לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2008, 12:51
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
לראשונה בהיסטוריה יגאל עמיר בראיון לא מצונזר: מבקש סיוע בחשיפת האמת אודות רצח רבין!

יגאל עמיר ניצל הזדמנות חד פעמית והצליח להעביר דרך החוקר נתן גפן מסר לפיו הוא אינו מקבל את הגירסה הרשמית לרצח רבין (שעל פיה הוצג בתקשורת ובאופן שיקרי שכביכול יגאל עמיר הודה ברצח רבין למן הרגע הראשון...).

יגאל עמיר אומר כעת בגלוי כי ללא רעש תקשורתי שום דבר לא יזוז!

עמיר מפציר בנתן גפן לפנות לתקשורת ולספר את האמת.

בעקבות הראיון עם נתן גפן הועבר יגאל עמיר לבידוד מוחלט בכלא רימון המיועד למחבלים.

התקשורת הישראלית המגוייסת אינה מעוניינת שהציבור יידע על גילוייו של החוקר נתן גפן מחשש שפרסום כזה יביא את נתן גפן לתודעת הציבור ויגרום לפיצוץ של פרשת רצח רבין באורח מיידי.

לפיכך מיהרה התקשורת לייחס את בידודו הבהול של יגאל עמיר כביכול לראיון המצונזר והמתוכנן מראש שנתן יגאל עמיר ברשות האחראים לערוצי הטלוויזיה הישראלית.

הפורום המכובד הזה בהנהלת איש האמת Lance יהיה הראשון לקבל את המידע בעוד דקות אחדות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2008, 13:35
  מזוז מזוז אינו מחובר  

אחת המטרות היא שהתקשורת תתבזה על חלקה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "נכון, אבל יגאל עמיר אמר בשיחה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי VCPA
נכון, אבל יגאל עמיר אמר בשיחה שצריך רעש תיקשורתי, ואפשר ליצור רעש תיקשורתי מספיק גדול רק באמצעות ערוצי התקשורת הגדולים.
אני חושב שנתן גפן צריך לחבור במאי סרטים עם כל החומר שלו על הנושא. לסרט יכולה להיות השפעה מאוד גדולה, ואף ערוץ תיקשורת לא יוכל להיתעלם מזה.
אני זוכר את הסרט "תיק לא סגור"(אם זיכרוני אינו מטעני, כך קראו לסרט), שהביא ליותר מודעות במיסתורי הפרשה הזאת.
לא יזיק עוד סרט עם הממצאים החדשים.

ושיהיה ברור שהתקשורת הממוסדת היא היא המעתיקה מהאינטרנט (לאחר שהדברים נחשפו ע"י אנשים פרטיים עוד מזמן וכבר צימחו זקן).

לא ניתן לתקשורת המגוייסת והעויינת אפשרות לנכס את הגילויים שהתקשורת מעלימה כבר שנים לזכותה...

לפיכך דרוש טווח ביטחון על מנת שהדברים יחלחלו אט אט וייכנסו למאגרי החיפש בגוגל - מה שימנע מהתקשורת להתהדר באיזשהי הגינות או יושרה, בהתאם לפסוק "הרצחת וגם ירשת?"
ישן 01-11-2008, 20:07
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "לראשונה בהיסטוריה יגאל עמיר בראיון לא מצונזר: מבקש סיוע בחשיפת האמת אודות רצח רבין!"

לא רק שאין שום קשר בין הכותרת לבין הסרטון, ניתן לשמוע בברור שהרוצח מתייחס לכל העיניין הזה כ"עוד נושא", הוא לא מקשר את התאוריות לעצמו הוא רק רוצה שהתחקירנית תכיר את הטענות של מישהו אחר.

הציטוט הבא, שאני חייב להודות שגרם לי לצחוק בכל רם, מוכיח שהרוצח סך הכל מבין שכדאי לו להתחבר למי שהמציא תאוריה שמזכה אותו, הוא לא באמת מאמין לתאוריה:

"אז בכל אופן תדריך אותה בטיפול אישי, תסביר לה את כל הדברים שאתה מסביר לי."

וזה אפילו מקבל חיזוק בשקופית שאחרי זה, למרות שרשום בוידאו "אז יש לה את הסיכוי", במציאות... ולא צריך להפעיל את האוזן יותר מידי, הציתות האמיתי הוא "ואז יש לזה את הסיכוי"

זאת אומרת שהרוצח מתייחס לתאוריה כסיפור שיכול לקנות לו כרטיס יציאה, הוא לא מתייחס לזה כסיפור אמיתי.

עוד נקודה מאוד חשובה בוידאו, קל לראות שהרוצח בוחר את המילים שלו בזהירות, כשהוא נשאל איך הכתבת הגיעה אליו רואים שהוא נרתע מלהסביר, הוא נתקע לשנייה. הוא מספר סיפור כאילו היא ראיינה אנשים אחרים באגף שלו והיא התעניינה בו והם העבירו לו אותה.

זה לא תואם את הטענה של ערוץ 10 שהוא פנה אליהם (וניתן לחזק את זה בכך שגם לערוץ 2 יש כתבה, הרוצח מחפש את התקשורת) מה שגורם להבין שהרוצח לא רואה בתאורית קונספירציה עיניין רציני מידי והוא לא משתף את הקונספירטור במידע אלא משתמש בו ככלי לנסות להשתחרר.

ישן 01-11-2008, 22:27
  מזוז מזוז אינו מחובר  

הארגומנט החזק של תומכי הגירסה הרשמית הוא ההודאה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "|LOL| לא רק שאין שום קשר בין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes

לא רק שאין שום קשר בין הכותרת לבין הסרטון, ניתן לשמוע בברור שהרוצח מתייחס לכל העיניין הזה כ"עוד נושא", הוא לא מקשר את התאוריות לעצמו הוא רק רוצה שהתחקירנית תכיר את הטענות של מישהו אחר.

הציטוט הבא, שאני חייב להודות שגרם לי לצחוק בכל רם, מוכיח שהרוצח סך הכל מבין שכדאי לו להתחבר למי שהמציא תאוריה שמזכה אותו, הוא לא באמת מאמין לתאוריה:

"אז בכל אופן תדריך אותה בטיפול אישי, תסביר לה את כל הדברים שאתה מסביר לי."

וזה אפילו מקבל חיזוק בשקופית שאחרי זה, למרות שרשום בוידאו "אז יש לה את הסיכוי", במציאות... ולא צריך להפעיל את האוזן יותר מידי, הציתות האמיתי הוא "ואז יש לזה את הסיכוי"

זאת אומרת שהרוצח מתייחס לתאוריה כסיפור שיכול לקנות לו כרטיס יציאה, הוא לא מתייחס לזה כסיפור אמיתי.

עוד נקודה מאוד חשובה בוידאו, קל לראות שהרוצח בוחר את המילים שלו בזהירות, כשהוא נשאל איך הכתבת הגיעה אליו רואים שהוא נרתע מלהסביר, הוא נתקע לשנייה. הוא מספר סיפור כאילו היא ראיינה אנשים אחרים באגף שלו והיא התעניינה בו והם העבירו לו אותה.

זה לא תואם את הטענה של ערוץ 10 שהוא פנה אליהם (וניתן לחזק את זה בכך שגם לערוץ 2 יש כתבה, הרוצח מחפש את התקשורת) מה שגורם להבין שהרוצח לא רואה בתאורית קונספירציה עיניין רציני מידי והוא לא משתף את הקונספירטור במידע אלא משתמש בו ככלי לנסות להשתחרר.

לא אכנס איתך לויכוח על מה שנשמע לי הפצרות חוזרות ונישנות של עמיר כלפי נתן גפן בתחינה לערב את התקשורת. עמיר מדבר קונקרטית על ממצאים בזירה וצילומי רנטגן שהוא זכאי לקבלם בדין http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3310443,00.html
ומזכיר את שקריו של העד הראשי יורם רובין והעובדה שרבין כלל לא נפל.

יגאל עמיר מדבר על ממצאים אובייקטיביים וצילומי רנטגן ו CT ולא על דברים אזותריים שאינם ניתנים לבדיקה, כך שאילו ידע שהוא הרוצח לא היתה לו סיבה כלשהי להסתכן וליזום שיחה טלפונית אסורה בה הוא התוודה באופן חלקי בפני נתן גפן.

כמובן שאין צורך בדבריו של יגאל עמיר לכל מי שמתמצא בחומר הראיות עצמו http://www.f2h.co.il/807102 , אולם זה מערער את יסודות הטענה העיקרית והמגוחכת כנגד הקונספירציה שהיא הודאתו של יגאל עמיר (שכפי שכתבתי בעבר, היא הושגה אם בכלל לאחר 5 ימי חקירות בשב"כ ובאמצעות תיעוד במצלמה נסתרת, וגם אז, את ההודאה אף אזרח לא ראה או שמע).

ליגאל עמיר יש בעיה לחשוף בבת אחת הכל - מפני שנגד סוכן שב"כ שפותח את הפה נגד השירות כל האמצעים כשרים, כולל הדלפת פרטים דיסקרטיים מעברו, התנכלות לו, לאחיו חגי ולמשפחתו (כגון העמדת הוריו לדין בעבור הסליק שהשב"כ "שתל" בחצר בית הוריו וטורח להזכיר זאת בכל פעם שהוריו מאיימים לפתוח את הפה, לאחרונה כששלמה עמיר התכוון להגיע לכנס רבין האלטרנטיבי. פירסום הכתבה בתקשורת עשה את שלו והאב לא היה בכנס http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/647/944.html ), והגרוע ביותר הוא הודאה של השב"כ כי יגאל הוא סוכן שב"כ - מה שיעמיד את יגאל עמיר ומשפחתו מול הציבור כולו כגדול הבוגדים בדורנו, וזו הסיבה הכי מרתיעה לזהירות אשר בה נוקט יגאל עמיר כבר 13 שנים.

כאמור, העויינות של הציבור הדתי והימני ליגאל עמיר עלולה לפגוע קשות בכל בני משפחת עמיר במידה שהשב"כ ידליף את העובדה שיגאל עמיר הוא שב"כניק בן בריתו של אבישי רביב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר