לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2008, 10:18
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
מי רצח את פר' ניב?

מקבץ תגובות מאתר NFC:

http://www.news1.co.il/showTalkBack...lkBackId=755695

הביצוע הנקי והמקצועי של ההתנקשות מעיד על זהות המתנקשים. ההתנקשות בפרופ' דוד ניב מאד דומה להתנקשויות בשופט עדי אזר וברופאה דליה אייל ובעלה. בכל המקרים הנ"ל בוצע הרצח בצורה מקצועית, בלי להשאיר עיקבות. המוות היה מיידי ולא נידרשו נסיונות החיאה בבי"ח. רצח השופט אזר לא פוענח בצורה משכנעת. רצח משפח' אייל לא פוענח עד היום. אני מניח שגם רצח פרופ' דוד ניב לא יפוענח, או שהמשטרה תספק חשוד לא מתקבל על הדעת, כמו במקרה רצח השופט אזר.

לקט אירועים בקשר לצוות הרפואי שטיפל ברבין ז"ל לאחר פציעתו:
1- האחורת סבטלנה שידעה יותר מדי ודברה עם עיתונאי פוטרה מיידית מעבודתה בביה"ח איכילוב.
2- ד"ר דליה איל, בעלה נימרוד איל ובנם אסף הומתו בגז רעיל לאחר רצח רבין, רק בגלל שד"ר דליה אייל שמעה משהו בעת נסיונות ההצלה של רבין. רק החתול של משפ' אייל שרד את ההתנקשות.
3- לקרדיולוג הנודע פרופ' ולדימיר יקירביץ' תפרו תיק והשליכו לכלא ל-7 שנים, רק בגלל שידע יותר מדי על ההתנקשות ברבין.
4- פרופ' דוד ניב היה שותף לנסיונות ההחיאה של רבין ז"ל וידע ששעת הפטירה של רבין זויפה. על כך הוא כנראה שילם בחייו.
5- אל נתפלא אם מערכת המשפט תמציא לנו "רוצח תורן" לפרופ' דוד ניב, כפי שעשו לנו במקרה רצח השופט עדי אזר.
6- מי הקורבן הבא בתור מתוך הצוות הרפואי שטיפל ברבין ז"ל? במקום פרופ' מוטי גוטמן וד"ר יהודה היס, לא הייתי ישן עכשיו בשט.

הכל אודות תיבת פנדורבין http://www.f2h.co.il/807102
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2008, 00:11
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
אני חייב להודות שאין לי מושג
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הצגת שאלה אבל מהי התשובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
הצגת שאלה אבל מהי התשובה כביכול?

מובן מאליו שהביצוע היה סופר מקצועי. בארץ אני מכיר שני גופים מקצועיים היכולים להרים פעולה כזו:

1. העולם התחתון.
2. השרותים החשאיים.

1. ביחס לעולם התחתון, עניין הסמים אינו רציני, בפני מי שצריך להשיגם ישנם אלפי דרכים טובות יותר מאשר מן המלאי של משרד הבריאות.

2. ביחס לשרותים החשאיים, הם נוהגים להכין גירסת אליבי לפני הביצוע, כך שזה לא בא בחשבון. קצת מזכיר לי שעבר חודש ואין עצורים בפרשת שטרנהל.

במקרה הנוכחי לפיכך אין שום רמז, לא היה "צלם" חובב, לא נחשפו המסמכים הרפואיים או הפתולוגיים כך שהמקרה כרגע בלתי פתיר, והדבר הכי משמעותי הוא סוג החשודים שנעצרו ועוד יותר מטריד הוא האופן אשר בו התעקש בית המשפט לשחרר את אותם חשודים למרות הפצרות המשטרה לתת להם עוד מספר ימי חקירה.

קשה להאמין שהמערכת המשפטית תתאמץ ותתעמת באופן כה בוטה עם משטרת ישראל אם אין לחשודים ששוחררו לפני תום החקירה מעמד ממלכתי כלשהו שרק הדרגים הגבוהים ביותר במדינה יודעים את טיבו.

שחרורם החפוז של החשודים ברצח או במעורבות ברצח, למרות שהיה משהו רציני שהביא למעצרם, דורש לימוד יסודי של כל מה שניתן על החשודים ששוחררו, ונקווה שמישהו בפורום ירים את הכפפה.

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 28-10-2008 בשעה 00:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:36

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר