לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2008, 16:03
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
נכשיר קשר לתערוכה בארה"ב

שלום,
אני כותב לרוב פורום צבא וביטחון אבל יש לי שאלה שאולי רלוונטית יותר לכאן.

בינואר 2009 אנחנו צפויים לנסוע לתערוכת CES בלאס ואגס. מנסיון השנה הזאת יהיה זה רעיון רע מאד לתקשר בין אנשי הצוות שלנו בפלפון (חוזרים עם חשבונות טלפון מטורפים). אפשרות שחשבנו עליה היא לרכוש בארה"ב מכשירי קשר ולהשתמש בהם במהלך התערוכה לתקשרות אחד עם השני.

הבעיה - אחרי שעברתי כמעט על כל מכשיר שאינו דורש רשיון במחיר סביר (עד כ 100~ דולר) לא הצלחתי למצוא שום המלצה חד משמעית. כל המכשירים הם בעלי טווח קצר מאד ובתערוכה (שהיא תערוכת האלקטרוניקה הגדולה בעולם ומכסה שטח אדיר) צפויות הפרעות תקשורת קשות מאד בשל ריבוי המכשירים האלחוטיים השונים בסביבה (מכל סוג מן ותדר).

אשמח להצעות/המלצות וכו'.

עידו
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2008, 23:45

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "נכשיר קשר לתערוכה בארה"ב"

ראשית תודה על התגובה.

CES הוא מקום בעייתי במיוחד - הוא גם גדול מאד ועוד יותר גרוע מכיל ערב רב של משדרים ממשדרים שונים (WIFI, WIMAX סלולאריים שונים ומשונים והמון ציוד תקשורת של הטלויזיה וגופים אחרים). חבל שאין מישהו שניסה את הטריק הזה ויכול לדווח אם יש לזה בכלל סיכוי.

סתם לידע כללי מכשירים הדורשים רישיון (אני מניח כמו אלו בהם משתמשת המשטרה וגופי אבטחה) - מה הטווח הממוצע שלהם ועד כמה הם יותר טובים מה"צעצועים" שנמכרים בחנויות?

נ.ב. אם למי מן המנהלים יש אפשרות לתקן לי את הכותרת של ההודעה הראשונה (טעות הקלדה שלא שמתי לב אליה ואינני יכול לתקנה עכשיו) אודה לו.

עידו
www.MegaPixel.co.il

ישן 13-11-2008, 13:25

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "נכשיר קשר לתערוכה בארה"ב"

כתבתי הודעה אבל משהו קרה לשרת של פרש...מציק.

בכל מקרה לפי דבריך אני מבין שעדיף ללכת על משהו שאינו בתחום ה2.4GHZ אלא אולי בתחום שסביב ה5GHZ (שאני מניח שניתן להשיג רק בארה"ב).

אגב האם המשטרה למשל עושה באמת שימוש ברפיטרים (כלומר האם רפיטרים של המשטרה פזורים ברחבי העיר?).

נורא חבל שאין מכשירי קשר שמסוגלים איכשהו לעשות שימוש בתשתית הסלולארית - יכול היה להיות דווקא פיתרון מעניין - מן סלולארי נל"ן זול מאד (נגיד תשלום חודשי קבוע נמוך ואין סוף דקות שיחה במכשיר קשר). למירס יש משהו כזה לא? אבל זה לא ממש יעזור לי בארה"ב...
www.MegaPixel.co.il

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר