לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2008, 23:55
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מיתלה חזק (מאוד) מפקק

כל מה שנחוץ הוא: חוט צמר ופקק+החלק שהוא מתברג אליו. את אלה אני לוקחת מבקבוקי פלסטיק:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מכניסים את חוט הצמר לתוך החלק שהפקק מתברג אליו (כאילו מכניסים לתוך הבקבוק), כך שנשארים קצוות ארוכים של החוט מחוץ לחלק הזה:

אח"כ שמים את הפקק ומבריגים חזק. כדי שקצוות החוטים לא יסתובבו יחד עם הסיבוב שלנו, נחזיק באצבעות את שני הקצוות כמה שיותר קרוב להברגה ונשמור שתמיד הם יהיו כאילו בקו ישר אחד עם השני (כלומר שהזוית ביניהם תישאר כמה שיותר קרובה ל-180 מעלות ).

כל מה שנשאר זה לקשור את שני הקצוות וקיבלנו את המיתלה:

כאן כל החלק הפלסטי השקוף מיותר ולא תורם כלום. אני רק הראיתי את זה כך כדי שהכל יהיה יותר ברור. כמובן שאפשר לחתוך את השארית המיותרת הזו כמה שיותר קרוב לפקק, ולהשאיר רק את הפקק וההברגה שלו.
המיתלה הזה אולי ניראה סתמי ופשוט, אבל יש לו 3 תכונות חשובות. החשובה שבהן: הוא חזק בטירוף. החוזק שלו תלוי בחולייה החלשה שזה קודם כל המסמר/ הדיבל/ מה שאנחנו תולים עליו את ה"בקבוק-מיתלה" הזה, והחולייה החלשה השנייה (שבעצם היא לא כל כך חלשה, אלא חזקה מאוד גם היא בפני עצמה) היא חוט הצמר.

אני הבאתי כאן רק את המבנה. צריך לחבר את המיתלה הזה למה שרוצים לתלות. כרגע אין לי רעיון למה בדיוק לחבר את המיתלה הזה - אולי לעשות מזה מובייל, אבל הרעיון הוא שגם אם מרכיבי המובייל יהיו כבדים - זה יחזיק.
תכונה שנייה: החוט מקובע מאוד חזק ולא זז. גם זה מאוד חשוב.
התכונה השלישית: הוא מאוד נוח לעשייה, ממש כלום מאמץ, עושים את זה במהירות, לא מתוסבך, קל לעשות עם ילדים.
אמנם סוכות כבר עבר, אבל אפשר לחבר לזה דברים ולתלות בתיקרת הסוכה בקלות, או לתלות דברים לימי הולדת.
כפי שאמרתי קודם - הבאתי רק את המבנה. השאר - זה כבר כיד הדימיון הטובה. אם יצא לי רעיון אני אראה אותו כאן.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 13-11-2008 בשעה 00:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר