לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2008, 19:04
  משתמשת נקבה מורןמורן מורןמורן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.08
קטעים קיבלתי מנילה ואני אשמח לדעת כמה פרטים על התפקידים שרשומים לי

אוקי...
זה קצת ארוך..כנראה שדיי הלך לי בפסיכוטכני...
אז עוד פעם...אני אשמח אם למישהו יש קצת מידע...או המלצה...

תחום תפקידי לחימה התנדבותיים
(36)לוחמת בחיל התותחנים,לוחמת חילוץ והצלה,לוחמת איסוף ומודיעין,לוחמת חי"ר קל (קרק"ל),לוחמת ינשוף בחיל ההנדסה,לוחמת נ"מ (נגד מטוסים), לוחמת משמר הגבול

תחום תפקידי פיקוד והדרכה
(22)הדרכה ביחידות השדה ובסיסי טירונות-מדריכת אב"כ בפיקוד העורף,מדריכת תותחנים ומורן,מכ"ית (מפקדת כיתת טירונים/טירוניות), מדריכת מודיעין שדה,מדריכת אב"כ בזרוע היבשה,מדריכת חיל הנדסה,מדריכת חיל שיריון,מדריכת חיל רגלים,מדריכת נ"מ (נגד מטוסים), מפעילת האמר קרבי,משקי"ת חילוץ והצלה
(24)תפקידי הוראה והדרכה במשרד החינוך-מדריכת שמע-סייעת לתלמידים בעלי ליקויי שמיעה,מדריכה בפנימיות יום/מועדוניות,מדריכה במסגרת החינוך הפניימיתי,מדריכה במסגרת החינוך הבלתי פורמלי, מדריכה במרכזי הדרכה ושל"ח,מדריכה במסלולי טבע, מדריכת קליטה ועלייה
(26)הדרכת ספורט-מדריכת כושר קרבי
(34)הוראה במסגרת החינוך הממלכתי דתי-מדריכה בלימודי א"י ומורשתה בקהילה,מדריכה בידיעת הארץ,מורה חיילת בקהילה ובקליטת עלייה

תחום תפקידי הדרכה וחינוך
(07)תפקידי חיל החינוך והנוער-מדריכת נוער בסיס,משקי"ת עלייה, משקי"ת הוראה, מדריכת נוער מרחב,רכזת חינוך וידיעת הארץ-רכזת חוי"ה
(20)הדרכה מקצועית-מדריכת ERP, מדריכת התגוננות בחיל האוויר והחלל, מדריכת חיל לוגיסטיקה, מדריכת חיל קשר ותקשוב, מדריכת חיל חימוש

תחום תפקידי טיפול באנשים
(03)ניהול ואבחון כוח אדם-רכזת מתגייסים
(05)רפואה-רכזת שירותי רפואה, סייעת רופא שיינים,חובשת
(06)טיפול באדם-רכזת שיקום,רכזת תנאי שירות,משקי"ת נפגעים

תחום תפקידי התראה ובקרה
(32)הפעלת מערכות התראה-אלחוטנית חוף,בקרית שליטה ימית,מכשירנית ימית

תחום תפקידי מבצעים,מודיעין ומחשבים
(27)תפקידי מבצעים,פיקוח ומנהלה-מפעילת קש"ב-קשר ותקשוב טקטי,צפרית-מונעת פגעי ציפורים,פקחית טיסה,עובדת מבצעים אוויר.
(30)תפקידי מודיעין-משקי"ת בטחון מידע,משקי"ת ניווט ותחקור,מפענחת תצלומי אוויר,חוקרת מודיעין אוויר,חוקרת מודיעין ימי.

תחום תפקידי תיאום וסיוע
(09)תיאום וסיוע בצה"ל ובמשרד הבטחון-חיילת בגופי תיאום וסיוע,חיילת שירות ביטחון כללי-שב"כ,חיילת מוסד, חיילת משרד הביטחון

בקיצור אני רוצה לדעת על כמה תפקידים ספציפים...
אז בעיקר מכל התפקידים חשבתי על פקחית טיסה אלחוטנית חוף ותפקידים ביטחונים.
הבנתי שמבין כל התפקידים שהציעו לי הכי מתאים לי והכי איכותי פה זה פקחית טיסה,אלחוטנית חוף נשמע לי טוב ממה שכתוב בסיפרון שהם הביאו לי ושירות ביטחוני הבנתי שזה בעיקר ניירת..
אני אשמח למידע נוסף,בעיקר מאנשים שמכירים את התפקידים מקרוב.
וכן,זה דיי חשוב-אני צריכה לשלוח את הטופס עד ה-19.11
ואגב,אתם מוזמנים להגיד לי איך לדרג את התחומים והאשכולות-צריך לדרג 6 אשכולות כאשר אפשר רק אשכול אחד מכל תחום

1- 27 (הדירוד הכי גבוה)
2- 32
3- 09
4- 26
5- 06
6- 20 (הדירוג הכי נמוך)

אם יש לכם הצעות אני אשמח...אם לדעתם אני עושה טעות שאני מוותרת על משהו אני גם אשמח... ובכלל אם אתם חושבים שאני מדרגת משהו יחסית גבוה וזה לא שווה את זה אני גם אשמח לשמוע על זה חחח

תודה =]]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2008, 19:34
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מורןמורן שמתחילה ב "קיבלתי מנילה ואני אשמח לדעת כמה פרטים על התפקידים שרשומים לי"

אני תמיד אומר למי ששואל אותי מה לעשות בצבא שאני הייתי עובד לפי הכלל הבא:
בצבא תנסי לעשות משהו שלא תוכלי לעשות באזרחות-זו כנראה ההזדמנות היחידה לעשות את זה.
יש לך אחרי השירות את כל החיים לעשות עבודות משרדיות או מנהלתיות אם תבחרי בזה באזרחות.

ברור שאת צריכה לבחור לפי ההעדפות שלך והכישורים והיכולות שלך.
תפקידי הדרכה ביחידות השדה (מדריכות חי"ר, שריון, תותחנים הנדסה) הם מעניינים מאוד - מתי לאחרונה נהגת בטנק לדוגמא או פוצצת מטען?

תפקידי לוחמת מעניינית מאוד ומאתגרים מאוד, במערך הנ"מ לוחמות יכולות להתקדם רחוק, כיום משרתות במערך הנ"מ 3 מפקדות סוללה ומדובר בשירות מעניין.

כמובן שתפקידי מודיעין כמו מפענחת תצ"א וחוקרת מודיעין אוויר הם מאוד מעניינים וחושפים אותך לעולם שלא תכירי באזרחות.

זו דעתי, אם את רוצה את יכולה לחשוב בכיוון הזה.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

ישן 14-11-2008, 19:50
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
עזרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מורןמורן שמתחילה ב "קיבלתי מנילה ואני אשמח לדעת כמה פרטים על התפקידים שרשומים לי"

שמעי יש פה הרבה דברים, תלוי מה את אוהבת
אני אישית הייתי מתמקד באשכול מבצעים ומודיעין
עובדת מבצעים אוויר, פקחית טיסה, משק"ית ב"מ וחוקרת מודיעין אוויר וים

מנ"ת (מש"ק ניווט ותחקור) זה או תפקיד שוחק בטירוף או תפקיד חפשני בטירוף
תלוי איפה מציבים אותך.. לא יודע אם אני יכול לפרט איפה מציבים אבל תדעי שאם את מגיעה למקום מסויים -
את טוחנת בטירוף (ידידה שלי מנ"תית). אם את מגיעה למקומות אחרים את לא עושה כלום... ממש כלום! (בבסיס שלי למשל)
מפעילת קש"ב, מפענחת תצ"א וצפרית לא משהו לדעתי האישית

את התפקידים שציינתי למעלה אני פחות או יותר מכיר
(הכי פחות מכיר את כל העניין של חקר מודיעין ימי, כי אני בחיל האוויר ולא בים..
אבל אני מניח שזה גם נחמד. גם מש"קית ביטחון מידע לא קשור לחה"א, אבל אני מכיר פחות או יותר ת'תפקיד).

אם כבר יש לך העדפה אישית לפקחית טיסה אז לכי על זה.. זו גם אחת ההמלצות שלי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Musicman0 בתאריך 14-11-2008 בשעה 19:53.
ישן 14-11-2008, 20:37
  משתמשת נקבה מורןמורן מורןמורן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.08
טוב אז קודם כל,תודה לכולם

יעזור אם אני אגיד שאני בנאדם כזה שאוהב להיפתח להרבה דברים...אוהבת ללמוד
הכיוון שלי הוא ממש לא משרדי,אני מעדיפה אקשן-כמו טנקים האמרים זה אפילו היה הכיוון שלי בהתחלה אבל כשהגיע לי המנילה הבנתי שיש תפקידים שיותר משמעותיים מנהגת טנקים או האמרים..
אז החלטתי שאני מעדיפה לאתגר את עצמי קצת יותר
הראש שלי בעיקר הוא לא חשוב איפה להיות העיקר שיהיה מעניין שאני לא ארגיש שאני סתם מבזבזת את השנתיים/שלוש האלה על תפקיד משרדי או חיילת במתפקדת ביום יום כאילו היא הולכת לעבודה...
אני באמת רוצה להרגיש צב"א..
והכי הכי הוא להכיר אנשים-אני פשוט בנאדם כזה שלא חשוב מה להיות ומה לעשות העיקר להיות עם אנשים ולהכיר =] אז כן,אני גם אשמח לסגור שבתות כל עוד אני עם אנשים שכיף לי איתם-אין לי התנגדות כזו,להפך אני חושב שחלק משירות בצה"ל הוא לדעת לסגורק שבתות מידי פעם =]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:06

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר