לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2008, 23:09
  Ast7 Ast7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PlayGround שמתחילה ב "נ"מ נהנים מהבסיסי חייל האוויר?"

יוצא לי יותר מדיי לקרוא שטויות על נ"מ ובמיוחד על סטינגר. אני מבין שאין הרבה אינפורמציה לגבי היחידה אבל לא צריך לכתוב שטויות.

PlayGround אין לך מה לדאוג, הגב שלך יהיה בסדר.
שתבינו משהו, הטיל הוא פק"ל, ולא כולם סוחבים אותו, כן הטיל כבד ובד"כ אנשים גדולים יחסית יסחבו את הטיל. אבל ראיתי גם אנשים קטנים יחסית סוחבים את הטיל בכבוד. חוץ מזה בפלגת ברקן יש עוד פקלים יותר קלים. כמו קשר, קלע, וכו'.

והגיע הזמן לשים סוף להנפצה שחוזרת כל הזמן פה בפורום- אפשר להגיע לסטינגר גם אם אתה פחות מ1.75, אין דבר כזה.

בקשר לשאלה שלך בפתיחת הדיון, המקום היחיד שבו תשרת בבסיס כמו שאתה מדמיין זה ביסנ"מ, אבל זה לא ממש רלוונטי כי חוץ מהטירונות והאימון מתקדם לא תיהיה שם יותר מדיי, אולי תחזור פה ושם לאימון או קורס כזה או אחר.

אם השאיפה שלך זה להגיע לסטינגר, אז אל תחשוב על "תנאים של חיל האוויר" כי אין דבר כזה באמת בנ"מ ובעיקר בסטינגר. אתה תרגיש הרבה יותר "ירוק" ממה שאתה חושב עכשיו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2008, 17:13
  Ast7 Ast7 אינו מחובר  

-----
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PlayGround שמתחילה ב "נ"מ נהנים מהבסיסי חייל האוויר?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אסי מפטוטה
אני מתגייס לנ"מ ב30, נמצא בכושר מצויין פרופיל 97, עם סעיף ראיה בלבד
אני רוצה להגיע לסטינגר אבל אני סובל מכאבי גב על בסיס יומי ולא יודע אם אני יכול להתמודד
עם משקלים כבדים כמו שצריכים לסחוב בסטינגר... מה לעשות?
נראה לי שגם אם אני יסמן פטריוט בהעדפות אני לא יקבל..ואני גם לא רוצה פטריוט כל כך
אני רוצה סטינגר אבל ממש ממש לא בא לי על פריצת דיסק אם משו כזה...

ממליץ לך לפנות לרופא בקשר לגב שלך עוד לפני הגיוס, אל תחכה עם זה כי בצבא הטיפול בך יכול להיות מסרובל מכמה מבחינות(אם אתה רוצה פירוט פנה אלי בפרטי).

אם מבחינה רפואית תוכל להיות בסטינגר, אל תוותר על זה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sp_D
קודם כל, אני לא מבין מה יש לך נגד הוק ופטריוט.. דווקא יצא לי לדבר אישית עם אנשים משם ודווקא הם אומרים שסטינגר זה גועל. מה גם שיש לי חבר טוב בהוק והוא מרוצה.

ולגבי להנות מת"ש של ח"א.. אז לפי מה שאני יודע יש סוללה בXXX או משהו כזה.. וגם לא חסר נ"מניקים איפה שאני משרת XXX , ככה שנראה לי שדווקא יש אפשרות להנות מת"ש, אבל, כמו שכבר אמרו פה - אל תבנה על זה.

אם התכוונת אלי אז אין לי שום דבר נגד הוק ופטריוט. פשוט אין מקום להשוואה בין טק"א(הוק פטריוט) לבין סטינגר. זה פשוט 2 עולמות אחרים.

אופי השירות בטק"א הוא מאוד ג'ובניקי, מכל בחינה שהיא. אם זה מבחינת ציוד, אם זה מבחינת אופי שמתפתח אצל אנשים לאורך השירות, ואם זה מבחינת יעוד.

לעומת זאת בסטינגר האופי הוא מאוד לוחמני, מאוד חירנקי. התו"ל של ברקן דומה לחי"ר(בדקתי את זה). סוללת סטינגר נראת כמו פלוגת חי"ר. אתה יושב במוצבים עם יחידות אחרות- שריון, חי"ר, סיירות וכו'. והכי חשוב ההכשרה שלך לא מסתיימת אחרי הטירונות, כי אחריה שאתה עולה לגדוד אתה נכנס למסלול בן 8 חודשים.

ועוד לא דיברתי על הפן המבצעי שבטק"א אין דבר כזה.

וד"א הטיל לא שוקל 15. אלה 16.5. וכשאתה סוחב אותו על הגב עם המנשא המשקל עובר את ה35 קילו.
ישן 18-11-2008, 17:31
  Ast7 Ast7 אינו מחובר  

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PlayGround
מאיך שאני יודע כולם מקבלים קצרים .

ושאלה בסוף אימון מתקדם כמה ק"מ המסע ..

?ואחרי אימון מתקדם יצא לי עוד הרבה פעמים לסחוב את הטיל כתף או שרק פעם ב..

אה ואמרו לי שהטירונות זה חודשים ועושים 03 אחרכך אימון מתקדם של חודשים וחצי שמשלימים ל05 ואז זה סדיר ?

לAST7 כתבת שעולים לגדוד ועושים מסלול של 8 חודשים .. מזאת אומרת ..מה עושים שם מה הולך ? .. אם אפשר לפרט קצת .. תודה

רק טירונים של סטינגר מקבלים מקוצרים.

לא יודע מה הוא אורך המסע שבסוף האימון מתקדם שנקרא גם "מסע עליה לגדוד", אז אני לא יגיד לך סתם. בגדוד אתה עובר מסלול של עוד 8 חודשים. שבהם תעבור עוד אימונים ועוד מסעות.

לוחמי ברקן מוסמכים לרובאי 03, ולמקצועי 06. החלק המקצועי בתור לוחם ברקן הוא מספיק קשה, שלא תתבלבל. מה שכן אתה תעבור תכנים יעודים לפני עליה לקו שטחים וכו'.

במסלול אתה תעבור אימונים שונים, תתמקצע על הפק"ל שלך, תעבור גם כן מסעות ועוד כל מיני אקטים נוספים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אסי מפטוטה
דווקא עכשיו זה כואב דווקא לפני הגיוס ודווקא עכשיו אומרים לי שבסטינגר מרימים משקלים כבדים
מחר אני מקבל סיכום חוות דעת של פזיוטרפיסט שהלכתי אליו במהלך החודשיים האחרונים..
יש לי את זה ומכתב מרופא גב
מה אני עושה? מראה את זה ב30? ביום של הגיוס? מישהו יעיף על זה עין?
סעמקק

האמת שעם בעיה חמורה כמו שאתה מתאר, רוב הסיכוים שתיהיה בטק"א.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר