לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2008, 19:20
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
למבוגרים בלבד האחות הקנגרו: הצטלמה כשהיא מחזיקה פג בכיס

מי מחזיק פג בכיס?

אחות בכירה בפגיית בית החולים "בני ציון" בחיפה צולמה כאשר אחד הפגים המאושפזים במחלקה נתון בתוך כיס החלוק שלה. מומחה ברפואת פגים: המעשה אינו מסכן חיים אבל גם אינו ראוי. הנהלת בית החולים: רואים בחומרה רבה את המעשה מיטל יסעור בית-אור פורסם: 09.11.08, 18:28

אחות בכירה בפגיית בית החולים בני ציון בחיפה צולמה כשאחד מהפגים במחלקה עליה היא אמונה, נתון בתוך כיס מדי בית החולים שלה.

בצילום, שנעשה ככל הנראה בנסיבות היתוליות-פנימיות, נראית האחות מחייכת אל המצלמה כמשועשעת ממימדיו של פג. הצילום המקורי שמור בידי מערכת ynet, שבחרה לא לחשוף את פני האחות המופיעים בו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/28102008/1696758/2_wa.jpg]

אחות הפגייה בבני ציון עם הפג בכיסה

על-פי גורמים לא רשמיים בבית החולים, הצילום נעשה לצורך שימוש פרטי בבית החולים. הנהלת בית החולים לא אפשרה ל-ynet לקבל את תגובת מנהל בית החולים מנהל הפגייה או תגובתה של האחות עצמה, אולם תגובת בית-החולים לצילומים שהוצגו בפניהם: "הנהלת המרכז הרפואי בני ציון רואה בחומרה רבה את המעשה ותנקוט בכל האמצעים המשמעתיים המידיים כנגד הנוגעים בדבר".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3620014,00.html

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 09-11-2008 בשעה 19:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2008, 04:18
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני טוען כי יש לבחון את הנושא לעומק לפני שמגיעים למסקנות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "טרח לא טרח"

בנוגע למהות התמונה.

אני בטוח שאם התמונה היתה מפורסמת ללא טישטוש פנים של התינוק והאחות (מה שמתקשר אצלנו, באופן אוטומטי כקורבן וחשוד בפשע) ועם כיתוב כגון "הומור בשירות הרפואה - הורים רבים לפגים נרתעים מלגעת בילדיהם, דבר שהינו בעל השלכה רבה על התפתחותו של התינוק, בית החולים בני ציון בחיפה יצא בתוכנית לעידוד המגע הישיר בין הורים לילדיהם הפגים", הדבר היה סוחט תגובות כמו "אווו, איזה מתוק" ו-"כל הכבוד" מכותבי הפורום.

אני לא יכול שלא להזכר במקרה אחר שפורסם בזמנו ע"י YNET, המקרה של הרופאה ופתק המחלה המזויף (בו לכאורה רשמה בהיבריש שהחולה בריא כמו שור וסתם מבלבל לה את השכל), הן מבחינת הצורה בה YNET הציגו את הנושא והן מבחינת תגובת מערכת הבריאות בשני המקרים, אז חברים, לפני שמעמידים את האחות אל מול כיתת היורים, אולי כדאי לתת הזדמנות לבדיקת המקרה לעומק?

ישן 10-11-2008, 06:30
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אני טוען כי יש לבחון את הנושא לעומק לפני שמגיעים למסקנות"

אני מניח כי אותה אחות יכולה להסביר לציבור טוב ממני כי:

[1] 'טיפול מינימלי' [צמצום הטלטול והשנויים בסביבה] מגדיל שרידות פגים באופן משמעותי

[2] השקילה היומית הינה נקודת זמן קריטית בה מטולטל ומופשט הפג ולכן יש לצמצם את משכה ולעשותה בעדינות המירבית

[3] כיסו של איש צוות בפגיה הינו אחד המקומות המזוהמים ביותר בביה"ח - ביקור קצר בכיס שכזה עלול להפגיש את הפג עם החיידק המסוכן מהחדר השני

[6] שמיטת פג מאחיזה שכזו משמעותה סכנת נפשות מיידית

[7] הגברת הקירבה בין הפג לאימו נעשית כבר שנים מן הרגע הראשון בהדרכה אמפתית ומקצועית [מן הסתם גם על ידי אחות זו] ואינו כולל בשום אופן החזקת פגים בדרך זו

אם היא יזמה - היא אחראית. אם הממונים עליה יזמו - היא אחראית יחד עימם.

יש מקומות כמו מטווח, מגדל פיקוח ופגיות שאין בהם מקום להומור השובר כללים ותקנות
ישן 10-11-2008, 06:57
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
הדבר תלוי בשלב ההתפתחותי בו נמצא הפג.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אני מניח כי אותה אחות יכולה..."

אני לא מומחה בתחום, אך אני יכול להמר כי הפן הרפואי הינו משני בסיפור הנ"ל (בכתבה גם מצוטט מומחה בתחום שאמר כי לא נשקפה לפג שום סכנה בריאותית), ואילו הפן האתי, ובראש ובראשונה יחסי האמון בין הציבור למערכת הבריאות הם אלו שעומדים על הכף (ואני מודה, גם לי תמונה כזו לא נותנת חשק להפקיד את בני משפחתי, קל וחומר כשמדובר בתינוק, באחריות בית החולים).

אני לא יודע אם הצילום נעשה בידיעת או אישור ההורים, וגם אם כן, הנזק כבר נגרם.

בכתבה ישנה הודאה של הנהלת בית החולים כי מדובר בחלק ממצגת שהוכנה כחלר מתוכנית שלא יצאה בסוף לפועל.

אני מניח שגם אתה מבין את ההבדל בין תמונה שכזו שצולמה (גם אם שלא כדין) לצורך מטרה טובה ובין תמונה שצולמה בתור "דאחקה".

ישן 10-11-2008, 08:08
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לצערי הפן הרפואי הוא המרכזי בכל הענין גם אם לעיני הצופה מן הצד צורמים דברים אחרים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "הדבר תלוי בשלב ההתפתחותי בו נמצא הפג."

מידת הסיכון הנגזרת תלויה בשלב ההתפתחותי אך בכל פג יוגבר הסיכון במידה כלשהי כתוצאה מהתנהלות שכזו. לא בכדי לא צוין שמו של נותן חוות הדעת המקלה.

אני בהחלט מבין את ההבדל בין צילום שנעשה לשם 'דאחקות' לבין צילום שנעשה בשליחות דוברות ביה"ח ובהנחיית צלם שהוכנס לפגיה ברשות השררה. אם כך ארע הדבר הרי שאיני סבור כי צריך להדיח / לערוף / לפטר וכו' - אחות מנוסה שמן הסתם היטיבה עם פגים רבים אחרים. עם זאת, יש לקיים ברור משמעתי נוקב ולהעניש את האחראים להתרחשות לכל אורך השרשרת.

זה יכל להגמר רע וזה עלול להגמר רע באם לא תמנע הפעם הבאה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 10-11-2008 בשעה 08:11.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר