לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2008, 16:27
  Hapoel_BS Hapoel_BS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.05
אי הקעה להפנייה

שלום, מי ששם לב להודעות החארונות שלי ראה שהייתי אמור לצאת לקורס, אבל קיבלתי פטור לינת בית עד שאני יראה קב"ן, אז לקורס לא יצאתי..

הקורס הבא אמרו לי שהוא עוד חודש וחצי, עכשיו המקרה הוא המי שהאמור היה לצאת איתי חזר ואמר שהקורס הוא כיף, וזה לא עם דיסטנס, עכשיו אני מתלבט אם ללכת לקב"ן כדי לספר לו על הבעיות שלי שקשה לי לישון בבסיס (זה אמיתי), או פשוט לצאת לקורס וזהו, כי אין לי כוח לחוזר לקב"ן ולנסות לשכנע אותו שאני לא משקר, ואז פסיכיאטר..

דבר שאני מפחד ממנו שיקרה, זה שהם יראו ביחידה שלי שאני כן יכול לשיון בבסיס וינצלו את זה ויתחילו להגיד לי לישון בעוד מקרים..

השאלה שלי היא: יש לי מחר תור, אבל אני רוצה לחשוב על זה עוד קצת, ולא הצלחתי לתפוס את המרפאת ברה"ן היום כדי לדחות את התור, אם אני לא יבוא מחר ומחר יגיד להם שאני רוצה תור עוד שבוע, הם יתקשרו ליחידה שלי ויגידו להם שלא באתי ? כי ביחידה חושבים שאני בכוונה מעכב את התור, או שפשוט אני יקבע תור חדש וזהו ?

תודה..

זה ממש ממש חשוב, כי כמו שראיתי מחר התור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:15

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר