לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2008, 23:59
  dor92 dor92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.08
מקרה שקרה לי היום

אני גר בצמוד לשכונה חרדית בב"ש. אבל זה לא העניין...
אמא שלי שלחה אותי לקנות לה כמה דברים מאיזה קניון שכונתי שנמצא במרחק 10 דקות הליכה מהבית שלי. הדרך לקניון מחייבת אותי לעבור דרך השכונה החרדית כי זו הדרך הכי מהירה לקניון.
בקיצור, בדרך חזרה מהקניון אני מגיע קצת לפני השכונה החרדית ואני רואה שתי זקנות יושבות בספסל ליד איזו כיכר, הן היו לבושות כמו דתיות. אחת מהן פנתה אליי ומסרה לי עלון בן 3 עמודים ואמרה לי במבטא רוסי : "שלום בחור, קח תקרא את זה ,זה חומר מעניין". לקחתי את העלון וקראתי אותו תוך כדי הליכה. לא עבר דקה וכבר הבנתי שמדובר במסיונרים נוצריים שמעוניינים להפיץ את הדת של ישו. בסוף העלון היה כתוב שהם משתייכים לכת "עדי יהוה" ימח שמם וזכרם !!!
בקיצור, אמרתי לעצמי שזה הזמן לקצת אקשן. עברתי כמובן דרך השכונה החרדית ונכנסתי לישיבה שלהם, היו שם קבוצה של איזה 20 חרדים, פניתי אליהם ואמרתי: "שמעו, יש בכיכר 2 זקנות שמחלקות חומר מסיונרי, תקראו למשטרה או שתלכו אליהן..." ומסרתי להם את העלון שהזקנות הביאו לי.
הם ישר נדלקו, ואחד צעק: "יאלה,מלחמת עולם !". ראיתי אותם מתקשרים מהפלאפון לא יודע למי ואז הם יצאו מהישיבה לכיוון הכיכר.
לא הלכתי לראות מה היה שם כי הייתי עם הקניות ורציתי כבר להגיע הבייתה.
אתם חושבים שזה בסדר מה שעשיתי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2008, 12:09
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "דבר ראשון, לא פוצצתי להן את..."

רצית קצת אקשן? בוא נתאר את הסיטואציה ממקום קצת אחר, בצורה הכי פשטנית שלה. (זו הבמה למנהלת כתיבה וספרות כנראה)

"נחמה, תראי את הבחור הנחמד הזה- בואי ניתן לו פתק"
"טוב רבקה, הנה אני מייד מושיטה לו אחד"

****בחור עובר, קורא ומתחלחל****

****קבוצת בחורים חרדים ניגשים אל עבר נחמה ורבקה****

"רבקה, יש פה קבוצה של נערים, אולי נחלק להם גם?"
"לא נחמה, הם לא נראים לי נחמדים כל כך. למה הוא מתקרב אלי עם האגרוף הזה?"

****בחור חזר הביתה עם קניות****

****רבקה ונחמה מאושפזות במצב קשה בביה"ח****

------------------------------------------------------------------------------------------

נשמע לך כמו סיטואציה הגיונית? משהו שאמור לקרות?
אני מאוד מקווה שלקבוצת הנערים שאיתם דיברת היה שיקול דעת והגיון בריא, כי לך בטוח שאין.
אתה צריך להתבייש. אני מניחה שעידו יוכל מאוחר יותר להוסיף לנו משפטית עד כמה היית אשם אם היה קורה משהו, אבל אני יכולה לומר לך שלהדליק מדורה, להוסיף עליה בנזין וללכת- זה מאוד מאוד לא אחראי.
מדובר בבני אדם, קיבינימט.

ישן 12-11-2008, 12:26
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "הזקנות הקטנות וחסרות הישע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dor92
הזקנות הקטנות וחסרות הישע האלה מובילות יהודים תמימים להטבל ולהתנצר, תעשה לי טובה. אם הייתי נתקל בהן בסימטא חשוכה הייתי מפוצץ להן את הפנים. מה זה החוצפה הזאת? זו מדינה יהודית פה !!!

אז? מדינה יהודית לא אומר שיש לך בעלות עליה.
עזוב רגע שאני בכלל לא שמעתי על חוק האוסר על מסיונריות ושאני לא מסכים איתו.
כשחרדי בא אלי עם אלון על צניעות ואהבת ה' אני מתעצבן כמו שהייתי מתעצבן אם שתי זקנות היו נותנות לי עלון של דת אחרת. אם ארצה ללכת בדרך הזאת, אלך, בלי ששום אלון מטופש ישנה את דעתי או דתי. זה שאנחנו מדינה יהודית לא נותן לדעתי יותר לגיטימציה לחרדי לנסות להחזיר אותי בתשובה מאשר שכמה מסיונריות ינסו להפוך אותי לנוצרי או מה שזה לא יהיה, כיוון שאנחנו מדינה יהודית מבחינת לאום ולא מבחינת דת. הרוב במדינה כלל לא דתי...
ישן 12-11-2008, 21:10
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "מקרה שקרה לי היום"

היה צריך להביא להן מכות,ולא לקרא לחבורה של בחורים חמומי מח.איזה פחדן אתה.))

חבל שלא נתקלתי בזוג זקנים כזה,הייתי מסביר להם ברוסית בדיוק מה אני חושב על הכת הזאת ועל הנצרות ה"יודופילית" בכלל.
ודרך אגב,במדינות אחרות גם יש פעילות כזאת.ואנשים ממש לא שמחים.בכלל,כיתות זה דבר נוראי.

רק ש,במקרה והיה שם איזה מעשה אלים,גם ברמה של חטיפת הניירות שלהן,זה לא יגיע לתקשורת,אחרת כבר יפלו על ראשינו כל מני "יודונאצים" ו"יודופאשיסטים",כמו שקרה במקרה של שריפת ספרות נוצרית מיסיונרית לפני כמה חודשים.

ישן 16-11-2008, 14:35
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "מקרה שקרה לי היום"

מה יקרה לך אם תקרא את העלון הזה? תתנצר?

כל היום יש תעמולה לכל דבר הגיוני, לזה שצריך להניח תפילין, לזה שמקדונלס זה כבר בריא, לזה שחלב צריך לשתות 3 פעמים ביום, ולזה שאסור לבזבז מים.

בסופו של דבר אתה זה שמחליט מה לקבל ומה לדחות. אם אתה מספיק טיפש כדי לקבל כל מה שרשום כעובדה, זה סיבה מספיק טובה להרחיק אותך מהחברה האנושית, לא את הטקסטים ממך...

עשית משהו נבזי, מדובר בכולה כמה קשישות מקהילה נרדפת (גם בארץ, גם בחו"ל). אני לא מסכים עם הניסיון שלהם להפיץ את האמונה שלהם, אבל זה לא משהו יוצא דופן. זה לא סיבה לגרום לכמה חמומי מוח להיות אלימים כלפם בגלל בולשיט שכזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר