לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2008, 21:56
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
המלצה Angels & Demons

חבר'ה זה הגיע,

מי שלא יודע:

הספר "מלאכים ושדים" היה הראשון בסדרת ספריו של הסופר דן בראון, ואותו אישית אהבתי יותר מכולם (למרות שגם נקודת ההונאה היה מעולה).

אם הבמאי יהיה נאמן למקור, אז הרי שצפוי לנו סרט מלא במתח, אקשן, ולא מאוד אפקטים (מעניין לדעת אם הם ישלבו את הקטע שהוא קופץ ממסוק בלי מצנח :-) ).

במאי 2009 זה מגיע.

(טריילרים באיכות HD)
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

נערך לאחרונה ע"י AtlantisNumenor בתאריך 07-11-2008 בשעה 21:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2008, 01:16
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "Angels & Demons"

אז ככה: זה הגיע או שזה מגיע? חחחח.
אין ספק שהוא יותר טוב מצופן דה וינצ'י, השאלה היא מה הפעם יעשה רון האוורד. בצופן דה וינצ'י הוא פשט לקח את הסרט והעתיק אחד לאחד, שזה טוב, אבל עוד יותר רע כי לא היה לא שום מעוף, היה אנמי, לא חי. הטריילר לדעתי לא כזה מבטיח, אבל עדיין מרתק. קח לדוגמא את הסמל של האילומינטי, הם פשוט העתיקו את התרשים מהספר. עכשיו, אני מבין שזה חלק מהעניין, הדיוק, אבל זה קצת מוגזם.
לגבי נקודת ההונאה, לא יודע איך הצלחת. אני אחרי 30 עמודים פשוט התייאשתי מרוב שעמום. זה היה איום ונורא. קראת את מבצר דיגיטלי?

ישן 08-11-2008, 01:51
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אז ככה: זה הגיע או שזה מגיע?..."

קראתי את קוד דה וינצ'י ואת מלאכים ושדים ובמבצר דיגיטלי הבנתי שכל ספר שלו הוא פשוט אותו הדבר!
ואז כדי להוכיח לעצמי את זה התחלתי לקרוא את נקודת הונאה.
כל ספר, אבל כל ספר של דן בראון יתחיל במוות של מישהו.
בכל ספר יהיה זוג של אישה וגבר, לפעמים האישה תיהיה הגיבורה והיא תפגוש גבר שיעזור לה במהלך העלילה או להיפך. בסוף הם תמיד יהיו ביחד.
תמיד לקראת סוף הספר יתגלה פרט חדש שלא היית יכול לנחש ומשם הכל יתגלגל לסוף עלוב שלא מגלה לך כלום, מעין סוף נייטרלי מאכזב כזה...
קיצר... לא הולך לחזור על הטעות של לקרוא עוד אחד מהספרים שלו.

ישן 08-11-2008, 09:53

קראתי את כל ספריו...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אז ככה: זה הגיע או שזה מגיע?..."

מבצר דיגיטלי גם היה נחמד, אבל שם התחברתי פחות לדמויות ולעלילה (קשה לי להאמין שקיימת רק מחלקה אחת בכל הארגונים החשאיים בארה"ב שאחראית על ביטחון המידע).

אגב בעניין הסמל:

מדובר ביצירה פרטית של אדם כלשהוא(יכול לברר לעומק אם אתה רוצה), לא באיזה סמל קדום(כנ"ל "יהלום אילומינטי").
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 09-11-2008, 10:48

וחבל שכך...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "מי, דן בראון? זאת לא הנקודה..."

דוגמא טובה זה טרילוגית שר הטבעות, אומנם פיטר ג'קסון השתדל מאוד להיות נאמן למקור הספרותי, אבל הוא פשוט לא הצליח, הוא עיוות לא מעט דברים, והיה רחוק מלהיות נאמן למקור הספרותי.

אומנם בסופו של דבר הוא הפיק סרטים טובים, ופופולארים מאוד לצפייה-אבל הקשר בינם לספריו של טולקין הוא מקרי בהחלט (ואני אומר את זה בתור בן אדם שקרא כמעט כל דבר של טולקין) את הקסם שהוא יצר בספריו לא ניתן להעביר לקולנוע, יהיה אפשר אוליי רק בעתיד, עם תקציב רציני במיוחד.

*אגב לא הרבה יודעים את זה, אבל פיטר ג'קסון יצר גרסא מורחבת לכל סרט בטרילוגיה, ובגרסא הזו הוא השלים סצינות ש"ירדו בעריכה", אני מאוד נהנתי מהגרסאות הללו, חבל מאוד שלא הקרינו אותם גם בקולנוע.

ישן 09-11-2008, 19:00

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "וחבל שכך..."

עד כאן, חבוב! "שר הטבעות" זאת נקודה רגישה בשבילי.
דבר ראשון, דן בראון, טוב ככל שיהיה, לא ראוי להיות מצויין באותה שורה עם גדול סופרי הפנטזיה של כל הזמנים.
דבר שני, על מה אתה מדבר כשאתה אומר שהוא רחוק מלהיות נאמן למקור הספרותי?! הקשר מקרי בהחלט?! פחחחחחחחחחחחחחח, שטויות, פשוט שטויות. נחתת מהירח? גם אני קראתי את טולקין (אומנם לא הכל, אבל "הסילמריליון", "ההוביט" ו-"שר הטבעות" זה מספיק לדעתי בשביל להבין את הסרטים), ואני אומר לך שמבחינת נאמנות למקור, הסרטים מקבלים אצלי למעלה מ-90% אחוז דיוק/נאמנות למקור, וגם זה, רק בגלל שיש הרבה קטעים בסיפור, שכמה שהם טובים על הנייר, לא יכולים לעלות על המסך, ואני מדבר במיוחד על האנטיקליימקס - ברור לך שאי אפשר להסריט כזה דבר (אני חושב שג'קסון אמר שהם אפילו לא צילמו את זה). נכון ש"שני הצריחים" לבדו לא נאמן, אבל הנאמנות של "שיבת המלך" ששווה לדעתי לבדה 99% מאזנת את הסיפור.
אי אפשר להעביר את הקסם לקולנוע?! איך אתה מסביר את האווירה המדהימה שיש לו - אתה בכל זאת אומר שהם סרטים טובים, נכון?) תקציב רציני יותר?! 300 מיליון שווה ערך לסרט הכי יקר של כול הזמנים (טיטניק) זה לא מספיק?! בוא תגיד לי איפה היה צריך להוציא יותר כסף ולמה?
לגבי הגרסאות המורחבות, אני חושב שדווקא מכירים, ובכל אופן, דווקא מוזר לי שהגרסה המורחבת של "שיבת המלך", הטוב בטרילוגיה הייתה הכי פחות טובה. הסצנות היו מיותרות לגמרי, האטו את הסיפור, ודי ברור למה הורידו. זאת לעומת "אחוות הטבעת" שהתוספות שלו היו מתבקשות לגמרי והוסיפו המון, כנ"ל ב-"שני הצריחים".
דרך אגב, אתה בטח לא יודע את זה, אבל יצאה גם גרסה מוגבלת של כול הטרילוגיה שמכילה הרבה יותר קטעים מאחורי הקלעים של ההפקה.

ישן 10-11-2008, 13:41

תשתה כוס מים גאנדאלף...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "עד כאן, חבוב! "שר הטבעות" זאת..."

שלא תתעלף לי בטעות :-)

טוב אז בוא נתחיל:

בנוגע לעיוותים של ג'קסון (אני אתמקד בעיקרים, בגלל שאין לי כוח לפרט את המשניים) -

1.משום מה הוא החליט שהדמות של גלורפינדל לא קיימת, ובמקומו הוא הביא את ארווין (גלורפינדל היה אמור להציל את פרודו מהנאזגול ולהביא אותו לריבנדל).

2.בומבדיל בכלל לא קיים.

3.ג'קסון משום מה החליט למחוק עמים שלמים, ולהשאיר רק את גונדור ורוהאן, איפה דול אמרות'?

4.בשובו של המלך אראגורן אמור להגיע לשדות הפלנור בצי ספינות של שודדי הים מאומבר, כאשר בתוך הספינות יש את צבאות בני האדם שנקראו לעזרת גונדור, אבל בסרט מסיבה לא ברורה הוא הביא את צבא האל מתים (במקור הספרותי צבא האל מתים רק עוזר לאראגורן לנצח את שודדי הים מאומבר, ולעזור לצבאות בני האדם להגיע לגונדור).

5.כל מינאס טירית' נראת כמו הצרות שלי, איפה נעלמו חומות הענק שתוארו בספרים?
גם ע"פ טולקין לא היה ניתן לשבור את החומות הללו, ובסרט זה נראה כאילו הם עשויות מקלקר..

6.רוהאן הייתה אמורה להגיע לפלנור באמצעות אנשי הפרא-אבל בסרט זה לא קיים, וגם ע"פ הספר רוהאן הייתה אמורה להגיע בשעת הזריחה כאשר השער בדיוק נפרץ (בסרט זה שונה לגמריי).

ויש עוד כל-כך הרבה, אבל אני כבר לא זוכר...

ואגב, אני כן יודע שיצא מהדורה מוגבלת, אבל זה לאנשי ההפקה(שחקנים וכ'ו..)וסביר להניח שהיא לעולם לא תפורסם, במהדורה הזאת ג'קסון הוסיף כל מיני שטויות כמו זה שאראגורן נלחם נגד סאורון (במקום נגד הטרול), וכ'ו...

ישן 10-11-2008, 23:03

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "תשתה כוס מים גאנדאלף..."

?Whatcha talkin' about, Willis
ד"כ, אין לי בעייה להמשיך את השיחה בפרטי או ב-Messenger.
זה גאנדלף, אם כבר.
1. חסר משמעות לחלוטין. הוא עדיין דמות משנית. תכעס על ההוליוודיזציה של הגדלת התפקיד של טיילר.
2. הכנסה שלו לסרט הייתה מאטה את הסיפור. תחשוב על זה. בסרט זה פשוט לא בא בטוב.
3. מינוריים. הוא כן הזכיר את את ההאראדרים והאוליפנטים.
4. מוסכם. אמרתי שזה לא 100%.
5. אם זה לא חומות ענק, אני לא יודע מה זה בשבילך ענק. ועדיין העיר נפגעה גם בספר.
6. מסכים לגבי החלק ה-1. לגבי הזמן - סתם שטויות.
לגבי המהדורה המוגבלת - אז מה זה:
http://www.amazon.com/Rings-Trilogy-Theatrical-Extended-Limited/dp/B000GTLR2A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1226354505&sr=1-1

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר