לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2008, 19:33
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי bercoman שמתחילה ב "מה זאת אומרת?"

אני מכיר תוקף של שישה חודשים לצ'ק ולא שלושה.
צ'ק אסור לבטל בכל מקרה, זו עבירה פלילית, ובבית משפט גם אם יש צדק בדבריך, אתה מתחיל כנאשם שביטל צ'קים.
מנסיון לצערי, אני הפסדתי כסף במשפט בו ביטלתי צ'קים בהקשר של שכירת דירה, ולמרות צדקתי התאורטית, חויבתי לשלם את הצ'קים לבסוף.
בתחום הנדלן ושכירת דירות בפרט, רק הכתוב מחייב.
אם יש ברשותך חוזה שמחזק את הטענות שלך, תיגש לבעל הדירה ותדרוש ממנו את הצ'קים בחזרה.
אפשר לגבות עם מכתבים רשומים או מכתב מעורך דין, יש חשיבות עליונה לתיעוד הכתוב בכל מקרה של מחלוקת נדלנית. אמירות שבעל פה לא יעזרו לך.
בכל מקרה, הייתי מתייעץ עם עורך דין כיצד לנקוט במקרה הזה ולא מסתמך על עצות בפורום.
ביטול צ'ק עלול לגרור אותך להוצאה לפועל מיידית ולהתגוננות במשפט ויש לכך עלויות כמובן.
גם אם אתה צודק לבסוף, אתה מגיע לבית המשפט בעמדת נחיתות כאשר ביטלת צ'ק באופן חד צדדי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2008, 21:09
  bercoman bercoman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.05
בואו נעשה סדר בדברים :)
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מחזק שרק מציטוט מדוייק של..."

אני לא שותף, אלא ערב בעניין צ'ק הביטחון...
אני לא שכרתי את המבנה אלא חתום אך ורק על הסעיף הקשור לצ'ק הביטחון, כל שאר החשבונות\תשלומים וכו' הם על 2 השוכרים, 2 השותפים.
שוב, בחוזה רשום במפורש כי עליהם להחליף את הצ'קים שלי בצ'קים שלהם והם חתמו על כך וחתמו על חוזה אישי שהכנתי גם אני מולם.
הם מתחמקים מהחלפת הצ'קים ומתשלום חודש נוסף של שכירות ובעל הנכס מאיים כי יפרע את הצ'קים על אף שרשום בחוזה שבתאריך שכבר עבר, על 2 השותפים היה להחליף את הצ'קים שלי בשלהם.

אגב, אין שטר ביטחון אך ורק 2 צ'קים. הבעיה היא שהם צ'קים פתוחים ולא כתבתי עליהם צ'ק ביטחון מכיוון שאם הייתי כותב, היה ניתן לבטל אותם והיה לי קייס חזק בבית המשפט.

טיפה יותר ברור עכשיו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר