לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2008, 10:01
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה כיסאות מעצבים מהעולם

רציתי להראות לכם כיסאות מעצבים מהעולם, אבל לא סתם, אלא כאלה שלפחות חלק מהם גם אנחנו יכולים לעשות בעצמינו. בעיני הם יפיפיים, ומאוד אהבתי את המקוריות. מעין תחושה של "איך לא חשבתי על זה קודם". הגדרה חדשה לדברים טריביאליים.
המחירים שבהם הכיסאות האלה נמכרו בהחלט יכולים להפיל כל אחד מהכיסא: 66,000 דולר, 55,000 דולר, הכיסא האחרון: 3,200 יורו.
חוץ מתחושת הפליאה, התדהמה והיופי, לא יכולתי שלא לחוש תחושה נוספת, שייתכן שגם אחרים חולקים אותה: יש הרבה דברים שאנו חושבים ליצור, אבל אנחנו לא יוצרים אותם מהסיבה שזה ניראה לנו פשוט מידי, סתמי מידי, טיפשי מידי, לא מספיק מורכב, אף אחד לא יקנה את זה. והנה – תיראו ותיראו בכמה כסף זה נמכר. מצד שני אני גם יודעת שאם היינו מעצבים כמה מהכיסאות האלה (אני למדתי במגמת עיצוב בתיכון), אז המורה שלנו היתה מסתכלת עלינו בעין עקומה. בעצם, לא רק היא, אלא כל הכיתה. במיוחד על הכיסא האחרון. כשלמדתי עיצוב המורה שלנו תמיד אמרה לנו שאחת הבעיות שלנו היא שאין לנו אומץ לצאת מהקופסה, אנחנו מאוד נדבקים לדברים הקיימים, אבל זה קיים משני הכיוונים.
אמא שלי אמרה לי תמיד שאלהים שולח רעיונות למישהו. אם אותו מישהו לא מגשים את הרעיון הזה, הרעיון עובר למישהו אחר שיגשים אותו.

לכל אחד מהכיסאות הבאתי את הקישור ממנו לקחתי את התמונה.

את הכיסאות הבאים עיצבו האחים פרננדו והומברטו קמפנה – שני מעצבים ברזילאים שמאוד מפתיעים בנושא שילוב של עיצוב ומיחזור.

כיסא דובונים:
הוא עשוי מהצמדת דובונים ללוח מתכת. יש כאלה שאומרים שזה לא נוח לשבת, אבל אני חושבת שאם משתמשים בדובונים מאוד רכים (בשנים האחרונות יצאו לשוק הרבה דובונים מאוד רכים), אז בטח שזה יהיה נוח לישיבה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
קישור:
כיסא דובונים

כיסא פנדה:
קישור:
כיסא פנדה

לשלושת הכיסאות הבאים יש אותו קישור:

כיסא עם כל מיני חיות:

כיסא סושי:

כורסה מצינורות פלסטיק (הם קראו לו Anemona Chair ואני חושבת שהתרגום של Anemona זה כלנית) הבנויה משלד מתכת שעליו מונחים שתי וערב בצורה חופשית צינורות השקיה שקופים.

קישור: כיסא חיות+כיסא סושי+כורסת כלנית

כיסא דולפינים:

קישור:
כיסא דולפינים:

את הכיסאות-כורסאות הבאים עיצב מעצב יפני בשם Tokujin Yoshioka
אלה כורסאות שאני אוהבת לקרוא להם כורסאות מלמלה, אבל זה לא התרגום הנכון. קוראים להם Bouquet chair, אבל זה ניראה לי קצת משונה לתרגם "כיסאות בוקה" או "כיסאות זֵר" או "כיסאות זר פרחים". יש דברים שנשמעים יותר טוב בשפה אחרת. הוא לקח כיסאות בצורת ביצה ושם עליהם פיסות בד מרובעות ויצר כיסא מפנק ועוד יותר יפה ומזמין.

קישור:
כיסאות בוקה

כאן מצאו חן בעיני במיוחד הכיסאות הנמוכים. לצערי לא הצלחתי להבין מהכתבה מי המעצב/ת, אז עמהם הסליחה. (הכתבה נמצאת בקישור):
קישור:
כתבה; ספה וכיסאות נמוכים

פוף מגניב מצינורות פלסטיק. מעצב לונדוני: טום פרינס:

קישור:
פוף

וזה כיסא סחבות שכל כך חיפשתי כדי להראות לכם וכל החיפוש התחיל ממנו: המעצב: Tejo Remy.
קישור:
כיסא סחבות

אז אם יש לכם איזה כיסא או ספה בלויים, אבל עדיין טכנית הם טובים (לא שבורים או משהו, עדיין אפשר לשבת עליהם), או סתם בא לכם לעצב מחדש מה שכבר יש לכם, אולי כדאי לא לזרוק מיד ולקנות חדש, אלא לעצב מחדש: פשוט מחפשים את הערך "כיסא" או "ספה" או "כורסה" או כל דבר אחר שאתם רוצים לעצב מחדש בגוגל-תמונות, תמצאו בין השאר תמונות מעצבים שייתנו לכם השראה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר