לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2005, 09:35
  סבוראי סבוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.05
מי אמר את זה?

בענין פינוי ישובים: "הממשלה הזאת והעומדים בראשה הם מוכי טירוף שאיבדו כל רסן. אחת הסיבות להתפתחות הזו היא נטייתם של יהודים להאמין למשאלות לבם.. גם לפני השואה האמינו שהכל יסתדר.. מדובר כאן בשיתוף פעולה בין שני אנשים, פרס ורבין, שבכל מדינה אחרת היו מעמידים אותם לדין בבית משפט.. אין לממשלה הזאת שום רגש יהודי.. מסירת יש"ע מסכנת את כל יהודי הארץ".
אלה הם דבריו של שרון לפני תשע שנים
בערב ראש השנה תשנ"ו
אז שינוי כזה קיצוני מצד לצד לא יכול לנבוע אלא רק מסיבות לא אידאולוגיות.
זה ברור כשמש ששרון נסחט עיי השמאל הקיצוני הפאנטי השולט בפרקליטות ובבית המשפט העליון.
העסקה: תן התנתקות מחבלי ארץ ישראל ותמורתם תקבל חילוץ מהתיקים הפליליים נגדך ונגד בניך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2005, 15:00
  סבוראי סבוראי אינו מחובר  

אני יודע שקשה לך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "די כבר!!!"

אבל זה התפקיד שלי בפורום להזכיר לכולם את האמת ואיזה שלטון של דיקטטורה צמח כאן.
אנשים צריכים להיות אחראים על מוצא פיהם.
לדעתי צריך להעמיד את הפושע הזה למשפט העם על השקרים שלו או בעבר או כיום.

אתה בטוח שזה לא נראה לך תמוה שראש ממשלה שאמר בעבר דברים שכאלה והיה ממקימי ההתיישבות בארץ ישראל פתאום כך וביום בהיר אחד ישנה את דעתי במיוחד כשעניין אחריות פלילית של לקיחת שוחד מוטלת עליו עיי משטרה ופרקליטות בכתב אישום להעמדה לדין?
זה לא נראה לך תמוה שפתאום הוא משנה את דעתו ופתאום מוצנח איזה שהוא יועץ משפטי עלום שם מהנואוו וואר ומוריד אותו מהתיק?

אם זה לא נראה לך תמוה אזי שאחת היא שאו שאתה מטומטם או שנוח לך עם זה ואתה מדחיק ומכחיש קשר בין המקרים.
ישן 25-03-2005, 07:00
  סבוראי סבוראי אינו מחובר  

ממש אנליזה פסיכולוגית.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "הבעייה שלך היא"

מה שכתבתי אינו חורג מהמציאות ואינו מדע בידיוני.
אבל כשאני שואל אותך שאלות ומנחה אותך למשל איך זה שבאותו הזמן שהתפרסמו בתקשורת הידיעות על חקירה נגד ראש הממשלה ובניו בעניין לקיחת שוחד איך זה ופתאום הוא התחיל לדבר כמו אברם מצנע כשרק חודשים לפני כן הוא אמר תביטו במטורף הזה עמרם מצנע ותבינו למה אתם צריכים לבחור בי זאת תופעה שאי אפשר להתעלם ממנה וכשהחליטו להעמיד אותו לדין בעוון לקיחת שוחד פתאום הוא התחיל לומר סיום הכיבוש והכרה בזכותה של מדינה פלשתינית?
סמיכות האירועים האלה והצנחתו של מזוז משפטן עלום שם ותימהוני שניקה אותו והשאיר הרבה סימני שאלה ותהייה אצל מערכת המשפט בארץ לר מדליקים אצלך נורות אדומות?
במקום זה אתה בא והופך אותי למטורף מגלומן אמן הקונספירציות ושולח אותי לפסיכיאטר?
אז איך אתה רוצה שאני אקח אותך?

חודשים לפני כן שרון אמר לתושבי נצרים ולתושבי מדינת ישראל דין נצרים כדין תל אביב ופתאום הוא התהפך?
מה אתה חושב שאנחנו מטומטמים שלא יודעים שאדם כמו שרון צריך לעבור תקופת חיים של לפחות עשור כדי לשנות כיוון וזה לא הולך ביום אחד ככה סתם פתאום הופ וספין ב180 מעלות.

לכן אני מגיע למסקנה שאתה הרי לא מטומטם סופני יש לך אינטרס להעלים ולהדחיק את העובדות ולכן כל פעם שאני מפרסם משהו בכיוון אתה מיד תוקף אותי על רקע אישי כאילו שאני מטורף ולמטורף לא מקשיבים.

אתם כל כך שקופים ועלובים שבא ממש לבכות אבל במקום זה כדאי לצחוק.
ישן 27-03-2005, 11:06
  סבוראי סבוראי אינו מחובר  

קודם כל אין הסכם "השלום" עם מצרים
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "אם אתה כל כך חכם..."

דומה אפילו בקצת להתנתקות החד צדדית.
שנית על בגין ישבו עייזר וייצמן ודיין והשמאל הישראלי והאמריקנים ואירופה בהבטחות שוא לחתום על הסכם הכניעה תמורת שלום.
בגין חשב שבאמת הולך להיות כאן שלום.
רק אחרי שרצחו את סאדאת וראס בורקה הבין בגין לאיזו מלכודת נפל והבין את גודל הרמייה שרימו אותו אנשים שהוא חשב שהם ידידיו.
בצר לו הוא פנה לאותם אנשים לאמריקה ולאירופה אבל הוא לא מצא אותם. הם התעלמו ממנו באופן מוחלט.
בגין לא סתם ספן עצמו בביתו ואין יוצא ואין בא כי הוא לא יכול היה להביט לעצמו בעיניים לא כל שכן לחברים שלו ולאזרחי ישראל שידע שהאמינו בו ובטחו בו והוא מעל באמונם.
ישן 26-03-2005, 23:31
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תיקונים ותוספות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סבוראי שמתחילה ב "מי אמר את זה?"

אתה שוכח שמאחורי כל פוליטיקאי, ובמיוחד ראש ממשלה, עומדים עשרות בעלי הון ומאות עסקנים שכל עיניינם הוא כיסף הפרטי ולגמרי לא מעניין אותם הדם היהודי שנשפך מסביב.

מאחורי כל רה"מ, כולל שרון, יש אלפי מינויים, חוזים עסקיים וסתם העברות כספים בתוך משרדי ממשלה לכל מיני מקורבים, איש על פי מעלתו יקבל נתח מהקופה הציבורית. זה יסלול כביש כולל בורות בעד סכום עתק, וזה יבנה בית בתת תקנים בעד סכום ממשלתי מנופח. זה המנגנון.

המנגנון הזה, לא רוצה ששרון יפרוש או שהממשלה תוחלף. הוא רק צריך להעביר את הזמן בשילטון.

ברור ששחיתות כזו מסכנת את הדמוקרטיה, אבל בפועל, כפי שאתם שמים לב, הדמוקרטיה היא רק פאסדה. רק משחק לאומי שהוא חסר משמעות לגבי קביעת המהלכים הכלכליים והמדיניים האמתיים במדינה. הדמוקרטיה היא צעצוע להמונים, לא צורת שילטון.

גם לנו יש אוליגרכים ששמות חלקם ידועים ומוכרים, שבוחשים למען עצמם בלבד על חשבון דמינו שלנו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר