לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2008, 15:24
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני מגנה את המתנחלים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "על כך שמתנחלים חיללו בית..."

איך חצי מיליון איש העזו לרסס קברים של ערבים ועין של חייל?!

אפשר להבין את המשטרה, קשה לעצור חצי מיליון איש.

ועכשיו בנימה רצינית : מדוע כל הזמן מספרים סיפורי מעשיות על מעשים איומים ונוראים שעשו המתנחלים, אבל נדיר שמישהו נעצר ועוד יותר נדיר שמוגש כתב אישום ואת מספר ההרשעות אפשר לספור על אצבעות של שלושה וחצי אנשים.

נכון. במספר מוקדים ביש"ע (חברון, אזור שכם) יש גם קוקואים. חלקם סתם ליצנים בלתי מזיקים ובלתי מועילים כמו מרזל ובן גביר וחלקם באמת פושעים. מספרם בטל - אפילו בשישים. שיכניסו אותם לכלא ושיפסיקו לבלבל במוח על המתנחלים עשו כך או אחרת. אין שום קשר בין המעשה לבין בית השלום בחברון שהתקשורת הישראלית מתעקשת לקרוא לו "בית המריבה"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2008, 15:07
  elsz elsz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.08
שקט הס.........
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב ""בית המריבה": מתנחלים חיללו קברי פלסטינים."

לא יכול להיות, זו בטח מזימה של התקשורת השמאלנית והחייל בטח מושתל של "שלום עכשיו".
ואם לא מושתל אז בטח הגיע לו כי אמא שלו (כמו של פרס) ערביה או אולי אוהבת ערבים.
ובכלל, מה הבעיה, הוא עשה מעשה אסור, ושלטון החוק, באזור בו הוא פעל, העניש אותו. זאת כמובן לאחר משפט, גזר דין וביצוע מדוד של העונש.
ריסוס כתובות וחילול בתי קברות - נשמע מוכר.....מאיפה הרעיון המקורי? ראיתם ב YOUTUBE? אולי משעורי היסטוריה?

עם ישראל - לא תתעוררו מהזועה הזו היום, תקבלו את המופרעים האלו, עם נשק, מנסים לבצע הפיכה או רצח המוני של המתנגדים להם.
לא ירחק היום וחייל צה"ל יפגע מאש מחבלים יהודים תושבי חברון.

לכל המגבים בשתיקתם - ארורים אתם!!!
ישן 20-11-2008, 16:17
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "או , מה קרה?... עכשיו אני לא בסדר?..."

נכנסתי לאשכול להעביר בדיוק את אותו המסר שכתבתי למעלה (בלי כל הקטע הצדקני, רק את הגינוי) וגיליתי שהחלטתם להפוך את כל העניין להזדמנות "לתקוע" לכמה אנשים פה... שיהיה לבריאות

לelsz: המציאות זה לא שחור ולבן. זה שקרה אירוע כזה או אחר לא אומר שכל המתנחלים הם מפלצות, רק אלה שביצעו את המעשה (ואין לי טיפת אהדה עבורם, אני מקווה שזה ברור). אתה מדבר על כמה שזה מעצבן אותך שכולם משתלחים בקהילה/מפלגה מסויימים, ואז אתה מסתובב ופותח ת'ג'ורה על המתנחלים או הימין או מי שלא יהיה. ואתה מצפה שיקחו אותך ברצינות?

ועוד משהו וסליחה מראש על הצדקנות: זה שיש פה כמה כותבים שמתנהגים כמו ילדים קטנים לא אומר שכולם צריכים להתנהג כך. לא חייבים להגיב ואפילו לא חייבים לקרוא (ולא שזה צריך להיות אכפת למישהו, אבל יש איזה חמישה כותבים קבועים בפורום שאני לא טורח לקרוא את הודעתם ברגע שאני רואה את שם המשתמש, ואף אחד מהם לא מזוהה עם השמאל...).
ישן 20-11-2008, 17:48
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי elsz שמתחילה ב "שקט הס........."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elsz
לא יכול להיות, זו בטח מזימה של התקשורת השמאלנית והחייל בטח מושתל של "שלום עכשיו".
ואם לא מושתל אז בטח הגיע לו כי אמא שלו (כמו של פרס) ערביה או אולי אוהבת ערבים.
ובכלל, מה הבעיה, הוא עשה מעשה אסור, ושלטון החוק, באזור בו הוא פעל, העניש אותו. זאת כמובן לאחר משפט, גזר דין וביצוע מדוד של העונש.
ריסוס כתובות וחילול בתי קברות - נשמע מוכר.....מאיפה הרעיון המקורי? ראיתם ב YOUTUBE? אולי משעורי היסטוריה?

עם ישראל - לא תתעוררו מהזועה הזו היום, תקבלו את המופרעים האלו, עם נשק, מנסים לבצע הפיכה או רצח המוני של המתנגדים להם.
לא ירחק היום וחייל צה"ל יפגע מאש מחבלים יהודים תושבי חברון.

לכל המגבים בשתיקתם - ארורים אתם!!!

הסתה לשמה.

מה קרה, יש חוסר בתרופות פסיכיאטריות ?
או שהפסקת את הטיפול ?
או שאתה ערפי ?

חחחחח צריך לתת לסמולנים לטעום מהתפשיל שילהים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר