לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2008, 00:26
  רגשנית רגשנית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.08
מה הטעות שלי .

שלום לכם ! שמי שרון שם (בדוי )אני בת 38בחורה מקסימה בחורה שניראת טוב שאפילו כל בחורה בגילי היית רוצה להיראות כמוני ..אבל זה לא הכל בחיים .. אני גרושה ללא ילדים אבל גם לא מאבדת תיקווה ..קשה לי קשה לי מאוד לכתוב את מה שבלב אני מרגישה שאני חייבת לקבל עיצה או חוות דעת ואני אשמח לקבל ..כל מה שהייתי רוצה בחיים זה 2 דברים 1 זה ילד ו 2 זה חבר לחיים מעולם לו חפשתי כסף לא חפשתי ארמנות ובטח גם לא מגדלים ..מחשבה ראושנה שלי זה לימצוא גבר שיואהב אותי שיכבד אותי ולחיות חיים כמו כולם ..איפה שאני נימצאת מתחילים רוצים אותי ואפילושניראה לישבא לי לזרום איתו אני חביבה נחמדה כמו שאני ואם קרה שאני רוצה להיות איתו אז מקסימום בערב השלישי אני עושה סקס (אולי אני טועה לגבי הסקס )האם אני צריכה למישוך את הגבר יותר למרות הכל שכלונו עושים טעויות בחיים ולכן אנחנו לומדים מטעויות כי לעשות טעותזה אנושי לחזור עליו זה טיפשי .. אולי אני קצת פזיזה בקטע של הסקס מה עליי לעשות כדי לימשוך את הגבר אשמח לקבל תושבה ...תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2008, 08:41
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רגשנית שמתחילה ב "מה הטעות שלי ."

תראי, אין חוק קבוע לזמן שבו את צריכה להכנס איתם למיטה.
אם זה מרגיש לך נכון, כנסי. רק אל תעשי את זה אם זה נובע מתוך לחץ של "אם אני לא אכנס, יעזבו אותי" - כי לפעמים זה הפוך-
מעריכים יותר אם זה לא קורה כבר בפגישה השניה-שלישית. (אבל כל מקרה לגופו...)

בכל מקרה, נשמע שאת מאוד לחוצה מזה (או לפחות כך נובע ממה שרשמת), ועצתי היא- תרגעי קצת
לפעמים כשאנחנו כל-כך רוצות משהו, אנחנו מרחיקות אותו אפילו עוד יותר (בעיקר אצל גברים... הם מרגישים כשאנחנו לחוצות!)
ותראי איך בשניה שתשתחררי קצת יותר ותדאגי קצת פחות, תפגשי יותר אנשים שמתאימים לך- כי תפסיקי לשדר לחץ.

בהצלחה (:

09.07.00-16.07.12

נערך לאחרונה ע"י Samantha בתאריך 25-11-2008 בשעה 08:43.
ישן 25-11-2008, 10:47
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
דבר אחד לא הבנתי מהתיאור: יש לך כרגע בן זוג קבוע?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רגשנית שמתחילה ב "מה הטעות שלי ."

או שאחרי הסקס זה נגמר ואת מחפשת חדש ומכניסה את עצמך למחזור קבוע של שני דייטים,סקס ומתחילים מחדש?
אני חושב שהבעיה שלך בגיישה לחיים ולעצמך.
כשהצגת את המקרה רשמת שאת רוצה ילד בעדיפות ראשונה ובן זוג בעדיפות שנייה
לדעתי את צריכה לשנות את הכיוון מחשבה
נכון, השעון הביולוגי מתקתק אבל לפעמים בשביל ילד עדיף משפחה מסודרת שתגדל אותו בתנאים נאותים ולא כחד הורית שתצטרכי לדאוג גם לך ולו וזה אומר לוותר על מותרות בשביל שניכם.
לכן כשאת בדייטים תנסי לא לחשוב על ילדים,להנות מהפגישה ולתת לבן הזוג את ההרגשה שבשביל סקס הוא יצטרך להתאפק ולהתאמץ יותר
והכי חשוב לא לדבר על ילדים לפחות לא בפגישות הראשונות-זה יכול להרתיע

ישן 27-11-2008, 11:48
  רגשנית רגשנית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.08
היי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "לא הכל קשור ל"נראית טוב". אם..."

קודם כל אני שמחה לקבל ממך תגבות ..נכון אתה צודק בהחלט להראות טוב זה לאהכל ..אני יותר חושבת שהאופי האישיות של האדם חשוב ..אבל בטח שגם לא תילך עם בחורה שלא ניראת לטעמך ..טוב לא חשוב ..כרטיס הכרויות יש לי ..אני לא שוללת את הכרויות באתר מה שכן צרכים להיות זהרים ..יצא להכיר וזה לא מה שרציתי ..דרך אגב תמונות בהכריות גם מטעות אבל מי שלא נוגע לא יודע )לאן זה יכל להוביל ..אני חושבת שאני אולי לא מספיק חזקה עם עצמי בגלל שאני די טובה ואופי כזה מאוד קשה לשנות ..ברור שיש לי עקרנות משלי ואני שמחה בחלקי לא מיזמן הכרתי מישהו שרק עברו שבעיים כבר ידעתי שזה לא זה ועצרתי ..ברגע שהוא התחרט אני כבר לא הסכמתי לתת צאנס ..תראה הסיפור שלי קצת מורכב אז ככה שששש קשה לי לספר את מה שבלב אפילו שזה באילום שם תודה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר