לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2008, 11:09
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
מעמד הסגל הזוטר - דיון

אתמול, עקב קבלת המינוי כמתרגלת, עברתי סדנא למתרגלים חדשים בה ניסו להקנות לנו כלים טובים יותר להעברת חומר לסטודנטים.
בסוף היום, הגיעו שני חבר'ה מארגון הסגל הזוטר בטכניון, וניסו לשכנע אנשים להצטרף לארגון. מסתבר, שהסגל הזוטר (לפחות בטכניון) עובד בתנאים מוזרים מאד. למשל, אין שוויון בשכר מתרגל בין פקולטות שונות, וההפרש יכול להגיע גם ל-100%. בנוסף - אין התחשבות בוותק, התנאים הסוציאליים מחפירים ובסוף כל סימסטר מפטרים.
אחרי כל זה, קמה סטודנטית ואמרה "אני כרגע בתואר ראשון - למה שאני אשבות ואקלקל לחברים שלי את הלימודים?" לי זה היה נראה מוזר. העובדה שהטכניון עובר על דיני עבודה מסויימים מפריעה לה פחות מהעובדה שסטודנטים יפסידו תירגולים...

אני הצטרפתי לארגון. אני חושבת שארגון כזה, ועד עובדים אם תרצו, הוא הכרח במוסד כמו הטכניון, שנוהג בעובדים בו בגסות ודורסנות, ויחסי העובד-מעביד בו הם מתחת לכל ביקורת בכל הנוגע לסגל הזוטר.

נכון להיום - עדיין אין שביתה, אבל כבר נאמר שאם ההנהלה תמשיך למשוך זמן לא יהיה מנוס, ונשבות.

מה דעתכם? אתם, שנמצאים מהצד השני של המתרס אבל בעוד שנתיים או שלוש יכול להיות שתעמדו באותו מקום כמוני?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר