לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2008, 16:49
  agmony agmony אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי assaf25m שמתחילה ב "בקשה עזרה - CCNA או MCSA/E"

שלום,

גם אני מתכוון להירשם לקורס רשתות, גם אני התלבטתי כמוך. אני לא יכול לומר לך מה יותר שימושי (כמובן שאין לי עדיין ידע בתחום), אבל אני כן אומר שני דברים:

- מבחינת אורך הקורס (מספר שעות) - קורס mcsa/e הוא ארוך בהרבה ע"פ הבנתי (כ400 שעות לימוד במקום 120 לCCNA). זאת, משום שקורס mcsa/e מקיף יותר ועוסק ביותר תחומים בהשוואה לCCNA.

- מבחינת תוכן הקורס עצמו - שוב, כיוון שעוד לא התחלתי ללמוד לא אוכל לדייק, אבל בגדול - mcsa/e עוסק בהגדרת סביבת WINDOWS להתאמה לפעולה בסביבת דומיין (את השרתים עצמם, וכן את מכונות הקצה שמתחברים לדומיין). כלומר, הקורס הנ"ל עוסק בעיקר בתחום התוכנה ברשתות. אותי אישית - תחום זה עניין יותר

על הקורס של cisco אני יודע פחות, אבל למיטב הבנתי הוא עוסק יותר בתחום החומרה (ראוטרים/מתגים/האב, טופולוגיות חיבור, הגדרת המכשירים עצמם וכו'). יותר תיאורטי, פחוות עוסק בתחום מעשי (תמיכה במשתמשי קצה למשל). שוב, על נושא זה אני יודע הרבה פחות, אשמח אם מישהו אחר יסביר לך עוד פרטים עליו.

מקווה שעזרתי.

נערך לאחרונה ע"י agmony בתאריך 23-11-2008 בשעה 17:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2008, 16:52
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי assaf25m שמתחילה ב "בקשה עזרה - CCNA או MCSA/E"

בהמשך למה שנכתב מעלי - השאלה היא אם אתה מעוניין לנהל רשתות (סטייל מה שעושים ב Datacenter גדול, כמו של ספק אינטרנט, לדוגמא), או לשחק באשפים של מיקרוסופט (יש אנשים שמשום מה קוראים לתוכנות של מיקרוסופט "רשת", ולא כך היא...)

כמובן, שכמו תמיד, עדיף, אם אפשר, להתקבל למקום עבודה שבו אתה יכול ללמוד "תוך כדי תנועה" - זה יותר טוב מכל קורס או ספר, ובכל מקרה תצטרך לעשות את זה (בדיוק כמו שמי שעבר אתמול טסט, הוא "יודע" לנהוג, אבל הוא לא באמת יודע, וככל שהוא עובר עוד ועוד עשרות אלפי קילומטר, הוא נהג יותר טוב שיודע להתמודד עם יותר מצבים...)

כמובן שכל מה שאני אומר זה מנסיוני האישי הפרטי. Your mileage may vary...

ישן 24-11-2008, 05:07
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי agmony שמתחילה ב "שימי, מעניין אותי לדעת מדוע..."

מאותה סיבה ששרתי לינוקס אינם רשתות. אלו שרתים. תחנות קצה רשת, אם תרצה. הם לא הרשת. הרשת מורכבת מחומרת רשת, כולל החלק התוכנתי שבה (מערכת הפעלה של הציוד, אפליקציות VPN למיניהן, וכו'). זה שיש תוכנה שמשתמשת ברשת, חשובה ככל שתהיה, עדיין לא הופך אותה לרשת עצמה.

לגבי שאלתך על זה שיודע CCNA, הוא ספציפית, יש לו עבודה תמיד לדעתי האישית, הציוד של סיסקו הוא ציוד הרשתות הבעייתי ביותר שיש מכל היצרנים (בשביל זה צריך הסמכה, אצל האחרים זה "פשוט עובד") אם זו הייתה הסמכה של יצרן אחר, הייתי מסכים, באמת שאין לו הרבה מה לעשות. (למעט שינויים. ברוב הרשתות בעולם אין מספר סטטי של משתמשי קצה. וכבר הזכרתי סביבות Datacenter...)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר