לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2005, 17:23
  alon737 alon737 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "התכוונתי לכתוב "עדין..."

שים לב לתגובה שרשמתי לך בשרשור של קריסטל. ארנון מי שהולך לפרסם את הביקורת זה סיימון ג'ונסון ולא פיל. (אני אישית מעדיף את הביקורות של פיל) פוטופריק (אולי תוכל להגיד מה השם שלך?) תאמין לי שגם בS2 ממש לא יחסרו לך מצבים ידניים, יש לה טווח אפשרויות וכיוונונים מדהים שנדיר מאוד למצוא במצלמות קומפקטיות. המהירות גם כן לא תאכזב בזכות הDIGIC II והמצלמה אמורה להיות מאוד מהירה, גם פוקוס בכל תנאי התאורה, גם בזום, גם תמונה לתמונה. הזמן שלוקח לה מהרגע שמדליקים עד שהיא מוכנה לצלם זה רק 1.2 שניות שזה מצוין. אני עוקב די הרבה זמן אחרי הפורום של קאנון בDPR ואפשר לראות שהS2 מוציאה תמונות מדהימות בכל מצב, החיסרון העיקרי הוא הרעש שלצערי נראה מדי פעם גם בISO 50 אבל זאת בעיה של כל המצלמות בקבוצה שלה בלי יוצאות דופן. אם זה חשוב לך אז בS2 יש עוד כמה יתרונות שימושיים כמו המסך המסתובב, וידאו, (אפשרות הוידאו הטובה ביותר אי פעם במצלמה קומפקטית, וזה בכלל דבר שאין בשום DSLR) אפשרות צילום מהLCD ועוד... חלק זה יתרונות שיש לכל P&S על DSLR וחלק זה כאלה שספציפיים לS2. אני אישית גם אם היה לי את הכסף לXT הייתי מתחיל עם הS2 אבל איך שנראה לך...

פה יש דוגמא מצוינת למה שהS2 יכולה לעשות:

http://forums.dpreview.com/forums/r...essage=13861935

אלה תמונות שצולמו ביום הראשון שהבחור הזה קיבל את המצלמה וכבר רואים איזה תוצאות מעולות! שיפור ענקי לעומת רוב התמונות שפירסמו עד עכשיו, והתמונות הם בלי PP כמובן. מומלץ גם לקרוא את הכל, לשמור את התמונות למחשב ולראות בפריים מלא. תמשיך לבחון את כל האפשרויות עד שתהיה בטוח ב100 אחוז. בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:00

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר