לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2008, 11:45
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
פרוייקט MKULTRA הסודי - האם בשימוש בישראל?

בעקבות כתבה ב NFC ("שיטות לגיוס סוכנים") אשר גילתה כי לא מזמן התנהל בבית המשפט העליון דיון חסוי (שששש....) על אחד מסודות המדינה השמורים ביותר: השימוש שנעשה בישראל בחומרים פסיכוטרופיים (סמים) אשר משמשים בין היתר לגיוס סוכנים ולהשפעה על אישיותם ועל מעשיהם של בני אדם, אתם מוזמנים להגיב לנושא.

על מנת שיהיה לכם מעניין, אבהיר כי תיק גלוי שמספרו 3358-06 (עליו בנויה הכתבה) בבית המשפט העליון הפך בינתיים לחסוי (נסו ותיווכחו).

יתרה מזאת, אף הכתבה ב NFC הוצאה זה מכבר מן האתר (נסו להיכנס לכתובת ותראו מה קורה www.news1.co.il/archive/003-D-16760-00.html?tag=8-47-18

אבל למענכם הצלחתי בכל זאת לשלוף את הכתבה מן המטמון השמור בגוגל והרי היא לפניכם

http://64.233.183.104/search?q=cach...iw&ct=clnk&cd=1

למה זה מעניין?

ובכן, ראשית זה קרה בארץ, כלומר גוף/ים במדינת ישראל השתמשו לכאורה בסמים על מנת להשפיע ולשנות אישיותם של בני אדם, והשאלה המתבקשת היא האם זה היה רק לשימוש מסיבות בטחוניות (בלי לפרט) או אף לשימוש מסיבות פוליטיות - למשל גיוסו של יגאל עמיר לשב"כ (הפרופיל המדוייק של עמיר הוצג באוגוסט 1995 ע"י כרמי גילון, אשר גילה כישורים נבואיים מרשימים לכל הדעות) על מנת לבצע בו שטיפת מוח כזו שתגרום לו לשלוף אקדח (בו יוחלפו הכדורים לכדורי סרק) ולהודות שהתכוון לחסל את רבין מסיבות אידיאולוגית...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 19-10-2008 בשעה 11:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2008, 12:56
  מזוז מזוז אינו מחובר  

ליגאל עמיר לא ערכו בדיקות טוקסיקולוגיה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "הכתבה מ-2006... שני הלינקים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
הכתבה מ-2006...
שני הלינקים עובדים, גם הקישור המקורי, לפחות אצלי.

סוג של הגזמה, אתה לא חושב? להגדיר שימוש בסמים ע"י סוכנויות ביון כסוד מדינה...

אתה מביא את זה, כך אני מניח, בהקשר של רצח רבין.
ליגאל עמיר ערכו בדיקות דם, כך אני מניח, ואם היו שרידי שם כלשהו, בטח ובטח המבוסס על קוקאין היו שרידים שלו בדם לא?

"ערכו בדיקות דם" זה כמו לומר "ערכו בדיקת התאמה", התאמה למה...?

לידיעתך, בדיקות טוקסיקולגיה נשלחות לביה"ח תה"ש, וישנם רעלים אותם ניתן לבדוק בתנאי שהועברה לכך בקשה ספציפית ובתנאי שהנבדק הסכים להיבדק. עד כמה שידוע לי לא בוצעה בגופו של יגאל עמיר בדיקה לסמים.

מבחינה התנהגותית, התנהלותו של יגאל עמיר לפני ולאחר הרצח יכולה בהחלט להתאים לחשיפה לסמים מסויימים. יגאל עמיר בהתבטאויות שונות נראה כסובל מאמנזיה (שיכחה) של פרטים קריטיים. בסרט החקירה הוא מתקשה מאד להתבטא, נראה "מעופף", אינו ברור ומתקשה מאד לענות על שאלות. רוב הזמן החוקרים עצמם משלימים את משפטיו. במילים אחרות - נראה בטריפ.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בהתחשב בכך שמדובר בסטודנט מצטיין למשפטים, הרי שהדמות שרואים בחקירה נראית לגמרי לא תואמת לדמות המתנקש המתוחכם.

יתרה מזאת, על פי ניתוח גרפולוגי חובבני של כתב ידו של יגאל עמיר ניתן להתרשם כי מדובר במסומם
(אין זה כתב יד של סטודנט מצטיין למשפטים), שכן כתב היד קפוא, לא זורם, רועד ומקוטע, מהוסס וחסר ביטחון, מלא מחיקות ותיקונים, זווית האותיות משתנה - הכל כפי שאופייני למסוממים.

אף הסיגנון מאד אופייני למסוממים, חוט המחשבה לא רציף, המשפטים אינם ברורים וודאי שאינם מתאימים לסטודנט למשפטים, אלא אם האינטיליגנט לגמרי ממוסטל.

הארגומנט החזק ביותר של תומכי הגירסה הרשמית היה הודאתו של יגאל עמיר.
כשאתה צופה בסרט החקירה ובמכתב הנ"ל, אתה יכול להתחיל להבין כמה דברים על ההודאה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 19-10-2008 בשעה 13:07.
ישן 19-10-2008, 13:18
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "ליגאל עמיר לא ערכו בדיקות טוקסיקולוגיה"

ראיתי את סרטון החקירה שהבאת. לא שומעים הכי ברור, וגם הכתוביות באדום לא כל כך ברורות, אבל הישתדלתי לקרוא הכל.
בסרטון אכן רואים שיגאל עמיר מיתנהג כמו מסומם. בדיוק כמו שאמרת- מדבר בצורה מקוטעת וסובל משכחה של דברים שקשה לשכוח.
ציינת גם את העובדה שהוא סטודנט למשפטים, וההיתנהגות לא מתאימה לו. יצא לי לקרוא עליו הרבה לאחר שהתחלתי להיתעניין בנושא. נוכחתי לדעת שדמותו שונה בהרבה ממה שתיארו אותה בתיקשורת. פתאום היתגלתה בפני דמות רצינית, משכילה, מיושבת בדעתה. תמיד הטרידה אותי השאלה מה הניע בן אדם כזה לעשות את מה שהוא עשה.
לפני כמה דקות אני רואה את הסירטון של החקירה, ועכשיו רואים תמונה שונה לגמרי. בחקירה זה לא אותו יגאל עמיר. רואים המון מוזרויות בהיתנהגות שלו, וזה בהחלט מטריד.

שתי שאלות לי אלייך.
כמה זמן לאחר הרצח החקירה הזאת היתה?
עריכה: עכשיו ראיתי שהחקירה הזאת היתה ב-27 בנובמבר.
אתה יכול להשיג צילום של כתב ידו "הרגיל" כדי, שנוכל להשוות עם המכתב שכתב לאחר הרצח? כך נוכל לראות אם באמת היה שינוי כלשהו בכתב ידו כתוצאה מהשפעות לא ברורות כמו סמים, או שמא זה כתב ידו הקבוע.

נערך לאחרונה ע"י VCPA בתאריך 19-10-2008 בשעה 13:35.
ישן 19-10-2008, 13:34
  מזוז מזוז אינו מחובר  

החקירה היתה בשבוע הראשון
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "ראיתי את סרטון החקירה שהבאת...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי VCPA
ראיתי את סרטון החקירה שהבאת. לא שומעים הכי ברור, וגם הכתוביות באדום לא כל כך ברורות, אבל הישתדלתי לקרוא הכל.
בסרטון אכן רואים שיגאל עמיר מיתנהג כמו מסומם. בדיוק כמו שאמרת- מדבר בצורה מקוטעת וסובל משכחה של דברים שקשה לשכוח.
ציינת גם את העובדה שהוא סטודנט למשפטים, וההיתנהגות לא מתאימה לו. יצא לי לקרוא עליו הרבה לאחר שהתחלתי להיתעניין בנושא. נוכחתי לדעת שדמותו שונה בהרבה ממה שתיארו אותה בתיקשורת. פתאום היתגלתה בפני דמות רצינית, משכילה, מיושבת בדעתה. תמיד הטרידה אותי השאלה מה הניע בן אדם כזה לעשות את מה שהוא עשה.
לפני כמה דקות אני רואה את הסירטון של החקירה, ועכשיו רואים תמונה שונה לגמרי. בחקירה זה לא אותו יגאל עמיר. רואים המון מוזרויות בהיתנהגות שלו, וזה בהחלט מטריד.

שתי שאלות לי אלייך.
כמה זמן לאחר הרצח החקירה הזאת היתה?
אתה יכול להשיג צילום של כתב ידו "הרגיל" כדי, שנוכל להשוות עם המכתב שכתב לאחר הרצח? כך נוכל לראות אם באמת היה שינוי כלשהו בכתב ידו כתוצאה מהשפעות לא ברורות כמו סמים, או שמא זה כתב ידו הקבוע.

לא ראיתי את כתב ידו בנסיבות אחרות, אבל אולי בחתימה (שאינה קשורה בחשיבה אלא סוג של רפלקס) יש קמצוץ מכתב היד בטבעי, במיוחד במילה "עמיר", שם הכתב זורם, מלווה בקישורים, גדול ואינטיליגנטי הרבה יותר...
ישן 20-10-2008, 14:37
  משתמש זכר Yanky Yanky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל Yanky שלח הודעה דרך MSN אל Yanky Facebook profile
ולצורך העניין, נושא מאוד מעניין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "פרוייקט MKULTRA הסודי - האם בשימוש בישראל?"

כמה דברים הקשורים ל MKULTRA:
התייחסות בויקיפדיה:
http://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKULTRA

עדות והסבר על MKULRA ושליטה על מחשבה:
ע"י "סוכן CIA לשעבר" (המרכאות הן מכיוון שזה מה שכתוב שם, ואני עוד רוצה לאמת את זה)
http://video.google.com/videosearch?q=mkultra&emb=0#

עדויות של אנשים שטופלו בשיטה:

זה מה שהצלחתי לאסוף די בזריזות, אני מקווה שבע"ה אחרי החג יהיה יותר זמן ואני אוכל לתרגם ולהביא הרבה (עושה רושם שהחומר ברשת הוא אינסופי בהקשר הזה) יותר חומר בנושא..

נערך לאחרונה ע"י Yanky בתאריך 20-10-2008 בשעה 15:00.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר