לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2008, 23:57
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
שאלה יחסים לא טובים עם חברים

טוב,איך נגיד את זה?רמת היחסים הלא-משהו עם החברים שלי עלו שלב.ממש מעצבנים אותי.
בואו נגיד את זה ככה,הייתי ביחסים לא רעים איתם בכלל עד לפני חודשיים.לא ממש אהבתי את המנטליות הפסיבית שלהם והם גם לא היו חבר'ה ממש מעניינים,סתם משועממים והייתה לי ביקורת כלפיהם לא פעם אחת.רק לפני חודש עשינו לי יומולדת יפה ואכלנו במסעדה ממש טובה וזו הייתה חברה שלא הייתי מחליף,אבל דברים משתנים.
אבל בגדול,אפעם לא הרגשתי חלק מהחבורה ב-100%,תמיד הרגשתי וגם ראיתי שהם לא משתפים אותי בחוויות שלהם במאה אחוז,ופשוט-אני לא חלק מהקליקה עד הסוף.יכלתי להיכנס ולהיות עוד אחד מהם,עוד אחד עלוב שסתם מעביר את הזמן שלו עם חברים בלי לעשות כלום,אבל שמרתי על הרמה שלי.
אתמול די הראיתי להם שנמאס לי מהם.ישבנו בפארק והיה לי ממש קר והתחננתי אליהם שנחזור הביתה אבל הם היו בשלהם,אז פשוט חזרתי לבד,רועד מקור במשך 40 דקות.
שיא הטקסיות לעזוב באמצע.(ובכלל בזמן האחרון תמיד בפגישות שלנו הייתי עוזב לפעמים באמצע).
ולמה נמאס לי?אין לי כבר כח לשטויות שלהם,אין לי כח לבילבולי שכל שלהם,אין לי כח לפגישות ויציאות נטולות כל תוכן.

היום הרמתי טלפון לאחד מהם בניסיון ליזום איזו יציאה או ערב פליסטיישן אצלו בבית...אחרי כמה זמן גם התקשרתי לאחיו בקשר לעניין אחר,והוא אמר לי שהם יושבים בקפה למטה,ולהפתעתי הם לא הזמינו אותי לרדת גם.
בסופו של דבר,נראה לי שהקשר בינינו די גוסס,ואני לא יודע לאן לפנות עכשיו.לחדש אותו?לתת לו למות?

סוג של פריקה\התייעצות..

מה אתם אומרים?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 08-11-2008 בשעה 23:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2008, 00:51
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "יחסים לא טובים עם חברים"

אתה בטוח שהבעייה בהם? תראה חברים טובים קשה למצוא,ואתה מנסה להראות להם שאתה השלילי כאן אז למה אתה מצפה מהם בדיוק?

חוץ מזה כמו שנאמר לך כאן כבר,חברים אפשר להחליף אבל לא לשכוח,הייתי גם מציע לך לנסות לבדוק את הנושא של חברה או חבר'ה אחרים שיתאימו לך,אבל כנראה על פי דבריך אתם בגיל ההתבגרות ככה שכולם בערך אותו הדבר,וכשאין מה לעשות הכל נראה שיגרתי ומשעמם ואל תחשוב שהם מרגישים אולי שונה ממך.

לא טוב לך אל תצא איתם,אבל תחשוב גם על ההתנהגות שלך כלפיהם לא רק שלהם כלפיך.

אפרופו איפה אתם גרים בארץ? בצפון,דרום,מרכז?

ישן 09-11-2008, 18:23
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

באמת אין שום ברירה אחרת? אין חברים מהעבודה, חברים מהלימודים, אנשים שאתה מכיר עוד מימי התיכון/ צבא..?

אם יש, אני מציעה לך להתחיל להתחבר אליהם ולהסתובב איתם. ההרגשה שלך די מובנת ואני חושבת שהיא גם לא כ"כ נדירה.. אנשים משתנים, חברות זה דבר די דינאמי ועם השנים, כפי שאתה ודאי מכיר יותר טוב ממני, האופי מתפתח, אתה הולך לכיוונים שונים וככה גם קורה שהחברויות עולות על שרטון (או פורחות מאידך גיסא)

אני חושבת שכדאי לבחון מחדש את הסביבה שלך, לראות אם אולי יש אנשים חדשים שמעניינים אותך או שאתה חושב שיש בינכם נושא משותף..

ישן 19-11-2008, 02:02
  משתמש זכר yoni.p yoni.p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.08
שלח הודעה דרך ICQ אל yoni.p

been there done that..

אני גם בסביבות הגיל שלך ( 23 בסוף החודש הזה! - יאיי ) ,
מה שאני עשיתי , אחרי שממש נמאס לי מזה שכל ה"חברים" יושבים בפארק ולא עושים כלום עם עצמם , ולא מבלים ולא יוזמים דברים מעניינים, פשוט מצאתי חברים חדשים, שעברו את השלב הזה בחיים של לשבת בחוסר מעש.
אז אם אין מה לעשות - נשארים בבית ומאלתרים משהו ברמה של DVD או משחק כלשהו, ואם יש מה לעשות - מזמינים גם את החברים ה"יבשים" שיצטרפו , העניין זה שאתה מחכה שיכתיבו לך מה עושים...
עזוב אותך , קח יוזמה ותחליט לבד מה עושים.
מי שרוצה להצטרף , בכיף , מי שלא .. שישאר לקפוא מקור בפארק!
הרעיון הכללי זה שתמיד תהיה לך תוכנית מה עושים לאן הולכים
נניח אמרתם , שהולכים לסרט, אז מה יקרה אחרי הסרט ? לצורך העניין .. לשבת בפארק שוב?!, למה מה קרה .. אז הולכים לאיזו מסעדה \ מזללה \ פאב , סוגרים את הערב שם ואז חוזרים הביתה.

שתדע שאני ממש מבין את מה שאתה עובר עכשיו, אבל אני באופי שלי לא נותן לאחרים להכתיב לי מה לעשות, תנסה גם לפעמים... זה נחמד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר