לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2008, 13:41
  bigdady bigdady אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.08
חלב, מוצריו וכושר גופני. מה דעתכם?

אני לא יודע עד כמה זה באמת מתאים לפה, אבל אני מניח שרוב החבר'ה פה מתעסקים בכושר גופני, וכנראה שגם בתזונה נכונה.
יש את צד א' של מחקרים, רופאים ותזונאים - שממליץ על החלב כמוצר בריא ומזין, מקור מעולה לסידן, חלבון, ואפילו פחמימות. "נכס תזונתי".
יש את צד ב' של מחקרים, רופאים ותזונאים - ולצידם עומדת גם התרבות הסינית - שטוענים שחלב הוא רעל לגופנו, החלבון לא טוב, והסידן לא רק שלא נספג בעצמות אלא גם מדלל אותן ומחליש את השלד בגלל דרגת חומציות מסוימת [לא העמקתי] שהוא יוצר בדם, וכמות זרחן רבה שיש בתוכו.

מה דעתכם על כל הנושא הזה? ראיתי גם באתר "יחידה" בעבר חבר'ה שהמליצו על חלב כדי לחזק את העצמות ולמנוע שברי מאמץ, ובניגוד חבר'ה שטוענים בדיוק ההפך, שהחלב באמת מדלל את העצמות וגורם לשברי מאמץ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2008, 15:05
  bigdady bigdady אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי שחר שושני שמתחילה ב "אתה צודק אבל עדיין החלב מפוצץ בהורמונים"

מה שעצוב הוא שכשיהיה לי שבר מאמץ, וכבר היו לי מס' פעמים, אני לא באמת יוכל לדעת למה איך מי ומו. בגלל החלב? בגלל שאני לא מכניס מספיק סידן? בגלל עומס יתר בעבודה? בגלל עבודה לא נכונה?.. החלב הוא רק עוד אופציה מתוך רבות. זה מה שעצוב.

בעבר כשהייתי קטן לא צרכתי חלב בכלל, לא בגלל סידן, אלא בגלל אסטמה. הייתי אוכל מעט מאוד גבינה ורוב היום הייתי חי על פסטרמות בשרים סלטים לחם.. שברתי 5 פעמים סה"כ אם אני לא טועה את הידיים והאצבעות בתקופה הזו, ממכות יבשות.
מאז שהאסטמה הקלה עליי והתחלתי בצריכה די גבוה של חלב וגבינות, העצמות גדלו. אבל אולי הם גדלו בכלל כי הגיע הגיל לגדול? או בגלל שהתחלתי באופן רציני לעשות פעילות גופנית? מי יודע.. גם מכות יבשות אני ממשיך לחטוף, וסוף סוף כמו בן אדם ממוצע יוצא עם סימן כחול גג ולא שבר.
אני גם אגיד לך שבכל פעם שהייתי מסיים ריצה ומגיע הביתה, הייתי שותה כוס חלב מתוך אמונה שזה מה שיחזק את השלד וימנע שברי מאמץ. שברי מאמץ לא היו, אבל הריצות שעשיתי היו בתדירות כל כך נמוכה [פעם בשבוע בד"כ, לפעמים יותר] שכנראה לא היו אמורים לצוץ שברי מאמץ עם או בלי חלב. ככל שתקרבתי לגיוס התחלתי להגביר את עניין הריצות וכמובן שהגיעו גם שברי המאמץ. ודווקא זה קרה כשהפסקתי לשתות חלב מתוך אמונה שזה רעל. ככה ששברי המאמץ לאו דווקא היו מעומס בריצות.
זה מה שיםה בנושא הזה, אי אפשר להוכיח כלום כי יש יותר מידי אופציות פתוחות, הכל עניין של ניסיון אישי.
ישן 03-11-2008, 14:39
  Maka Maka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bigdady שמתחילה ב "חלב, מוצריו וכושר גופני. מה דעתכם?"

חברים, חלב הוא המוצר הבסיסי ביותר של כל מחלקת ה"יונקים" וכנראה שלא במקרה...
השאלה היא באיזה חלב מדובר? האם חלב פרה מתאים גם לבני אדם? ואם כן למה יש כאלה שזה באמת מזיק להם? מדוע יש אנשים הרגישים ללקטוז?
מחקרים רפואיים כאלה ואחרים נוטים לסתור את עצמם - פעם אומרים שזה בריא, פעם "מוכיחים" שזה לא..
לפי דעתי לפחות, יש לבחון כל מקרה לגופו. אם אתה שותה חלב וזה לא מזיק לך, תמשיך לשתות, ואם זה כן, אז תפסיק.
מיליוני אנשים בעולם שתו, שותים וימשיכו לשתות חלב וכמותם אלה שמפסיקים.
לפי דעתי(ויש לי הרבה דעות), החלב הוא כן בריא - ריכוז גדול של סידן ו...

ישן 03-11-2008, 15:01
  שחר שושני שחר שושני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Maka שמתחילה ב "[font=Verdana]חברים, חלב הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Maka
חברים, חלב הוא המוצר הבסיסי ביותר של כל מחלקת ה"יונקים" וכנראה שלא במקרה...
השאלה היא באיזה חלב מדובר? האם חלב פרה מתאים גם לבני אדם? ואם כן למה יש כאלה שזה באמת מזיק להם? מדוע יש אנשים הרגישים ללקטוז?
מחקרים רפואיים כאלה ואחרים נוטים לסתור את עצמם - פעם אומרים שזה בריא, פעם "מוכיחים" שזה לא..
לפי דעתי לפחות, יש לבחון כל מקרה לגופו. אם אתה שותה חלב וזה לא מזיק לך, תמשיך לשתות, ואם זה כן, אז תפסיק.
מיליוני אנשים בעולם שתו, שותים וימשיכו לשתות חלב וכמותם אלה שמפסיקים.
לפי דעתי(ויש לי הרבה דעות), החלב הוא כן בריא - ריכוז גדול של סידן ו...

אני לא יודע מתי בפעם החרונה הסתכלת על קופסת סרדינים אבל בסרדין יש 706 סידן למאה גרם

ובחלב יש רק 100 סידן ל100 מ"ל
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר