לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2005, 19:58
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.03
אני לא יכול יותר... אני נחנק!$@%

הגעתי למצב שאני שונא את אח שלי אני פשוט לא סובל אותו שונא אותו אני לא יכול לחיות איתו
כל הזמן אני מתפלל לעצמי "מה אם לא היה לי אח"
כל פעם שהוא בבית אני מרגיש חנוק ומוצף עצבים ורגשות, אני לא ישן אני לא יכול לעשות כלום....
בא לי פשוט לחנוק אותו, בגללו אני כל הזמן רב עם ההורים שלי !$@#%#@%
אם לא הייתה לי את המסגרת של בצפר והיה לי אומץ היית עוזב את הבית
הרבה פעמיים אני מגיע לזעם שאני פשוט רוצה לירות בעצמי ולא להרגיש את החרא הזה !@$!@$

אני לא יכול יותר אני חייב לעשות משהו למה זה נמשך ככה כמה חודשיים ואני פשוט לא יכול יותר....
אני לא יכול לחיות ככה זה משפיע לרעה על הכל בחיים שלי, לילות שלמים אני מוצא את עצמי משוטט ברחוב כדרך המנעות להיות בבית ,אני מפחד שאני יגיע לעצבים שאני פשוט אירה בעצמי בלי לחשוב אפילו.
הלוואי מישהו היה יכול להבין איך אני מרגיש איזה כאב חזק זה

מה אני יכול לעשות $@!$!@%@%
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2005, 20:30
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "תראה יקירי,"

הלואיי וזה היה כזה פשוט אני כבר חודשיים מנסה לעשות את זה
עכשיו לעבור לחברים או לדודים זה לא ריאלי למה יש לי מסגרת בצפר ויש לי רק עוד 3 וחצי חודשים רק אוטו ככה שאין לי ניידות....[

למרות שחשבתי על משו יש לי חבר שכאילו הוא ממש סבבה אני מתנחל אצלו חופשי אף פעם הוא לא אומר לי שהוא עסוק בשביל להתפנות אליי קיצר חבר ממש אמיתי וגם עכשיו שתי האחיות שלו עזבו את הבית... אז חשבתי אולי לספר לו על המצב ואולי הוא יסכים שאני אגור אצלו אבל יש שתי סיבות שעוצרות אותי מלעשות את זה
1. אני לא רוצה לפגוע מאמא שלי והיא ממש פגועה ממני עכשיו וזה הדבר שהכי עצוב לי
2. אני דיי לא יודע איך להגיד לו את זה ואיך החברה וההורים שלו יראו את זה....

הפתרון שהכי נראה לי הוא שעוד 3 וחצי חודשיים יש לי 17 ואני אוכל להוציא רישיון ואז אני אוכל לעבור לסבתא שלי שגרה בנתניה 15 דק מהבית שלי 25 דק מהבצפר שלי...
אבל הבעיה היא שזה יעקור אותי מהסביבה שלי מהחברים שלי מהכל....
וגם זה רק עוד 4 חודשיים....

בקיצר אני חסר אונים אין לי מה לעשות..... אני כך כך מחכה לצבא ואחריי זה אני טס מהבית...
אני מקווה שאני לא יזיק לעצמי....
גם לפניי שבועים היית בחדר שלי עצבני ברמות שלא הכרתם... ואני לא יכול להביע את עצמי החוצה... והכל התפוצץ בפנים...

אז יש לי כזה מן וו כזה לתליה של שק אגרוף בתקרה קשרתי חבל עשיתי לולאה עמדתי על כסא ואז שקפצתי נחנקתי וברגע האחרון החבל נקרע...
ואז נפלתי ובכיתי איזה שעה נרדמתי על הרצפה למרות כל העצבים והתחושות... והודיתי לאלוהים בבוקר שהחבל נקרע....
ישן 22-03-2005, 21:40
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
נשמע מוכר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "אני לא יכול יותר... אני נחנק!$@%"

תראה למצב כזה מגיעים מכמה סיבות אבל אתה לא ציינת את גילו של אחיך כך שלא ממש יכול לעזור לך.
אני אומר לך איך זה היה אצלי..
יש לי אח קטן אני בן 16 הוא בן 8. עד לפני חצי שנה הייתי רב איתו כל זמו שהיינו ביחד, אפילו כששיחקנו הלכנו מכות לפעמים\בדרך כלל הוא היה יוצא בוכה ופגוע וכלפי מי האשמה הייתה מופנת?? כלפי כמובן, שוב אני עשיתי משהו לא טוב שוב אני פגעתי בו, שוב הוא בוכה בגללי... אחר כך הייתי כל כך כועס שהיה בא לי להציק לו, וזה מה שעשיתי אבל אז הוא היה מלשין.
בסוף נמאס לי ממנו והפסקתי להציק אבל החרא הקטן התחיל להתחכם ולהציק לי ואני לא יכלתי לעשות כלום כי אני אשם הבוגר תמיד אשם, הרי הוא לוקח דוגמא ממני..
הרגשה שפשוט מפוצצת אותך מבפנים אני פשוט הגעתי לשלב שבו אני הבנתי שהדרך הכי טובה היא לא ליצור קשר להתעלם להבליג...עבר שבוע, שבועיים והוא שוכח את הכל איך אני פגעתי בו ובכי חשוב מה הוא עושה לי..
אז יש שקט בבית אבל מה גם זה לא טוב...עכשיו אני אמור לנסות ליצור איתו קשר למה אני לא עוזר לו, מדבר איתו הרי אני אח שלו מה זה איך אני מעיז אשם אשם אשם...אז שכולם ילכו לה$%דיין אני עושה את מה שאני רוצה
בסוף ההורים קיבלו את זה אני עד היום מתעלם והואףכאילו כלום לא קרה...הדברים היחידים שאני אומר לו זה שלום בתאבון לילה טוב וכשיש בעיות בשיעורים ואמא מבקשת עזרה וגם "אין לי עכשיו כוח לזה" כשהוא מבקש עזרה עם המחשב..ומיצידי שידפוק תראש בקיר...
חשבון נפש לא עוזר ולא יעזור לפחות לא לי..
מקווה שעזרתי לך תעדכן

ישן 23-03-2005, 08:56
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "אני לא יכול יותר... אני נחנק!$@%"

דבר ראשון מה שהדאיג אותי ביותר הוא זה שניסית להתאבד או שאני רק הבנתי את זה כך, אם זה כך אז אתה צריך עזרה דחופה כדי שלא תגיע שוב לרמת העצבים שבא הכעס גובר על השפיות ועוד תצליח פעם הבא במעשה

אתה מוזמן לפנות לגופים שמוסמכים לכך או לערן (טלפון 1201) או לכתוב פה
ואני כמובן מזמין אותך לשתף את ההורים שלך בבעיה שלך או אם זה לא עוזר את החבר שלך שמישהו יהיה לך אוזן קשבת

מלבד זאת נשמח לדעת מה הבעיה בדיוק מעבר לזה שזה משגע אותך לגמרי כדי שנוכל לייעץ או להגיד כל דבר שיעזור לך

מקווה שהענינים ירגעו ובכל מקרה שלא תעשה איזה דבר שטותי יותר מידי כי לא תמיד יש דרך חזרה
אתה מוזמן לפנות אליי בכל דרך שהיא (פרטי ICQ וכו')
ומחכים לשמוע ממך
יום טוב ורגוע
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר