לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2008, 15:12
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
לא יותר פשוט לכתוב שאתה לא אוהב את השיר הזה, כי הוא פשוט לא נשמע לך טוב?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "אחרי פולואו דה ריפר, צ'ילדרן..."

כל העניין הזה של "ההתמסחרות" לא אמור להפריע לך לשמוע שיר מסויים......זה היופי במוזיקה, כמו באהבה, אין חוקים......
למשל, אני לא אוהב את enter sandman לא בגלל שהוא מסמל את ההתמסחרות של מטאליקה, אלא בגלל שבעיניי השיר פשוט לא יפה...לעומת זאת, אני מת על השיר hero of the day, שהוא מסמל את האימ-אימא של התמסחרותה של מטאליקה.....

אתה באמת מבטל כ"כ הרבה שירים של כ"כ הרבה להקות כי השירים האלה ממסוחרים? לא עדיף קודם לשמוע את השיר עצמו, ואז להחליט אם הוא יפה או לא, מאשר לראות שהוא הגיע בתקופה שבה להקה מסויימת ניסתה להתאים את עצמה למיינסטרים ואז ישר לבטל אותו?

סלח לי, אבל בעיניי זה מאוד ילדותי..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2008, 17:30
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "לא יותר פשוט לכתוב שאתה לא אוהב את השיר הזה, כי הוא פשוט לא נשמע לך טוב?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי steaua rosie
אתה באמת מבטל כ"כ הרבה שירים של כ"כ הרבה להקות כי השירים האלה ממסוחרים? לא עדיף קודם לשמוע את השיר עצמו, ואז להחליט אם הוא יפה או לא, מאשר לראות שהוא הגיע בתקופה שבה להקה מסויימת ניסתה להתאים את עצמה למיינסטרים ואז ישר לבטל אותו?

סלח לי, אבל בעיניי זה מאוד ילדותי..

בעיני זה מאוד ילדותי כשלהקה חושבת שהיא מספיק טובה בשביל לא להשקיע יותר במוזיקה שלה כי גם ככה מליון אנשים קונים את הדיסקים שלהם.

התחלתי לשמוע מטאל בעיקר בגלל סלידתי מתרבות הפופ(שאחד מסממניה המרכזיים הוא התמסחרות) ואני חושב שאם עכשיו אני אשמע מטאל ממוסחר, לא עשיתי כלום. חוץ מזה אם אני שומע מטאל ממוסחר, אז לדעתי אני נותן לתופעה לגיטימציה.

האמת היא שאני דווקא אוהב את השיר הספציפי הזה(אין יור פייס) כי הוא נשמע טוב, אבל אני פשוט נמנע מלשמוע את האלבום מהסיבות שצינתי לעיל. לא נוח לי עם זה שהלהקה שאני שומע חושבת שאני פריאר(הם גם ככה ישמעו את החרא שלנו, אז למה לשקיע?). זה לא שאני משלם עבור אלבומים עכשיו, אבל בעתיד אני מתכוון לקנות את רוב האלבומים שאני אוהב שהורדתי ומן הסתם אין סיכוי שאשקיע אפילו פרוטה באלבום ממוסחר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר