה אחת בגנות הרצח המתועב של התינוק האומלל לא הגדת.
אותם אותיות, מילים דומות, משמעות שונה לגמרי. שפה אחרת בקיצור.
אתה חי בתוך בועת גליצרין מסוכנת

לפי החוק, הבית משפט צריך לשפוט באובייקטיביות ולא להישען על דברי דמגוגיה והסתה ולינצים צבוריים.

אין לי לא את הכישורים של שופט וגם אין לי מספיק מידע לגבי מה שקרה.

האם אתה משמיע משהו בגנות כל רוצח במדינה? לא ולא! למה? בגלל שזה מובן מאליו. גם אני, זה מובן מאליו.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 27-10-2008 בשעה 15:05.
ישן 27-10-2008, 15:08
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

גם בעיני מגונה כל רצח. על סמך מה אתה מאשים אותי
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "דווקא אני השמעתי מספר גינויים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
דווקא אני השמעתי מספר גינויים גורפים בגין רצח. כל רצח מגונה בעיני.
בעיניך יש רציחות שאינן מגונות.
מוזר שעדיין לא אמרת אפילו מילה רעה אחת בגנות רוצח התינוק או הרצח עצמו.

אתה הוא זה שעוד לא אמרת שום מילה בגנות הרצח של הרב כהנא, לא אמרת שום מילת גינוי על הרצח של התינוקת שלהבת פס, וכן הלאה.

בסיפור שלנו, הבית משפט עדיין דן האם זה היה רצח, הריגה או בשגגה. ואני סומך על הבית משפט. אחרי שהוא ישפוט, או-אז...

לעומת זה, ערפת ימח שמו היה רוצח לפי כל אמת מדה, ומי שהתחבק איתו ראוי לגינוי, בגלל שזה היה ברמה הלאומית, לכן הגינוי צריך להיות ברמה לאומית. מעולם לא גנית לא את רבין ולא את פרס שהביאו את ערפת לארצנו. המחבלים שנשפטו להמון שנים בכלא, הם רוצחים שפלים ולא שמעתי ממך שום גינוי על שחרורם.

----------------------------
עברתי עוד פעם על הכתבה ומצאתי שמה שכן ראוי לגינוי זה המעשה הבא:
ציטוט:

ולס, 21, נעצר באפריל 2006 בחשד שהתעלל והרג את בנו התינוק. בעקבות מעצרו של ולס הפגינו חרדים בבירה, שרפו פחי אשפה וניסו לחסום צירים מרכזיים.

צריכים לתת לרשויות החוק לעשות את מה שהם צריכים לעשות, ולא להפריע להם. בסופו של דבר הם באים להגן על כולנו.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 27-10-2008 בשעה 15:26.
ישן 28-10-2008, 16:31
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "האם הח"כ גלאון שלך גינתה את הפורצים והשודדים לבתים"

אולי תפנים אתה:
ח"כ זהבה גלאון היא ח"כ זהבה גלאון, ומצפון הוא מצפון

אני יכול להחזיק בדעות עצמאיות משלי (יש דברים כאלה) ולא הולך באופן עיוור אחרי זהבה גלאון שרב דעותיה מתאימות לדעותי, עם דגש על רוב ולא על כל.
ציטוט:
ח"כ זהבה גלאון (מרצ) אמרה מנגד: "הכנסת איפשרה יד קלה על ההדק. זו היתה רק שאלה של זמן עד שההרשאה להרוג שנתנה הכנסת תהפוך לממשית. פורצים צריכים לשבת מאחורי סורג ובריח, ולא ייתכן שמי שהורג אותם יהיה פטור מאחריות".

אין ספק שיש סתירה לוגית בדבריה, מאחר והמרחק בין פורץ חמוש (גם בנשק קר) לבין פורץ שתוקף ופוצע/הורג הוא ממש לא רחוק, ואין לצפות מאזרח מאויים לחכות באופן פסיבי לכוחות הבטחון במקום להגן על עצמו ועל בני ביתו.

אבל איך קפצת מגינוי רצח הבל לגינוי זהבה גלאון ?

אני במקרה תומך בחוק דרומי כמעט באופן מלא, מה עכשיו יש לך להגיד ?

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 28-10-2008 בשעה 16:36.
ישן 27-10-2008, 19:40
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אבל יש כאלו שניסו לנצל את זה לרקוד על הדם בשביל מערכת הבחירות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "והוא בולס שיקמים? או שמא סתם קאובוי?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
עדות אופי ניתן לתת על אדם שמואשם בכל דבר. פורוש צודק בכך שהוא מסייג את קיבעותיו ורק מתאר את אופיו של האיש שהכיר כל מנת שבית המשפט יוכל להתרשם עד כמה סביר שעשה את המעשה בכוונה תחילה, עד כמה סביר שבאופן חריג איבד שליטה (ותינוק שבוכה ללא הפסקה יכול לגרום אובדן שליטה אצל אנשים טובים אך חלשים), עד כמה הוא מהווה סכנה לציבור וכו'.
לא רואה את הבעייתיות בזה.

וזה בדיוק מה שרציתי להגיד, רק שלא מצאתי את המילים איך להסביר את עצמי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר