לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2008, 07:11
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
מכתב לנתניהו בשם אזרחי ישראל (העתקתי מאחת התגובות ברשת עם שינויים קלים)

ביבי - עד עכשיו עשית עבודה טובה, אחרי הבחירות אנו מבקשים :

א. השב את גלעד שליט ושאר נעדרנו.
ב. עשה צדק עם מפוני גוש קטיף ודאג להם לבית ולפרנסה.
ג. טפל בהשתוללות של ערביי ישראל, כולל ההתבוללות שהם כופים על נערות יהודיות המאולצות להינשא להם, כולל הילודה הבלתי פרופורציונאלית שלהם, ובעיקר כולל התחושה שלהם שהם הפכו כאן לבעלי הבית תוך גרימת סבל ליהודים רבים בעיקר בערים המעורבות.
ד. במשפחות הפשע ובערסים, הפסק את גביית הפרוטקשיין שהורסת עסקים רבים ומשפחות שלמות, הראה לכל הנערים שגדלים היום בישראל, שפשע זה דבר שלא משתלם, זאת עשה ביד חזקה ובזרוע נטויה, מוותרים לך על זכויות האדם לכמה שנים, טפל בפושעים כמו בטרור.
ה. עצור את הקסאמים ותן לטרוריסטים מנה אחת אפיים עד כדי כך שבפעם הבאה שמישהו ירצה להרים רובה ולא קסאם לכיווננו, יקפצו עליו אלף משלהם לעצור אותו, זה יקרה רק אם יבינו שלא משלם להם.
ן. החזר את החינוך ואת ערכיה היהודיים של מדינת ישראל לילדי, לנערי ולבוגרי ישראל, הכנס שיעורי חובה של שירי א"י מורשת קרב ותנ"ך בכל בית ספר ובכל כיתה מא' עד י"ב.
ז. עצור את מופעי הזנות והרייטינג של ערוץ 2 ושאר הערוצים, הצב להם ברירה או שישדרו תרבות שמתאימה לעם הספר ושעליה יגדלו ילדינו למוסר וערכים יהודיים ונאורים, או שבמידה ולא יסכימו לעשות זאת תופסק פעילותם לאלתר, אנו אזרחי ישראל מוותרים עליהם במתכונת זו.
ח. הקל מעלינו את נטל המיסים והמחיה הכל כך קשה, חיכינו אלפיים שנה להגיע לכאן, ומה שחיכה לנו כאן זה רק חיי מרורים, קשה לנו לגמור את החודש עם שכר ש 3500 ש"ח ומשכנתא של 4000 ש"ח,+ מעונות+גנים+"חינוך חינם"+כלכלה+דלק+ביגוד+חשמל+ארנונה+ביטוח לאומי+ מע"מ+מס הכנסה+ביטוח בריאות+ביטוחי רכב וחיים+ארועים++++
ט. החזר לנו לבני ה35 ומעלה את א"י היפה והטובה, בה הייתה אהבה ואחווה שלום ורעות בין כל חלקי העם, עצור את המסיתים נגד המתנחלים, המזרחיים, השמאלנים, החרדים, האשכנזים, דאג שהתקשורת והחינוך ישדרו מסרים של קרוב לבבות ואהבה בין כל חלקי העם ולא מסרים של פירוד, נמאס לנו שאנשי רייטינג מסכסכים ביננו, אנו אחים זה 3500 שנה.
י. טפל בתאונות הדרכים, אנא ממך.
י"א. טפל במשרדי הממשלה, בבירוקרטיה, בסחבת, בשירות הגרוע ובזלזול באזרח.
י"ב. עשה סוף לשלטון החונטות השמאלניות בבתי המשפט, בתקשורת ובכל מוקדי ההשפעה בארץ, בחירתנו ההמונית בך נותנת לך את המנדט לפרק את הבסטיליה ולהחזיר את השפיות והצדק לעם ולארץ.

ובקיצור נמרץ, טפל במה ששונאי ארץ ישראל הרסו לנו בארץ היפה שלנו במשך 30 השנים האחרונות.

בברכת השם להצלחה
טיראן בשם אזרחי ישראל.
מאזרחי ישראל היהודים (18.11.08)

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 18-11-2008 בשעה 07:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2008, 08:51
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הרע במיעוטו. אין ברירה חייבים לבחור בין אחת האופציות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "לדעתי, הוא לא יעשה אף אחד..."

הנה עוד תגובה שהעתקתי:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/images/display_tb_blue_right_up.gif]
אני ציפי ליבני
*רצתי לפוליטיקה אך מעולם לא הגשתי שום הצעת חוק משמעותית.
•אח''כ הייתי שרת משפטים חסרת משמעות.
•אח''כ הגעתי למשרד החוץ. בתקופת המלחמה בלבנון הקפדתי תמיד לשתוק ולא תרמתי כלום למאבק הבין לאומי וההסברתי (האמת היא שסמכתי על נתניהו שהקפיד להתראיין ברשתות הזרות ולייצג את עמדת ישראל - גם את זה הוא עושה הרבה יותר טוב ממני).
•בסוף המלחמה גרמתי לקבלתה של החלטת האו''ם 1701 שכובלת את ידיה של ישראל. זו החלטה שערורייתית, אך אייל ארד אמר לי להציג אותה כסיפור הצלחה וכך אני עושה.
•לאחר המלחמה, כשהבנתי שהעם מאס באולמרט - קפצתי על הטרנד, כינסתי מסיבת עיתונאים וקראתי לו להתפטר. ברור שאני לא פראיירית ושנשארתי בממשלה - על הג'וב לא מוותרים.
•בבחירות המוקדמות לקדימה זכיתי לתמיכה מלאה של התקשורת ושל בית הדין המגוייס של התנועה, ולמרות נתוני פתיחה מעולים כמעט הפסדתי.
•במו''מ להרכבת הממשלה נכשלתי למרות האינטרס המשותף של כולם להישאר בממשלה.
•נבחרתי לכנסת על בסיס עמדות הליכוד, אך כיום אני עוקפת את ברק משמאל. לדעתי הגדה המערבית והגולן שייכים לחלוטין לערבים, אין לנו מה לחפש בירושלים, ולמעשה אין לנו שום דרישות מהערבים - הם צודקים ואנחנו טועים.
•לטרור יש להתייחס באיפוק ובסבלנות - מדובר במאבק של הערבים על תביעותיהם הצודקות.
•כעת אני מצפה שתבחרו בי לראשות הממשלה..............
•נשמע הזוי? גם לי זה נשמע כך בהתחלה, אך אייל ארד וראובן אדלר מקבלים כסף טוב כדי לשווק אותי לציבור כסיפור הצלחה.
•בבחירות הקודמות הם הצליחו לעבוד עליכם, נקווה שגם הפעם. שלכם, ציפורה, אני, ציפי ליבני...

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 19-11-2008, 11:32
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "התקווה שלנו היא אך ורק התקווה הנצחית בבורא עולם"

בקשר לבורא עולם.

אני מאמין בפתגם שאלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו.
ההיסטוריה מוכיחה שאלוהים כבר לא מתערב באופן ישיר במעשי העולם.
או אפשר להגיד גם שלאלוהים נמצא אם המנצחים. את המיסטקיה מעדיף להשאיר לאחרים.
לגבי שרון - זה גרם לי מחשבה שאול לא כדאי לרשום אותה בכלל , יכול להיות שזה סתם פרנויה ממוחי היוקד.
כרגע במצב שישראל נמצאת בו ביבי זה התקווה האחרונה.(מי עדיף מפלגת הגובים קדימה או מפלגת האבדון לעצמה בעיקר. רואים שיש המון עכברים שנוטשים את ספינת העבודה שטובעת. אתמול היה בפולטיקה שמפלגת העבודה בגדה אפילו בקהל היעד שלה. ימין קאפטליסטי ואשליית שלום ודאגה יתרה לערבי באשר הוא.)
זה די מבאס לבחור בן הגרועים את הפחות גרוע. לכן אין לרבים אימון במערכות המדינה.

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 19-11-2008 בשעה 11:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר