לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2008, 20:50
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
טוב תקשיב..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BuddyWolf שמתחילה ב "בעיות בלימודים"

זו רק תחילת השנה,עוד אפשר המון לשנות.עבר בינתיים רק רבעון ראשון.זה נתון בידיך להפוך את המצב.
למה מחשבות אובדניות?מהתגובה של אותם אנשים?זו רק תגובה.שיכול להיות של אנשים שאוהבים אותך ודואגים לך שלא רוצים לראות אותך פוגע בעצמך ובעתידך.
תסתכל עמוק פנימה למה יש לך בעיות לימודיות?אולי זה קשור לאיזו דיסלקציה שיש לך?ואתה יודע דיסלקציה כיום זו לא מילה גסה.להרבה אנשים יש את זה,ואם הם מנסים לעבוד כמו שצריך על זה.בסוף הם מסתדרים מאוד.
אני לא חושבת שיש אנשים מפגרים או אידיוטים.למה אתה לא יודע?מורים טועים,לפעמים לא יודע זה יותר חכם מלטעות.יכול להיות שאתה לא יודע כי אתה לא מגיע ללימודים?ואם כבר בנושא למה אתה לא מגיע ללימודים?
החיים שלך לא נהרסים,כמה שדברים יכולים להיראות רע לך עכשיו,החיים שלך לא נהרסים.תקן אותם אם ככה נדמה לך הכל נתון בידיך לשנות את המצב ולהפוך אותו לטוב יותר.
גש למורה שלך לפניי הפגישה המדוברת,נסה להסביר לה את המצב כפי שאתה רואה זאת.אולי באמת אם יערבו עוד גורמים במצב זה רק יעזור ולא ירע לך.
אל תזניח את המצב.תנסה לשפר אותו.

מקווה שעזרתי ואם רק במעט.
שלך,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2008, 21:25
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אוקיי. יש לי פתרון בשבילך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BuddyWolf שמתחילה ב "בעיות בלימודים"

לך אין הרי אינטרס לעוף מהלימודים. ההפך. יש לי סקופ בשבילך: גם למורים אין אינטרס כזה.
הם רוצים שתשאר. הם רוצים שתבוא לשיעורים. שתשתתף בהם. שתצליח.

מה שאני מציע לך הוא כזה (וזה משהו שאני מציע מתוך ניסיון אישי בהוראה) - תציע להם לחתום על הסכם מול בית הספר. הסכם שבו אתה מתחייב שלא להעדר, בשום דרך או צורה משום שיעור - לא משנה מהו, אלא אם כן יש לך אישור מרופא או אחד המורים או אחד ההורים. כמו-כן, תתחייב לשמור על ממוצע ציונים כלשהו. באם אתה לא עומד באחד משני התנאים האלה - אתה עף.

זה יהיה האנטרס האישי שלך להגיע וללמוד.

אני אומר לך שדברים כאלה קיימים ואני כבר ראיתי איך זה יכול להציל אנשים.

אל תרים ידיים. זה לא שלא הפסדת במלחמה - אלא רק בקרב... אם כי, הקרב עוד לא התחיל. החלטת שאתה לא רוצה עתיד ללא תעודת בגרות? תלחם עליה. תשקיע בזה.

ישן 17-11-2008, 22:41
  BuddyWolf BuddyWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "אוקיי. יש לי פתרון בשבילך."

בגלל סיבה מסוימת שאני לא מעוניין לפרט נאלצתי לעבור בית ספר.החלטתי לעבור לבית ספר הנוכחי אך הם דחו אותי בגלל עברי שאותה העבירה יועצת שישבה איתי פעם אחת 20 דקות וטענה כל מיני טענות אז נאלצתי לערב כמה אנשים שמכירים אותי יותר מ20 דקות ובסוף הם הסכימו שיקבלו אותי רק אם אני יחתום שאני מתחייב להגיע וצריך להביא אישור לאי הגעה מוצדקת.
ופשילתי והם הולכים להעיף אותי ואני מתכוון לעבור לבית ספר אחר בתקווה שלא יעשו לי בעיות.
ואני חייב לציין שאני לא יודע עד כמה הם רוצים בטובתי הם מהרגע הראשון חיפשו בזה אני בטוח ,ואני בטוח שאני לא מקרה יחיד ויש עוד בעיתיים אבל אותי לקחו כמובן מאליו.
והבעיה הנוספת זה שאני מפחד לאכזב ולאבד אמון בכל אלה שעזרו לי לעבור ובמיוחד ממישהו שבגללו קיבלו אותי ומאבא שלי שאני לא עושה לו חיים קלים.
ומבחינת יכולת אני יכול לעשות 5 יחידות אנגלית מטמתיקה, הבעיה אין מוטיבציה.
ואני חייב לציין גם שיש לי מוסר עבודה גבוהה כך שזו לא בעיה של עצלנות.

נערך לאחרונה ע"י BuddyWolf בתאריך 17-11-2008 בשעה 22:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר