לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2008, 06:22
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "כדאי לזכור ש"סטודנט" מבחינת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עבדול אלהזרד
כמו כן, הצווים נשלחים בדרך כלל ב"שיטת מצליח" - אתה מקבל צו גם כשהוא עובר את מכסת ימי הסטודנט שלך, וכתוב עליו בקטן שזה צו חריג ושאם לא תאמר אחרת אתה בעצם מתנדב.

לא הייתי מגדיר את זה כ"מצליח" דווקא (בתנאי שהמפקדים שלך אנשים הגונים): זכור שתמיד אפשר לקצר צו לאחר שנשלח, אבל כמעט בלתי אפשרי להאריך. מנסיוני, יש לא מעט סטודנטים שמעדיפים לבצע יותר שמ"פ ממה שנקבע (לפעמים אפילו נאלצתי לשחרר חיילים בניגוד לרצונם).
בכל מקרה, הכרת החוקים וקשר טוב עם המפקד תמנע אי הבנות ותחושת ניצול.

http://www.baking.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2008, 07:16
צלמית המשתמש של עומר מסינג
  משתמש זכר עומר מסינג עומר מסינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
Facebook profile LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "[QUOTE=עבדול אלהזרד] כמו כן,..."

שיטת מצליח זה תלוי בקשר שלך עם המפקד שלך והכרות שלך עם פקודות הצבא.
שמתי לב למילים בשנה אקדמית - בכוונה הם שם....
אני גומר עכשיו תואר ראשון והמילואים שלי תמיד נופלים על תקופות בחינות או תקופות של בין סמסטרים כך שמותר לקרוא לי גם במהלך השנה עצמה (עד להשלמת המכסה השנתית הרגילה)
עכשיו היחידה שלי במילואים, והקצין שהייתי אמור להחליפו ביום חמישי ביקש אותי לתת לו להמשיך עד שישלים 26 ימים על מנת לקבל את המענק החדש היות והוא סטודנט.
אגב, המענק הזה מגיע רק לסטודנטים או עצמאיים או גם לשכירים?

"ושאלה למחשבה, אם כווולם ורצו להמשיך על מנת לקבל מענק" ודוגמא נוספת אצלנו, האם זה לא הופך אותנו לצבא של שכירי חרב?

ישן 24-11-2008, 08:06
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי עומר מסינג שמתחילה ב "שיטת מצליח זה תלוי בקשר שלך..."

המענק הנוסף מגיע לכולם בצורה ישירה משלטונות המס, ללא קשר למצב התעסוקה שלך (והמענק המיוחד - מצה"ל).

לגבי הסיפא, אז יוצא שכל סגל הקבע של צה"ל הוא שכירי חרב, לא? הם גם עושים זאת תמורת שכר ונאבקים על כל תוספת וגמול.
אני חושב שזה לטובה, קודם כל זה מנסה לפצות לפחות על חלק מההפסדים שנגרמים לחיילים בעקבות ההשקעה הגדולה. אדם שמשקיע מעל חודש, יחד עם שני המענקים לפחות מפוצה על שיטת חישוב השכר הבעייתית (בהנחה שהוא לא מרוויח סכומים בקצה המקסימלי של הסקאלה).
בנוסף, דווקא כשיש כאלה שרוצים לעשות יותר, זה מוריד קצת את הצורך לעשות תרגילי לוליינות כדי לשבץ את האנשים על כל בעיותייהם, לאורך מופעי מילואים בשנה כפי שהיה עד כה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 24-11-2008 בשעה 08:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר