לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2008, 21:49
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
אפליקציה שעשיתי לגופייה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
למי שלא יודע אפליקציה הוא למעשה טלאי שאפשר לתפור או לגהץ על הבגד. הטלאים הם מעוטרים ובאים בכל מיני צורות, חיות וסמלים. הם בדר"כ עבים בגלל התפירה של המכונות התעשייתיות. אפשר לקנות ואפשר גם לעשות בעצמינו אפליקציות - שזה מה שאני עשיתי.
האפליקציה שאני עשיתי היא כל מה שכתום-וורוד על הגופייה הזו.
הסיבה שעשיתי אפליקציה ולא ציירתי את זה ישירות על הגופייה היא כי היה לי ניסיון קודם עם זה: אי אפשר לראות אבל הגופייה היא גופיית ריב, ואם צובעים עליהם בצבע תלת מימדי (טוליפ או חברה אחרת), אז זה שוקע ומקבל את הצורה של הפסים של הגופייה ולא שומר על התלת מימדיות שלו.

אז לקחתי בד אחר - חלק, לבן כצבע הגופייה, העתקתי את הדוגמה שאני רוצה לצייר אל הבד, צבעתי, ייבשתי, ואח"כ גזרתי כמה שיותר קרוב אל הצבע, כך שיישארו שוליים לתפירה. את האפליקציה תפרתי לגופייה.
לפני שתפרתי רציתי לקבע את האפליקציה על הגופייה, אז בכמה נקודות מאחור שמתי טיפות של צבע תלת מימדי, הדבקתי וחיכיתי שייתייבש. אח"כ תפרתי רגיל. ככה זה לא זז לי מהמקום בעת התפירה ותפרתי במדוייק איפה שרציתי.
בתמונות הבאות אפשר לראות את השוליים עם התפירה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
בשוליים מה שאתם רואים חוץ מהתפירה זה כמו קו מיתאר אחר בצבע דומה לשמנת. ובכן, זה לא שמנת, אלא צבע לבן. מה שקרה כשתפרתי - גיליתי שהשוליים שעשיתי היו יותר מידי דקים, ולמרות שזה החזיק את התפירה ראיתי שיש סכנה שהחוטים יפרמו. אז אחרי שתפרתי הכל, עברתי שוב על השוליים עם צבע לבדים לבן ועם מכחול דק וצבעתי את אותם שוליים. הקפדתי עד כמה שניתן שהסיבים שהכי המועדים להיפרמות יכוסו בצבע.
מכאן למדתי לקח: לפני שתופרים את האפליקציה לעשות את הטריק נגד פרימת חוטים עצמאית - זה הרבה יותר קל שלב אחד לפני.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר