לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2008, 21:01
צלמית המשתמש של The IceMan
  The IceMan מנהל The IceMan אינו מחובר  
\dev\null

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "אז מה כן יהיה לנו ב-Windows 7 ???"

Gina Trapani פרסמה פוסט באתר Lifehacker רשימה קצר של כמה שינוים שהיא מצא במערכת Windows7

הנה תקציר

אין יותר את סרגל הצד ... אך התוספים עצם יהיו זמינם אם תרצו בכך

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://cache.gawker.com/assets/images/lifehacker/2008/11/win7gadgetsnosidebar.png]

המחשבון , WordPad וצייר עברו שיפוץ כולל
לפוסט ספיפי בנושא בדקו את windows-7s-calculator-bundles-real+life-uses

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://cache.gawker.com/assets/images/lifehacker/2008/11/c-templatesmortgageest.png]

צריכת אנרגיה חכמה יותר

ציטוט:

Vista's power management was definitely better than XP's, and Windows 7's is remarkably better still. Part of it is just that whole smarter background management, which for battery life does things like dial down the processor more often, use less juice to play a standard def DVD, automatically turn off your Ethernet adapter, common sense stuff like that. But it doesn't just do all this fancy energy-saving jujitsu behind your back (though it can). Windows 7 is capable of delivering a battery efficiency report that breaks down in detail what's chomping on your battery—power-slurping hardware, vampire-y processes, the works.

החלפת רשת אלחוטית בקליק דרך שורת המשימות

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://cache.gawker.com/assets/images/lifehacker/2008/11/win7wifichooser.png]

מקור : http://feeds.gawker.com/~r/lifehack...to-in-windows-7

נערך לאחרונה ע"י The IceMan בתאריך 08-11-2008 בשעה 21:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2008, 07:54
צלמית המשתמש של Speed
  Speed Speed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל Speed
אחד מיתרונותיו של חלונות 7 הוא התקנתו גם עם כרטיסי מסך חלשים ביותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "אז מה כן יהיה לנו ב-Windows 7 ???"

בעזרת תכונה חדשה המכונה בשם WARP ובכך ניתן להשתמש בהאצתו הגרפית של המעבד במקום כרטיס המסך כמפורט להלן:

מיקרוסופט חשפה לאחרונה את אחת התכונות החדשות שיוכללו בחלונות 7, תכונה המאפשרת למשחקים ולתוכנות להשתמש במעבד ככוח עיבוד גרפי לכל דבר, ה-WARP

WARP (ר''ת Windows Advanced Rasterization Platform) היא מערכת שפותחה על ידי מיקרוסופט ותפקידה הוא לסייע, בעזרת המעבד, בחישובי הגרפיקה של כרטיס המסך. בחלק מהמערכות, המעבד לפעמים גם יכול לקחת לגמרי את עבודת הגרפיקה של הכרטיס. מיקרוסופט מדגישה שה-WARP תלוי לגמרי במהירות המעבד, ויתאים למעבדים בעלי תמיכה בסט הפקודות SSE2 ומעלה.

מערכת ה-WARP בנויה כך שגם אם שרפתם בטעות את הכרטיס שלכם או שניתק כבל ה-6PIN ממנו, ואפילו אם צרבתם עליו ביוס בעל שגיאות ואי תאימות, עדיין תוכלו להשתמש בהאצתו הגרפית של המעבד וכך בעצם עדיין תוכלו לבצע פעולות בסיסיות שדורשות כרטיס מסך.

מקור:
www.hwzone.co.il

Speed

ישן 22-01-2009, 23:08
  Incred2 Incred2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
יש הרבה סיבות
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "שיהיה בשימוש. שהאפליקציה תוכל..."

הסיבה הבסיסית היא שב- core ישנו kernel object שמייצג את הקובץ הזה ויש לתוכנה אחת לפחות handle ל- kernel object הזה .אם לא יצרו את ה- kernel object שמייצג את הקובץ הזה עם הגדרות share שמרשות מחיקה לאחרים זה אומר שיש תוכנה שלא רוצה שיכתבו או ימחקו את הקובץ הזה .יש אפשרות לרמות ולהשתמש בכלי כמו process explorer של sysinternals שמאפשר לך לסגור handle -ים פתוחים בתוכנות אחרות אבל יש סיכוי ממשי שתדפוק את התוכנה .

ועכשיו במודגש אם התוכנה שפתחה את הקובץ לא שמה עליו את הדגל FILE_SHARE_DELETE זה אומר שהיא ביקשה שלא ירשו לאחרים למחוק את הקובץ ומערכת ההפעלה התחייבה על זה
רוב המתכנתים אוהבים שמערכת ההפעלה עושה את מה שהיא מבטיחה להם
ישן 14-02-2009, 23:38
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "מי אמר שרק למשתמש יש יכולת לאסור על מחיקה של קובץ ?"

בהחלט, אם משתמש הריץ בטעות וירוס, כנראה שהוא רוצה שזה ירוץ בלי שיפריעו לזה...

ואני לא אמרתי שרק למשתמש יש יכולת לאסור על מחיקת קובץ. ההפך, אני אמרתי שלמשתמש אמורה להיות זכות מלאה להגדיר כל דבר שהמחשב מבצע, או לא מבצע. ואם משתמש החליט עכשיו שהוא רוצה שקובץ יימחק, אז הקובץ צריך להמחק מטבלת הקבצים (הוא עדיין יכול להיות בשימוש עבור מי שצריך אותו, כאמור). כיום המחשב יכול להחליט עבור המשתמש אם למחוק קובץ או לא [בתנאי שאתה מריץ "חלונות", כאמור]. יענו הקובץ של המחשב, לא שלי, המשתמש...

מה שאני תמיד נדהם בו מחדש ביכולת המדהימה של מיקרוסופט: מייצרים מוצר שהוא counter-user - והמשתמשים שלו רק משבחים אותו על אי היכולת שלהם לעשות מה שהם רוצים לעשות, עם המחשב שלהם. אין מילים.

ישן 25-02-2009, 07:46

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "והם יכולים לעשות את זה בתנאי..."

לא הבנתי למה צריך דרך מיוחדת. למה צריך תוכנה מיוחדת. למה זה בסדר לדפוק תוכנה שלא רצה כרגע במהלך המחיקה, אבל זה לא בסדר "לדפוק תוכנה שכן רצה" (ולמה בלינוקס אפשר למחוק קבצים של תוכנה רצה מבלי לדפוק את הריצה שלה...)

מילא היית משאיר ברשימה שלך רק את GNOME ו KDE (ובמקרה של האחרון, בגירסתו האחרונה, שאגב, מותקנת אצלי, הוא פשוט טס...), אבל... fluxbox... איטי? אין לי מושג על מה הרצת את המערכת שהצלחת להגיע למסקנה כזו, אבל אין לי ספק ש XP/Vista היו איטיים יותר מ fb על אותה מכונה...

ישן 25-02-2009, 17:01

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "חבוב אתה לא יודע לקרוא"

הויכוח בכלל היה על מחיקת קבצים בחלונות שנחסמת - אתה זה שמנסה לברוח מהדיון המקורי (מעניין למה...)

אתה צודק, פספסתי את ה"ולא" הקטן באמצע המשפט שלך - פשוט ראיתי רשימה ארוכה של מנהלי חלונות ולא שמתי לב שבאמצע נחה לי מילה אחרת. קבל את התנצלותי על הפספוס. בכל מקרה, fluxbox ודומיו שווים בעוצמתם, פלוס מינוס, ליכולות של מנהל החלונות של חלונות (כמו שאמרת : "כלום"), ועדיין עושים את זה מהר יותר. לגבי KDE, אני ממליץ לך להתקין את 4.2 לפני שתדבר על המהירות. לגבי GNOME, גם אני לא אוהב אותו. בכל מקרה, כל אלה מנהלי חלונות, וזה לא אומר כלום על כלל העבודה במערכת ההפעלה (השימוש במנהל החלונות הוא לא משהו שעושים יותר מדי - ת'אכלס...).

אתה יכול להמשיך להתעקש שזה איטי יותר. שיהיה, זה לא כל כך משנה לי, אני בכלל לא מבין איך זה נכנס לדיון.

הסבר למה משתמש לא יכול למחוק קובץ שהוא רוצה למחוק, יש כבר?

ושוב, כדי שלא תפספס: הדיון הוא על פיצ'רים של מערכת ההפעלה חלונות, כלומר מה אפשר לעשות במערכת ההפעלה חלונות, ולא במנהלי חלונות של מערכות הפעלה אחרות, שאינן חלונות...

הסיבה שהבאתי את לינוקס הייתה רק כהוכחה, שהדבר שאותו אני אומר שמשתמשי חלונות רוצים לעשות, אכן אפשר לעשות. אז אם בלינוקס, יוניקס, מק, וכו', אפשר לעשות, בהחלט סביר יהיה לבקש שגם במערכת ההפעלה של יצרן התוכנה עם הכי הרבה משאבי פיתוח בעולם, גם יהיה אפשר...

ישן 25-02-2009, 17:39
  Incred2 Incred2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
אתה זה שעירב את לינוקס
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הויכוח בכלל היה על מחיקת..."

ואם אתה נכנס לסאונה תהיה מוכן להזיע ואם אתה משחק באש תהיה מוכן להיכוות ואם אתה חופר על לינוקס תביא איתך את חפירה ...

לגבי מניעה של מחיקת קובץ : הסיבה הבסיסית היא שב- core ישנו kernel object שמייצג את הקובץ הזה ויש לתוכנה אחת לפחות handle ל- kernel object הזה .אם לא יצרו את ה- kernel object שמייצג את הקובץ הזה עם הגדרות share שמרשות מחיקה לאחרים זה אומר שיש תוכנה שלא רוצה שיכתבו או ימחקו את הקובץ הזה .יש אפשרות לרמות ולהשתמש בכלי כמו process explorer של sysinternals שמאפשר לך לסגור handle -ים פתוחים בתוכנות אחרות אבל יש סיכוי ממשי שתדפוק את התוכנה .

ועכשיו במודגש אם התוכנה שפתחה את הקובץ לא שמה עליו את הדגל FILE_SHARE_DELETE זה אומר שהיא ביקשה שלא ירשו לאחרים למחוק את הקובץ ומערכת ההפעלה התחייבה על זה
רוב המתכנתים אוהבים שמערכת ההפעלה עושה את מה שהיא מבטיחה להם
ישן 25-02-2009, 18:35

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "אתה זה שעירב את לינוקס"

אני כבר זוכר את הטקסט הזה. copy+paste ממקום מוקדם יותר באשכול, אה?

אתה כנראה לא מבין את השאלה, אז אני אנסה להסביר יותר טוב:

מדוע לא ניתן (כן, כמו בלינוקס, בשביל זה הבאתי את זה כדוגמא) - להשאיר את ה handle פתוח עבור הפרוסס שצריך אותו פתוח (בזיכרון), ולאפשר למשתמש לראות שהקובץ נמחק, על ידי מחיקת הרפרנס שלו מטבלת הקבצים (במקרה של לינוקס - מחיקת ה inode), ושמירה בזיכרון שה inode הזה הוא בסטטוס pending delete, ואז, כשהפרוסס מסיים להשתמש בקובץ, כלומר, עושה fclose, רק אז לפנות את השטח שהקובץ תופס על הדיסק...

כך, גם לפרוסס לא נעלם קובץ פתוח באמצע עבודה, גם היוזר יכול למחוק את הקובץ מתי שבא לו, ולהחליף אותו בקובץ חדש (נניח עבור פרוסס אחר - או מכל סיבה אחרת), וגם המחשב מקל על המשתמש בכך שהוא מאפשר לו למחוק קבצים (של וירוס למשל...) מבלי להעלות את המחשב מדיסק של Windows PE כי בכל צורה אחרת הקובץ נעול למחיקה...

אז... למה לא? (ואנא ממך: ה design הנוכחי לא מעניין אותי. אני יודע מה ה design הנוכחי. זו בדיוק הבעייה שלי - ה design הנוכחי - אני שואל מדוע לא לשנות אותו כך שיעבוד כמו שעובדות מערכות הפעלה אחרות כבר 30 שנה, ועובדות איתו יופי...)

ישן 25-02-2009, 19:03

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "קודם לא הצלחת לקרוא ועכשיו..."

השאלה הייתה מדוע ה design כזה. לא מה ה design...

ואחרי שעשו טעות ב design (אחת מיני רבות שיש בחלונות, אבל זו כנראה אחת המעצבנות...) - למה לא לתקן אותו.

כן, זו השאלה.

לא ברור לי למה זה ידרוש כל כך הרבה עבודה - וגם אם כן יש פיצ'רים הרבה יותר מסובכים בחלונות, שהם מיותרים לחלוטין, ואותם דווקא כן הוסיפו. לדוגמא: UAC...

אבל סבבה, אני אשאל את הבחור ההוא כשיהיה לי קצת יותר זמן לזה (הסיבה שהשקעתי כאן בתגובה לאשכול, היא שחשבתי, שלך יש את הסיבה... ועכשיו לעבור את זה שוב... אני קצת עסוק.)

ישן 25-02-2009, 21:25

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "1. השאלה האם זו טענות נתונה..."

sudo דומה קצת ל UAC, אבל... בשונה מ UAC, אפשר לאשר בו מראש פקודות מסויימות כך שירוצו על ידי משתמש מסויים בלי סיסמא, כך שאפשר להשתמש בסקריפטים ודברים דומים, מה שב UAC קצת קשה. כמו כן יש תקלות במימוש של UAC. דוגמא שנתקלתי בה רק השבוע: נסיון לפרוס hotfix מתוצרת מיקרוסופט - נכשל. לקח לי די הרבה זמן לעלות על זה, שהסיבה שהוא נכשל, היא שהוא בברירת מחדל מנסה לעשות את זה לספריה הראשית בכונן C, שמסתבר שצריך הרשאת UAC בשביל לשמור עליה (ולא, לא קופץ חלון - זה פשוט נכשל!). מדובר בסרבר 2008 אם בא לך לבדוק. בנוסף לכך, גם מקש ימני על התוכנה ו run as administrator, אאל"ט, לא עזר, כנראה שזה לא עובר ירושה בין פרוססים (בשונה ממודל sudo)

ההבדל הנוסף שיש, הוא, שביוניקס/לינוקס אתה פשוט יכול להיכנס במשתמש שהוא root אמיתי, תוך כדי שאתה מודע למשמעויות של זה (טוב, באובונטו לא, אבל אמרתי את דעתי על אובונטו - מעצבנת כמו חלונות...) - ויש לך הרשאות מלאות באמת, בלי משחקים ובלי חלונות קופצים על כל תוכנה. אני לא אומר שחייבים לעבוד במוד הזה (ובאופן אישי, אני די נמנע מלהיכנס למערכת ככה) - אבל לפעמים צריך. בחלונות זה פשוט בלתי אפשרי, בלי לבטל לחלוטין את UAC, להפעיל מחדש, ואז לעבוד, ואז להחזיר (ובינתיים ביוזרים אחרים אין UAC). בקיצור, יש בהחלט איפה להשתפר.

ישן 11-03-2009, 12:50
צלמית המשתמש של The IceMan
  The IceMan מנהל The IceMan אינו מחובר  
\dev\null

חבר מתאריך: 08.11.02
קיצורי מקשים חדשים

ציטוט:

Windows Key combinations

Windows key + arrows: Cycle the active window through various display positions. Using the left and right arrows moves the windows between snapped to the left side of the screen, the window's original position, and snapped to the right side of the screen. If you have multiple displays, the window will be moved to other displays if you continue to press Windows key and the right or left arrows. The up arrow maximizes the window and the down arrow will reduce the window from maximized to its original size, and then minimize the window if you press it again.
Windows key + shift + arrow: Move the window to other displays without cycling through the various snap to side of screen stages.
Windows key + space bar: Make all windows invisible to peek to the desktop, the same as hovering the mouse over the Show desktop area of the taskbar at the far right.
Windows Key + P: Opens the projection options for the display.

Mouse and Keyboard combinations

Shift + click on a taskbar icon or middle-click on a taskbar icon: Start a new instance of the application (as opposed to opening an already running instance).
Shift + Ctrl + click on a taskbar icon: Start a new elevated instance of an application.
Middle-click on the thumbnail of an application: Close the window
Ctrl + left-click on taskbar group: Restore the last active window. Repeated clicking restores other windows in the group.
Left-click + drag up task bar icon: Open the jump list of a task bar item, as shown here. Drag down to close the jump list.
ישן 19-03-2009, 22:24
צלמית המשתמש של xnir
  xnir xnir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.02
Facebook profile

התרשמות ראשונית מ 7

לאור ההצהרות הרשמיות והלא רשמיות כי 7 הולכת להיות קלילה בביצועיה במיוחד על מחשבים לא הכי חדישים, החלטתי לתרום למדע את הנייד השני שלי לבדיקה:
IBM X40
מעבד סנטרינו M 1.4
גיגה זיכרון
דיסק 1.8" 40 גיגה
מוקנת גרסת הבטה הרשמית ששוחררה(7000), אופיס 2007, פוטושופ, פיירפוקס.
במחשב נעשה שימוש בסיסי/רגיל של מיילים, אינטרנט וקצת עיבוד תמונה.

אני חייב לציין שההפתעה ממש לטובה, המחשב רץ נהדר ולדעתי טוב יותר מה XP שהיה מותקן קודם.
ממש נהנה לעבוד איתו בפעולות היום יומיות, גלישה, מסמכים, גליונות אלקטרוניים ואפילו פוטושופ רץ בכייף,על אותו מחשב עם XP מהר מאד ויתרתי על עיבוד תמונה מאסיבי וכאן ה 7 ממש רצה הרבה יותר טוב.
דבר נוסף שהפתיע לטובה, ביצועי צריכת חשמל כמחשב נייד, הסוללה של המחשב בת שנתיים אבל במצב מצויין, עם ה XP הייתי עובר את השעתיים ללא בעיה, היום עם ה 7 הצלחתי לגרד את הארבע שעות.
אני יודע שהבדיקות הן לא מדעיות אבל ללא ספק מהתרשמות ראשונית מורגש שיפור ניכר.
עושה רושם שהחברה ברדמונד עשו שעורי בית

ישן 05-05-2009, 13:53
  משתמש זכר PPF PPF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל PPF Follow me...

ציטוט:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מידע כללי (נלקח מויקיפדיה):
Windows 7 (בעבר נקרא Blackcomb ו- Windows Vienna) היא הגרסה המתוכננת הבאה של Microsoft Windows, מערכת הפעלה המיוצרת על ידי מיקרוסופט למחשבים אישיים. המערכת מתכוננת לצאת עד סוף שנת 2009.
בשונה מקודמותיה, חלונות 7 מתוכננת להיות בעלת תאימות רבה למנהלי התקן, תוכניות וחומרה קיימת, ומתוכננת כך שתוכל לפעול גם על מחשבים בעלי כח עיבוד נמוך יחסית. יעדים אלו הוצבו כלקח מהביקורת הרבה והכישלון היחסי של ויסטה, כישלון שגם גרם את האצת הפיתוח של מערכת זו.
בסוף 2008 הועלתה גירסת הבטא של Windows 7 לרשת. לפני דיווחי האתר Zdnet, וינדוס 7 השתפרה מקודמותיה, XP ו-Vista בכמה תכונות מפתח חשובות הכוללים מהירות כיבוי והדלקה ומהירות פתיחת ועבודה עם מסמכים. ב-9 בינואר 2009 שוחררה גרסת הבטא הראשונה. כיום זמינה גירסת RC להורדה חופשית מאתר מיקרוסופט, אך הגרסה תינעל אוטומטית ב-1 ביוני 2010.

תכונות (נלקח מויקיפדיה):
Windows 7 כוללת מספר תכונות חדשות, כמו תמיכה במסכי מגע, זיהוי דיבור וזיהוי כתב יד, תמיכה בכוננים קשיחים וירטואליים, שיפור ביצועים במעבדים מרובי ליבות, שיפור ביצועי אתחול, ושיפור בליבה (Kernel) שתקרא בגרסא זו MinWin. לפי הערכות, צריכת המשאבים של הליבה החדשה תהיה רק 25 מגהבייט מהכונן הקשיח ו-40 מגהבייט בזיכרון הRAM.
לפי דיווחים שונים, לחלונות 7 נוספה תמיכה בריבוי כרטיסי מסך וגרסא חדשה של מדיה סנטר. תכונות חדשות שנכללות בחלונות 7 לפי הדיווחים הן: אביזרים (Gadgets) משולבים בתוך סייר חלונות (Windows Explorer), אביזרים למדיה סנטר, אפשרות להכנסת והוצאת פריטים מתפריט התחלה ומשורת המשימות באופן חזותי, שיפור תכונות מדיה ושילוב ה-XPS Essentials Pack .
ללוח הבקרה נוספו :האצת ביצועי המחשב (Accelerators), מכוונן טקסט ClearType, אשף כיול צבעים בתצוגה (Display Color Calibration Wizard), אביזרים (Gadgets), אינפרא אדום, שיחזור, איתור תקלות, מרכז שטח עבודה (Workspaces Center), חיישנים (Location and Other Sensors), מנהל כישורים (Credential Manager), התקנים ביומטריים (Biometric Devices), צלמיות מערכת (System Icons), מרכז הפתרונות של ווינדוס (Windows Solution Center) ותצוגה. שמו של מרכז האבטחה של ווינדוס (Windows Security Center) שונה למרכז הפתרונות של ווינדוס (Windows Solution Center) והוא כולל אבטחה ותחזוקה של המחשב.
בשורת המשימות סרגל ההפעלה המהירה (Quick Launch) מוזג עם הכפתורים, והתקבלה שורת יישומים בסגנון חדש.
חלק מהתוכניות שנכללו במערכות קודמות של חלונות, בייחוד Windows Mail ,Windows Movie Maker ו Windows Photo Gallery, לא יכללו יותר במערכת ההפעלה. במקום זאת הם יסופקו בנפרד כשירותי רשת כחלק מחבילת Windows Live Essentials.

Microsoft Windows 7 Release Candidate זמין כעת להורדה בשתי גירסאות 32 או 64 ביט ובחמש שפות שונות.
לינק: http://www.microsoft.com/windows/windows-7/download.aspx

גלגלו את העמוד עד למטה ובחרו איזה גירסה ברצונכם להוריד 32 או 64 ביט ולאחר מכן לחצו על אחד הגירסאות ובחרו שפה (מומלץ אנגלית). בהמשך עליכם יהיה להתחבר למשתמש שלכם ב-Windows Live ולהוריד את המערכת ולקבל קוד התקנה חוקי.

*להשתמש בהורדה בדפדפן Internet Explorer! ב-Firefox זה לא עובד*

דרישות מערכת:
1) אינטרנט על מנת להוריד עדכונים למערכת
2) מעבד 64 או 32 ביט שעובד בתדר 1 Ghz ומעלה
3) 1 GB ראם לגירסת 32 ביט ו-2 GB ראם לגירסת 64 ביט
4) 16 GB מקום פנוי בדיסק הקשיח לגירסת 32 ביט ו-20 GB פנוי לגירסת 64 ביט
5) כרטיס מסך תומך DirectX 9.0c עם WDDM 1.0 דריבר או גבוהה יותר
6) דיסק DVD ריק על מנת לצרוב את המערכת הפעלה
7) תוכנת צריבה חינמית או בתשלום

מדריכים:
יצירת מחיצה נפרדת עבור Windows 7 ב-Windows Vista - לינק
יצירת מחיצה נפרדת עבור Windows 7 ב-Windows XP - לינק
הוראות התקנה וצריבה - לינק
כיצד לגבות את המחשב (Windows 7, Windows XP ו-Windows Vista) - לינק
שאלות ותשובות נפוצות - לינק

מומלץ לצרוב במהירות נמוכה עד כמה שאפשר ולהשתמש באחת מהתוכנות הבאות:
CDBurnerXP Pro 4.2.4 - חינמית
CloneDVD 2.9.2.2 - ניתן להוריד גירסת ניסיון
ImgBurn 2.4.4.0 - חינמית
IsoBuster 2.5.0.0 - תוכנת שיתוף
MagicISO 5.5.274 - תוכנת שיתוף
Nero Burning Rom 9.2.6.0 - ניתן להוריד גירסת נסיון
PowerDVD 9.0.1530 - ניתן להוריד גירסת ניסיון

כשאתם מתחילים את ההתקנה (רצוי להתחיל ממצב BOOT ולא מהמערכת עצמה שאיתה אתם עובדים) בחרו להתקין את ה-Windows 7 במחיצה הנפרדת שיצרתם ככה יהיה לך דבר שנקרא Dual Boot שזה אומר שכשתפעילו את המחשב תישאלו האם להפעיל את המערכת הנוכחית שלכם (XP, ויסטה או מערכת ישנה יותר) או את ה-Windows 7.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:15

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר