לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2005, 18:05
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
פיגוע חברים אני צריך עצה\עזרה =)

אהלן חבר'ה מה קורה? אני חבר פה באתר אבל פתחתי משתמש חדש שמא מישהו שמכיר יזהה אותי הקיצר זה סיפור די מוזר... (אני תיכוניסט לכל המעוניינים לדעת) ויש ילדה אחת בכיתה שלי שאני ממש ממש ממש אבל ממש אוהב! כל הזמן אני חושב רק עליה, כל הזמן רק היא בראש שלי!! כל הזמן אני מרוכז רק בה... אני לא מסוגל לאכול ולא עושה כלום חוץ מלחשוב עליה... אני מתכתב איתה באינטרנט, ותמיד שאנחנו מדברים אני ממש שמח! (אנחנו מדברים די הרבה שם...) היא יודעת שאני אוהב מישהי אבל היא לא יודעת שזאת היא... היא כל הזמן שואלת אותי:"מי זאת?" אבל אני לא אומר לה... בבצפר אנחנו בקושי\כמעט בכלל לא מדברים... אני אומר לה "היי" בבוקר, וגם זה לא תמיד. כל הזמן שאני לידה אני מרגיש ממש לא בנוח, אני מתבייש לאללה (אני ביישן אבל אני לא מכוער... מי שרוצה שאני יכול לשלוח לו תמונה שלי בפרטי\איי סי קיו) ואני מפחד שהיא תדחה אותי עם אני אגיד לה שאני אוהב אותה... אני צריך שתגידו לי מה לעשות!! תודה רבה חברים... אחלה עבודה אתם עושים פה

מהבולבולון האנונימי =)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2005, 19:23
  Hemingway Hemingway אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
ידידי הצעיר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "חברים אני צריך עצה\עזרה =)"

לדעתי, פשוט תתחיל לזום שיחות איתה בבית ספר. אחרי שתיצור איתה מגע ראשוני שהוא לא רק דרך האינטרנט תנסה להמשיך ולפתח את זה ותראה לאן זה מוביל.
אמרת שהיא מדברת איתך המון באינטרנט זה אומר שאתה מעניין אותה ולכן אין שום סיבה שהיא לא תרצה לדבר איתך גם פנים מול פנים.
אחרי תקופה של קשר אמיתי ולא רק וירטואלי וכשהתהיה בטוח שאתה עדיין מעוניין בה פשוט תגיד לה באי סי קיו או פנים מול פנים או בכל צורה אחרת שנוחה לך, את האמת.
תגיד לה: "את זוכרת שתמיד שאלת אותי את מי אני אוהב?"
"אז אותך אני אוהב!!" ואני כבר סומך שתדע איך לנסח לה את זה ואת כל מה שתצטרך להגיד בהמשך, בצורה הטובה ביותר.

בהצלחה ידידי!
אל תשכח לעדכן אותנו במה שקורה.

--- Ernest Hemingway ---

ישן 23-03-2005, 08:28
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
משהו שאני לא הבנתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "חברים אני צריך עצה\עזרה =)"

שלום לך רובומן
יש בעיקר דבר אחד שלא הבנתי והוא אם אתם מדברים (לפי הבנתי) המון וחופשי באינטרנט למה אתה כל כך נרתע מלדבר איתה גם בבית ספר האם באיי סי קיו שאתם מדברים והיא אומרת לך כל מיני דברים אתה חושב הרבה לפני שאתה עונה לה חזרה? ולכן אתה מפחד שפנים אל פנים אתה לא תדע מה להגיד אם היא תשאל או תגיד לך משהו? או שאולי אף אחד לא יודע שאתה בקשר טוב איתה ואתה פוחד שיעשו סיפור או יתחילו לדבר אם יראו אותם מדברים וצוחקים ביחד?

אני מצטרף לשאר החברים פה שאומרים שאתה צריך להתחיל לדבר איתה גם לא וירטואלית והנה רעיון שעלה לי עכשיו אם אתה מתבייש או מרגיש שלא נח לך וגדול עליך לגשת אליה סתם כך בבית ספר אז במידה ויש לך (או שתקנה) דבר איתה בעזרת המיקרופון ואם יש מצלמת אינטרנט גם טוב ואז זה יפסיק להיות רק שיחות בהתכתבות אלא שיחות של ממש ואם מצלמה אז אפשר גם לראות אחד את השני וזה נראה לי יוריד ממך את הפחד לאט לאט של לדבר איתה

אפשרות נוספת (בעיקר במידה שאין לך את האפשרות הראשונה) אם אתה לא מעונין להתקרב אליה בבית ספר אז אתה מוזמן לגרום לך שתפגשו במקרה ברחוב (בהנחה שהיא גרה לא רחוק ממך או למצוא סיבה / תירוץ מה אתה עושה בדיוק בסביבה שלה וכו וכו) ופשוט להתחיל לדבר בהתחלה סתם משפטים או שאלות רגילות והכי טוב שפשוט כמו שאתה מוצא על מה לדבר באינטרנט דבר איתה רק פנים מול פנים
השיטה השניה אומנם דורשת קצת מעקב אבל לדעתי שווה להשקיע

העיקר שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 24-03-2005, 13:19
צלמית המשתמש של roboman

היא נחשבת לילדה הכי חכמה והיא יפה של הכיתה.. היא יענטו ה"מושלמת" זאת שכולם מפנטזים עליה... אני לא בין כל הטמבלים האלה שאומרים:"יא אללה, תראה איזה תחת.. איזה כוסית.." אני פשוט אוהב אותה בתור בן אדם ולא לפי המראה... אני כל הזמן חושב עליה... שוכב בחדר שומע מוסיקת רוק פאנק על פול ווליום ורק חושב עליה (אני לא פריק... ) הילדים בכיתה בטח יגידו:"מה?! איך היא יכולה להיות עם X (אני) הטמבל הזה! (אני לא טמבל מבחינה לימודית.. אני במגמת אלקטרוניקה ) " הקיצר אני חסר ביטחון עצמי... ולא חנון

אתמול הברזתי מהבצפר ונפגשתי עם חברים בקניון.. היינו חבורה של עשרה ילדים ככה ותפסנו פינה שם, ישבנו והסתכלנו על כל האנשים שעוברים (מחופשים) וכל פעם שאיזה כוסית הייתה עוברת כל החברים שלי אמרו:"יווואו איזה כוסית!" ואני בכלל לא הסתכלתי הדבר היחידי שחשבתי עליו זאת הייתה היא... (לא יודע למה כתבתי את זה... פשוט הייתי חייב לספר למישהו )

**עריכה**
אני מתלבט אם להעלות לכאן תמונה שלי כדי שתראו איך אני נראה וככה תגידו לי עם יש לי סיכוי איתה אבל אני מפחד שמא מישהו מהכיתה\שכבה\שמכיר אותי יזהה... ואם זה יהיה\תיהיה מישהו\מישהי מהכיתה אז הוא כבר יספר\תספר ( ) לה ואז יהיה :פאאאאאאדיחות:

נערך לאחרונה ע"י roboman בתאריך 24-03-2005 בשעה 13:34.
ישן 25-03-2005, 16:52
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אני אגיד לך בדיוק מה יקרה!..."

תשמע, תחשוב על זה...מה יצא לך שתמשיך לדבר איתה לפתח רגשות וששום דבר לא יצא מזה?!
הרי אם היא לא יודעת שאתה מאוהב בה אז אין מצב שמשהו יתקדם יותר משיחות באינטרנט, ואפילו אם יש מצב קלוש שהיא תציע לך להיפגש יום אחד, מה אז יהיה? אתה חייב להתחיל לשפר את הביטחון העצמי שלך לגביי בנות ובכלל...
אתה לא צריך לשים לב למה שהחברים שלך אומרים או חושבים!פשוט תלך עם הלב שלך....
באחת השיחות שלכם באייסי תגיד לה שמשעמם לך מאוד ואם בא לה להיפגש איתך...כשתפגשו תפתיע אותה בשאלה שאם מישהו היה אומר לה שהוא מאוהב בה והיא מעולם לא הייתה מעלה בדעתה שזה יהיה הוא...ואז היא כבר בטוח תתחיל להבין....ומשם כבר תזרום ותספר לה את כל הסיפור-תאמין לי בנות מעריכות את הדברים האלה....
שיהיה המון המון המון בהצלחיישן!!!!
ישן 25-03-2005, 16:54
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אני אגיד לך בדיוק מה יקרה!..."

תשמע, תחשוב על זה...מה יצא לך שתמשיך לדבר איתה לפתח רגשות וששום דבר לא יצא מזה?!
הרי אם היא לא יודעת שאתה מאוהב בה אז אין מצב שמשהו יתקדם יותר משיחות באינטרנט, ואפילו אם יש מצב קלוש שהיא תציע לך להיפגש יום אחד, מה אז יהיה? אתה חייב להתחיל לשפר את הביטחון העצמי שלך לגביי בנות ובכלל...
אתה לא צריך לשים לב למה שהחברים שלך אומרים או חושבים!פשוט תלך עם הלב שלך....
באחת השיחות שלכם באייסי תגיד לה שמשעמם לך מאוד ואם בא לה להיפגש איתך...כשתפגשו תפתיע אותה בשאלה שאם מישהו היה אומר לה שהוא מאוהב בה והיא מעולם לא הייתה מעלה בדעתה שזה יהיה הוא...ואז היא כבר בטוח תתחיל להבין....ומשם כבר תזרום ותספר לה את כל הסיפור-תאמין לי בנות מעריכות את הדברים האלה....
שיהיה המון המון המון בהצלחיישן!!!!
ישן 25-03-2005, 17:17
צלמית המשתמש של roboman

אחותי זה קל לך להגיד את זה ככה אבל בפועל זה ממש ממש קשה\מורט עצבים\כואב בלב\מלחיץ.

היא כבר חושבת שאני אוהב אותה... אז עם אני אציע לה להפגש זה יביא לה את הקליק והיא תגיד משהו בסגנון:"אני לא יכולה, צריכה לשמור על בת דודה שלי" או משהו כזה... אני כמעט בטוח... תמיד שאני רואה אותה אז אני זה שאומר את ה "היי" ולא היא... כלומר אני היוזם.. ועוד אני הביישן בחבורה...

אני נשבע לכם אני חייב להגיד לה אבל משהו דוחף אותי ואומר לי שלא כדאי לי... אני מפחד מדחייה... אני משתגע פה בבית שאני מדבר איתה! אני כל כך רוצה אותה! זה כאילו שאתה ילד קטן שעומד בחנות ממתקים ופשוט משתגע... הייתה לי התקפת זעם קטנה... לקחתי את הכרית שלי ופטרתי אותה מחיים... אחרי זה ירדתי למטה (בלי חולצה) ורצתי את הריצה של החיים שלי...

חבר'ה תגידו לי מה לעשות!!
ישן 28-03-2005, 18:54
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אם היא חושבת שאתה אוהב אותה, אז למה לא להכות בברזל בעוד הוא חם ?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אחותי זה קל לך להגיד את זה..."

אהלן
תקשיב יקירי, אפשר להבין את החששות שלך (בחורה יפה, חכמה - זה לרוב מרתיע בחורים , סתאאאםםם) .
אבל האמת היא שמומנטום זה דבר שאסור לפספס אותו, אם היא חושדת שאתה מאוהב בה, אז למה לא לנצל את ההזדמנות ולהתחיל משהו ?
עצם העובדה שאתה בטוח היא לא תהיה מעוניינת כבר מורידה לך נקודות בעניין הזה, כי אני לא בטוחה שאתה יודע לקרוא מחשבות (גם אני לא ) וספקולציות הן לא תמיד נכונות .

אני בעד - לנסות, במידה והיא תסרב לפחות אתה תדע שהיא לא בעניין .
אבל כרגע המצב הוא ללא עמדה כי אתה לא יודע מה היא מרגישה....
מקסימווווווווום- היא תגיד לא, ו-אז מה קרה ? ה-כ-ל הפסד שלה, כי בחורה שלא מעוניינת בך לא שווה את המאמץ שלך .

אז... רק מחשבות חיוביות והרבה אומץ וככה לפחות תדע איפה אתה עומד, על - החיים - ועל - המוות .
ותזכור - הכל בסופו של דבר צובר לך ניסיון ומי שמתבייש - מתייבש !

בהצלחה,
ותעדכן .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר